Lutnicy
#1
Wlasnie stanalem przed potrzeba powierzenia mojego jazzika specjaliscie i zabraklo mi takiego tematu.
Ja chce uzyskac konkretne informacje, ale mysle, ze dobrym pomyslem byloby, gdybyscie wrzucali namiary na lutnikow - kto, co, gdzie i kontakt Smile

Ale do rzeczy:
Potrzebny mi fachowiec, najlepiej z Warszawy lub okolic, ktory zrobi pare drobnostek:
-zrobi niewielki frez na korpusie - tak, zebym mogl regulowac gryf bez jego odkrecania
-bedzie mial na stanie mosiezne siodelko do jazza, ktore mi zamontuje.

Kto i za ile moglby mi to zrobic? Zalezy mi tez na czasie - w koncu nie wymagam niewiadomo czego.
Do glowy przychodzi mi Nexus (Pruszków) i Witwa (Piaseczno), a ten drugi terminowoscia nie zaslynal mrgreen
Odpowiedz
#2
jo, dobry temat, pożytecznymrgreen

Autorowi nie pomogę za bardzo, bo jestem z innych rejonów, ale ludziom z Lubuskiego mogę polecić Pana Tomasza Króla z Zielonej Góry, a to namiary do niego:

Król Tomasz
ul. Fabryczna 5
65-410 Zielona Góra
tel. 68 324-41-05
faks 68 324-41-05
email: krolgitary[at]interia.pl
www.myspace.com/kroltheluthier

Szybko, tanio (chyba), konkretnie i sympatycznie
Jakby ktoś chciał komórkę to pisać na PW

Odpowiedz
#3
@Kuba:
Ja rękami i nogami polecam Nexusa. Świetny fachowiec, można z nim bardzo miło porozmawiać i ceny wbrew obiegowej opinii nie są z kosmosu.

Btw. nie wiem po co ci ten frez w korpusie, tak często zmieniasz krzywiznę gryfu, żeby frez robić?
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz
#4
Pan Jacek 100% pozytyw...

Osobićie polecam też Mulata, opiekuje się moimi basami, w nie jednym siodło jak i inne poważniejsze rzeczy robił... Smile
Mieszka przed Jankami, Raszyn, jakby co to wal na PW to ci podam tel...

aha, ceny ma naprawdę przyzwoite i konkurencyjne jeśli chodzi o Nexusa, Witwę czy Poniatowskiego...

EDIT:
LIBRA CUSTOM GUITARS
Tomek "Mulat" Mularczyk
tel: 600 244 927
ul. Godebskiego 47b Raszyn
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
#5
Czy ma ktoś namiar na sprawdzonego lutnika w najlepiej w Poznaniu ew. w okolicy ?
Odpowiedz
#6
(04-09-2010, 05:57 PM)Bassman:) napisał(a): Czy ma ktoś namiar na sprawdzonego lutnika w najlepiej w Poznaniu ew. w okolicy ?

http://www.dreamguitarproject.com/pl/kontakt.php

Podobno tutaj jest pro, ale sam nie sprawdzałem jeszcze.
Odpowiedz
#7
A zna ktoś jakiegoś dobrego fachowca ze Szczecina?
Odpowiedz
#8
Jak zawsze polecam pana Adama Lewickiego. Prawdziwy fachowiec do tego bardzo uprzejmy człowiek. POLECAM
Wykonuje kolumny na zamowienie. Kontaktowac sie na PW.

Gear: MM Cutlass, rig is under production.

Sprzedam:
Aguilar OBP-2
Ashdown Perfect Ten
Harman Kardon PM635i
Odpowiedz
#9
(04-09-2010, 09:29 PM)demanufacture napisał(a): Jak zawsze polecam pana Adama Lewickiego. Prawdziwy fachowiec do tego bardzo uprzejmy człowiek. POLECAM

A ten pan Lewicki to skąd, jeśli możesz podaj namiary
Odpowiedz
#10
(04-10-2010, 07:52 AM)Bassman:) napisał(a):
(04-09-2010, 09:29 PM)demanufacture napisał(a): Jak zawsze polecam pana Adama Lewickiego. Prawdziwy fachowiec do tego bardzo uprzejmy człowiek. POLECAM

A ten pan Lewicki to skąd, jeśli możesz podaj namiary

z Innowrocławia
telefon do pana Adama: 504526758
Wykonuje kolumny na zamowienie. Kontaktowac sie na PW.

Gear: MM Cutlass, rig is under production.

Sprzedam:
Aguilar OBP-2
Ashdown Perfect Ten
Harman Kardon PM635i
Odpowiedz
#11
Kraków
Hathor - R. WYdmański i T. Kłosiński
Telefon 12 637-43-33
Ul. Mehofera 7
Dzielnica azory, można dojechać autobusami 130, 138, 172, 173, 194, 144

Double post się zrobił
Odpowiedz
#12
(04-09-2010, 05:57 PM)Bassman:) napisał(a): Czy ma ktoś namiar na sprawdzonego lutnika w najlepiej w Poznaniu ew. w okolicy ?

http://pracownia_lutnicza.w.interia.pl/ kontaktować się tylko przez telefon, siedzibę ma w Przeźmierowie k. Poznania. Bardzo sympatyczny gość o świetnym warsztacie lutniczym. Ceny ma bardzo niskie, choć z terminami bywają problemy.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
#13
We Wrocławiu pan Andrzej Góralski. Niestety nie znam adresu natomiast kontakt na stronie :

http://gitara-serwis.com/

Oleśnica za Wrocławiem Mirosław Fejcho :

http://www.lootnick.com/service.php
Fender Brother Hood 15
P-BASS FANCLUB 42
Ampeg B-HOOD - cały czas czekam...
Tradycyjny J-BASS B-HOOD - cały czas czekam....
Odpowiedz
#14
Ile może kosztować taka impreza:

- wymiana siodełka
- regulacja
- nowy lakier
- nowy pickguard (custom)

zmieszczę się w 500zł?
Odpowiedz
#15
Poznań - polecam na stówę Smile
http://tonezone.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości