Stowarzyszenie kartonu, czyli Hartke B-HOOD
#1
Zapraszam do chwalenia się i zapisywania.

Zacznę od się:

#1 sokolasty
#2 Xoov
#3 paluch1986
#4z Jontek
#5 Buger
#6 Gorphal
#7 zee
#8 G.M.O.D.
#9 paetz
#10 volcik
#11 omson
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią, błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to zagrycha pod ręką.
Odpowiedz
#2
Dobry karton nie jest zły!
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
#3
Ja też chcę numerek! Mam HA3500 + 115XL
Odpowiedz
#4
JA poproszę numerek (HA3500 +VX410), zdjęcia podam jak będzie chwila. Swoją drogą kto miał bezpośrednie porównanie paczek VX i XL?
Odpowiedz
#5
Ja chcę numerek zaoczny bo miałem stare czorne 3500 i jeszcze kiedyś będę miał.
Odpowiedz
#6
<trolollo>

#5 Buger (z Hanką Mostowiak na pokładzie)

</trolollo>
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Odpowiedz
#7
#1 sokolasty
#2 Xoov
#3 paluch1986
#4z Jontek
#5 Buger
(12-31-2011, 09:32 AM)Xoov napisał(a): Ja też chcę numerek! Mam HA3500 + 115XL


A ta 115 XL to do jakiej muzy jest i czy daje radę na próbach?
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią, błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to zagrycha pod ręką.
Odpowiedz
#8
pokażcie mi proszę brzmienie tzw. kartonu,chcę obalić lub potwierdzić F.P.
Odpowiedz
#9
Weźcie dozbierajcie na Ampega, co? Wink

Odpowiedz
#10
(12-31-2011, 10:46 AM)sokolasty napisał(a): A ta 115 XL to do jakiej muzy jest i czy daje radę na próbach?
W czasach, gdy jeszcze miałem próby, to grywałem na niej bluesa, rocka i takie różne mieszanki. Bez problemów się słyszałem przy dwóch gitarach i dość głośnym perkusiście.
Obecnie przeżyła ze mną dwa plenery na jakichś festynach (bas był tylko z backline’u…) i dwa koncerty w MDKu, gdzie były grane spokojne rzeczy wraz klawiszami. Tam też nie było problemów.
Jak dla mnie paczka dobrze pasuje do HA3500 i precla. Góry za dużo nie ma, jak to piętnastka bez gwizdka, ale poza tym nie narzekam. Ach, jeszcze jedno, gram na kanale tranzystorowym tylko mrgreen
Odpowiedz
#11
Jak będą zainteresowani to nagram kilka próbek raz prosto w EMU 1820, raz przez Hartke 3500 na różnych proporcjach lampa tranzystor. Struny nie za świeże, ale można potem nagrać na świeżych.

Misio: do studia pasi mi Ampeg (z Hartke nie nagrywałem za dużo), ale na koncerty wolę zdecydowanie Hartke (zestawione z Ampeg SVT 4 Pro) Big Grin
Odpowiedz
#12
(12-31-2011, 11:44 AM)depravedsouls napisał(a): pokażcie mi proszę brzmienie tzw. kartonu,chcę obalić lub potwierdzić F.P.


Tysiące już próbowało i jednym kartonuje, innym nie Smile
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią, błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to zagrycha pod ręką.
Odpowiedz
#13
Myślę, że numer 1 powinien dzierżyć pan Jack Bruce :]
Często używa czterech 3500 z paczkami:
po jednej "15 XL
po jednej lodówie VX.

Brzmienie - potęga.

Paluch - jestem zainteresowany próbkami!
Odpowiedz
#14
Jak odbiorę głowę z kanciapy Smile W ciągu miesiąca pewnie będę bas nagrywał na nowych strunach, może z przesterem jakimś (i przez paczkę VX410) to też puszczę próbki.
Odpowiedz
#15
Na HA3500 i VX410 gra Pi-Kny (czy też Pi_kny), forumiś w każdym razie. Jak usłyszałem go na jednym jamie to kopara mi spadła. W łapach miał Flejma CS a zrobiłem się naprawdę malutki ze swoim gównianym fenderkiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości