[INDEKS] Jaki sprzęt kupić?
Nie, lubię po prostu mieć wszystko przy sobie Big Grin
Odpowiedz
(09-02-2014, 10:10 AM)herp napisał(a): Nie, lubię po prostu mieć wszystko przy sobie Big Grin

Dom też nosisz ze sobą? Jak kobieta, nie wiadomo co się może przydać, więc wkłada do torebki co się da.
Odpowiedz
Jakby mnie było stać to też bym wolał mieć całą muzykę przy sobie. I najlepiej głosową wyszukiwarkę utworu o zapomnianej nazwie Tongue Poza tym, że od kilku lat sporadycznie słucham muzyki z mp3 i w ogóle ze słuchawek.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
Śmieszni jesteście Wink.
Sansa daje radę, szału nie ma, ale to fajna opcja. Sam się chciałem nań skusić.
Chociaż po Creative Nano (Zen) trudno mnie przekonać do nowych urządzeń.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Dobra kurwa, spasuj już. Są granice.

Jakbym miał nieograniczony transfer to cała muzyka byłaby w chmurze, ale że nie mam, muszę trzymać na karcie. Wolę mieć przy sobie wszystko naraz, nigdy nie wiem na co mnie najdzie ochota.
Cytat:Prymy, srymy, septymy, kostka, palce, precel, patriot, ampeg, swr - chuj mnie to wszystko obchodzi, i tak zagram to tak, ze będzie słyszalne moje podejście do basu i muzyki i to jakim jestem człowiekiem.
trade comfort for identity
drown me in kerosene
Odpowiedz
Temat mobilnej mp3 ugryzłem od trochę innej strony, podzielę się pomysłem.

Zamiast odtwarzacza kupiłem taniego, używanego smartfona (mały ekran, duży akumulator) i zainstalowałem na nim Spotify. Telefon stale chodzi w trybie lotniczym. Jak jestem w domu to wiszę na wifi, idzie streaming. A jak chcę czegoś słuchać poza domem, to mogę zapisać na urządzeniu tyle muzyki ile karta pamięci pomieści i słuchać tego offline. Niestety dotyczy to tylko wersji premium ale i tak wcześniej miałem ją wykupioną - nie lubię reklam. W tej chwili to 20zł miesięcznie.

Interface wygodniejszy od każdej znanej mi dedykowanej mp3 (choć prawdą jest że nie miałem w rękach zbyt wiele takich urządzeń), czas ciągłego odtwarzania w granicach 30 godzin. A jak na spotify czegoś nie mają to własne mp3 też można załadować.
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
ej, dobra dziewczyny, żartowałem, już nie chcę żadnego odtwarzacza.
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
Dziewczyny kurna. Dajcie na luz.

@tapchan: Patent niezły! Używam Cowona E2 bez wyświetlacza, bo mogę pykać sobie nim w kieszeni bez patrzenia na niego. W tramwaju jak znalazł. W niektórych telefonach też można guziorami coś wykonać. Ale to moje specyficzne podejście i potrzeba Smile
Gram na nerwach.
Odpowiedz
(09-02-2014, 11:40 AM)Stanislav. napisał(a): ej, dobra dziewczyny, żartowałem, już nie chcę żadnego odtwarzacza.

Za późno. Radę dostałeś, teraz idź do sklepu pokazać po której jesteś stronie

mrgreen
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz
(09-02-2014, 09:51 AM)Stanislav. napisał(a):
(09-02-2014, 09:49 AM)zakwas napisał(a): 160GB ma nój dysk w lapku. Nie wiem skąd bym naruchał tyle muzyki. Big Grin

z iTunes Store Emotka_1864

Akurat cyfrowej muzyki nie kupuję. Mogę płacić za Spotify Premium, no problem, ale nie wydam równowartości abonamentu na jeden album. Wink

Wolę kupić oryginalne CD i zripować.
Odpowiedz
(09-02-2014, 12:44 PM)zakwas napisał(a):
(09-02-2014, 09:51 AM)Stanislav. napisał(a):
(09-02-2014, 09:49 AM)zakwas napisał(a): 160GB ma nój dysk w lapku. Nie wiem skąd bym naruchał tyle muzyki. Big Grin

z iTunes Store Emotka_1864

Wolę kupić oryginalne CD i zripować.

to był żart Wink również wolę ripować, a fizyczny krążek mieć na półce Smile
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
A ja zacząłem korzystać z WiMP, bo mam z fri Wink
Gram na nerwach.
Odpowiedz
Pany, potrzebować będę wzmaka, po taniości z wydajną koncówką, tranzystor.
Mam już ABMa, i nie wiem czy polowąć na drugiego czy szukać czegoś innego.

:*
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
Trace Elliot. 90 watów daje aż miło.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
(09-02-2014, 09:59 PM)Doman napisał(a): Pany, potrzebować będę wzmaka, po taniości z wydajną koncówką, tranzystor.
Mam już ABMa, i nie wiem czy polowąć na drugiego czy szukać czegoś innego.

:*

Acoustic 220
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości