[INDEKS] Jaki sprzęt kupić?
Z lekkich Rack'ów.
SKB X-Rack. Ktoś miał?
Stingray4/Tokai Jazz Bass/Greco Precel/Microkorg ->Korg Pitchblack - BF2 - OC2 - OC2 - LPB-1 - CEB - Zoom ms60B - DigiTech bass synth wah - mooer slow engine - TC flashback - SA Manta - Joyo American - Joyo ult drive - Digitech Jamman Stereo -> ASH ABM 300 -> TC RS212
Odpowiedz
Z SKB jestem bardzo zadowolony, solidny i lekki case.
Niebawem będę kupował jeszcze jeden i również będzie to SKB.
Odpowiedz
git!
Dzięki.
Stingray4/Tokai Jazz Bass/Greco Precel/Microkorg ->Korg Pitchblack - BF2 - OC2 - OC2 - LPB-1 - CEB - Zoom ms60B - DigiTech bass synth wah - mooer slow engine - TC flashback - SA Manta - Joyo American - Joyo ult drive - Digitech Jamman Stereo -> ASH ABM 300 -> TC RS212
Odpowiedz
Witam
Pomóżcie proszę w wyborze.
Zamierzam - a raczej muszę przesiąść się z Hartke A100 na coś innego.
Do wydania ok.3k
Pomyślałem o :
opcja I - używka head np.TongueEAVEY TOUR 700 WATT,
Gallien - Krueger 1001 RB II,
Ampeg SVT 450H,
Head Hartke HA 4000,
Ampeg B1RE
+ paka ....???? i tu właśnie mam problem z doborem. Myślałem o nowej pace ale markowa używana tez będzie spoko - tylko pomóżcie dobrać do heada.

II druga opcja - nowy zestaw : http://guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmac...-basowe/wa... ,
Ashdown ABM 500 EVO III + paczka 115 Ashdown ABMcena 3200 zł


Muzyka jaka gram to rock,czasami cięższy - gram kostką,brzmienie jakie chciałbym to wyraźny dół-ale bez zamuły,ciepły.

Przyznam się że z tych headów najbardziej kręci mnie ten ampeg SVT - co sądzicie?
Tylko nie stać mnie raczej na nowa pakę Ampega - i tu problem.

Doradźcie.
Dzięki
Odpowiedz
Galliena i Ampega polecam z zamkniętymi oczami, o ABM słyszałem pozytywne opinie... resztą z w/w nie zawracałbym sobie głowy.
Paczki? jeśli nie zostanie na "markową" to polecam produkty Mańka "NoisyBox" lub paczka od Demanu.

Więcej rad od tęższych głów na forum oczekuj Wink
...mO_Om...

Cytat:"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."
Odpowiedz
Jak kostka i mocny atak w cięższych klimatach to polecam galliena. Na pewno przy progresywnym szybkim graniu nie zamuli. Ampeg też w 100% się sprawdzi w końcu rock, metal jego klimaty Big Grin. Co do tych hartków to bym się zastanowił czy warto ( ja bym sobie darował ) No i apropos tego ABM to nie wiem czy ta paczka na 15'' nie będzie troszku mułowata, ale pewien nie jestem.
Odpowiedz
paka - http://allegro.pl/trace-elliot-1048h-4x1...04295.html
head - http://allegro.pl/ampeg-svt-450h-stan-bd...43773.html
Odpowiedz
Witam
(Tym razem już chyba we właściwym miejscu:-)mam nadzieję)
Pomóżcie proszę w wyborze.
Zamierzam - a raczej muszę przesiąść się z Hartke A100 na coś innego.
Do wydania jak w temacie-3k.
Pomyślałem o : opcja I - używka head np.TongueEAVEY TOUR 700 WATT,Gallien - Krueger 1001 RB II,Ampeg SVT 450H,Head Hartke HA 4000,Ampeg B1RE + paka ....???? i tu właśnie mam problem z doborem. Myślałem o nowej pace ale markowa uzywana tez będzie spoko - tylko pomóżcie dobrać do heada.

II druga opcja - nowy zestaw : http://guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmac...-basowe/wa... , Ashdown ABM 500 EVO III + paczka 115 Ashdown ABMcena 3200 zł

Muzyka jaka gram to rock,czasami cięższy - gram kostką.

Przyznam się że z tych headów najbardziej kręci mnie ten ampeg SVT - co sądzicie?
Tylko nie stać mnie raczej na nowa pakę Ampega - i tu problem.

Doradźcie.
Dzięki
Odpowiedz
Ampeg TAK ale nie Ampeg B1RE - brzmi jak karton.
Warwick 3,2 którego miałem brzmiał lepiej niż ten Ampeg B1RE.

Jestem fanem Ampegów ale akurat ten model to porażka. Myślę że w tej cenie znajdziesz coś dużo lepszego.
Fender Standard Jazz Bass USA
Fender Stratacoustic Standard
MXR M-80, MXR M-288, BOSS ODB-3, EHX Micro Q-Tron, Korg Pitchblack, Dunlop 105Q
Markbass LitlleMark 250 Black Line + NoisyBox 2x10

Odpowiedz
(05-08-2011, 09:23 PM)velvetino1979 napisał(a): Witam
(Tym razem już chyba we właściwym miejscu:-)mam nadzieję)
Pomóżcie proszę w wyborze.
Zamierzam - a raczej muszę przesiąść się z Hartke A100 na coś innego.
Do wydania jak w temacie-3k.
Pomyślałem o : opcja I - używka head np.TongueEAVEY TOUR 700 WATT,Gallien - Krueger 1001 RB II,Ampeg SVT 450H,Head Hartke HA 4000,Ampeg B1RE + paka ....???? i tu właśnie mam problem z doborem. Myślałem o nowej pace ale markowa uzywana tez będzie spoko - tylko pomóżcie dobrać do heada.

II druga opcja - nowy zestaw : http://guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmac...-basowe/wa... , Ashdown ABM 500 EVO III + paczka 115 Ashdown ABMcena 3200 zł

Muzyka jaka gram to rock,czasami cięższy - gram kostką.

Przyznam się że z tych headów najbardziej kręci mnie ten ampeg SVT - co sądzicie?
Tylko nie stać mnie raczej na nowa pakę Ampega - i tu problem.

Doradźcie.
Dzięki

Tak po mojemu:
tour 700 git, ale tylko używka, (nowe mają kiepskie ceny),
GK 1001 git, wiadomo że używka będzie wygodniejszą opcją, na nówkę zresztą nie bardzo masz kasę,
svt450 szkoda kasy na stylową budę z tego co pamiętam b4re to ten sam head,
HA4000 hmm, HA3500 łatwiej tanio kupić, ale wolałbym zainwestować w lepszy head,
b1re to raczej chyba za mała moc jak na cięższego rocka,
ABM to fajna opcja, ale też szukałbym używki,

co do Paki to nie wiem czy wolisz 410 czy 115, jeśli 115 to ten ABM jest dość sensowną opcją.

Ja osobiście miałbym dylemat GK 700/1001 vs. ABM
Odpowiedz
ABM albo:

kupic taniego warwicka 3.2 na allegro uzywke za reszte super pake (np SWR 410). PO jakims czasie doinwestowac i zamienic warwicka na ampega svt 3.

pzdr

FEnDER SRENDER!


Odpowiedz
nie kupować Warwicka !
Odpowiedz
(05-09-2011, 09:07 AM)Viking napisał(a): nie kupować Warwicka !

+10000 ! nie kupuj !
Odpowiedz
taurus slt 300h używka lub qube 450 teraz nówka od turbo 2005 na allegro stoi za ok 1800 + paczka od noisy 2x12 na celestionach i stack do rockowizny jest
lootnick mrbass - red fighter - bs BRB LB 212N - boss gt10b - korg pandora mini - zoom q3 hd - phil jones cable - cordial cables - barczak cases
Odpowiedz
Pany

Jakiś czas temu pytałem Was o jakieś ćwiczebne combo 15W do pokoju.
Wiele osób zgodnie poleciło mi wtedy Kustom KBA 16X.
Przymierzam ja Ci się do kupna a tu się okazuje, że już tego comba nie produkują.
Więc zapytanie powraca.
15W do grania w pokoju coby dawało radę cenowo i brzmieniowo (na tyle na ile to możliwe przy 15-watowym).

Any ideas?
[Obrazek: 2gsir0w.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości