Youtube - Wielcy , mniejsi i całkiem mali :)
(01-04-2015, 10:26 AM)Ajgor napisał(a):
(01-03-2015, 06:58 PM)citizenkane napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=aePEgsRwky8

widzieli gówniarza? mrgreen

Masa dźwięków, bardzo szybko i sprawnie, ale zero feelingu (...)

Dokładnie tak. *To są soniczni chirurdzy, sterylny sound, sterylne emocje (zresztą trudno by było upchnąć feeling w tak gestych pochodach).


(01-04-2015, 10:26 AM)Ajgor napisał(a): (...) kompletnie bez sensu. Muzyki w tym nie ma a jedynie cyrkowe popisy.


* Takie są założenia gatunku. Szybko z odhumanizowaną dokładnością. Tutaj np. nawet nie ma basu, bo i po chuj gdy gitary mają 8 strun + sampling itd.


Czy się jaram? Niespecjalnie, ale zdaję sobie sprawę z tego że muzyka ma różne oblicza.


(01-04-2015, 10:26 AM)Ajgor napisał(a): Ciekawe, czy umiał by zagrać tak, jak Tal Wilkenfeld (...)

Może tak, a może nie... prawdopodobnie oboje musieliby trochę poćwiczyć zabierając się wzajemnie za swoje partie.
Odpowiedz
(01-04-2015, 06:02 PM)citizenkane napisał(a): * Takie są założenia gatunku. Szybko z odhumanizowaną dokładnością. Tutaj np. nawet nie ma basu, bo i po chuj gdy gitary mają 8 strun + sampling itd.


Czy się jaram? Niespecjalnie, ale zdaję sobie sprawę z tego że muzyka ma różne oblicza.

Ja na przykład się jaram strasznie, zwłaszcza ostatnią płytą Joy of Motion Wink
Odpowiedz
Ja się jaram nie tyle muzą, co samą postacią Tosina Abassiego który już wiele lat temu ( i wiele lat przed panem Nergalem) pokazał że bycie metalowcem nie zamyka się jedynie w stereotypowym wpierdalaniu kotów i czarnym t-shircie.





Hipsteriada jak chuj, ale jak widać kilku poszło za nim... Wink





... a muzycznie wolałem go z tych czasów, choć to też tak na prawdę nie moja bajka. https://www.youtube.com/watch?v=1qAm-WK1Vjc
Odpowiedz
Taka ciekawostka: o setupie słów kilka

"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz


wtf?
Odpowiedz
Ależ to jest piękne.
Basik cudownie brzmi!

Odpowiedz
oj tak... super są te Atelier Z
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
a to nie jest czasem Mas Hino?
http://www.mashinonyc.com/
Odpowiedz
Atelier Z jak w mordę strzelił Wink

[Obrazek: LvroGbV.png]
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
no tak, tutaj rzeczywiście.

Cudnie to brzmi, na maksa rasowo..
Odpowiedz
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Wielcy. Na gratach Behringera:





Veyron 1000M to kopia Ampega PF-800, model 1001T to kopia Streamlinera.
Paczki wyglądają trochę jak ampegowe Pro Neo, ale mają głośniki TurboSound, kradzione od Ashdowna - niebieskimi membranami, Bugera o nich pisze "world-famous, British engineered 10" TURBOSOUND speakers" Big Grin
Odpowiedz
(02-07-2015, 01:47 PM)mazdah napisał(a): Wielcy. Na gratach Behringera:


Grają przepięknie.

Wooten im starszy tym bardziej mi się podoba - zostałem powtórnie fanem.

Brzmienie pozostawiam bez komentarza.

Potwierdza się teza, że dobry muzyk pięknie zagra nawet na radiostacji z ruskiego czołgu.


1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
Ale to nie radiostacja, to są całkiem "sensowne" roboczo - piece: wersja Mosfet ma zbiedzony preamp SVT (z mosfetami zamiast lamp), wersja z lampowym preampem to uwielbiany np. na Talkbass Genz Benz Streamliner - nie do studia, ale na "weekendowe koncerty" coverbandów, z czego 80% basistów Talkbassa żyje.
Odpowiedz
(02-07-2015, 01:47 PM)mazdah napisał(a):
genialnie się słuchało i oglądało, Panowie nie wchodzili sobie w paradę, tylko elegancko wzajemnie się uzupełniali, zajebista sprawa

W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości