Zdjęcia Sprzętu!
spoko, gdy tylko założę świeże sznurki Emotka_2755
fizyka to fizyka, ciężka główka też robi robotę
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Ja to lubię stroić w C sznurki .105 w gitarze 34", która gra głównie górą na paczkach, które całą górę wycinają Wink

powrót do tematu..

[Obrazek: 406173_10150956944332757_1502451450_n.jpg]

Wink
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
(09-17-2012, 10:57 PM)sledz napisał(a): Ja to lubię stroić w C sznurki .105 w gitarze, która gra głównie górą i paczkach, które całą górę wycinają Wink

I co pozostaje po takiej akcji? Big Grin
Odpowiedz
No jak dla mnie bomba. Mogę tak grać aż do wyprucia głośników. Jak kupię nowe (albo jak wklejony Fender już u mnie będzie) to może coś nagram Wink
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
sledz, a może to:
[Obrazek: p1_upbdy00vh_so.jpg]
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
212? Czemu nie? Oba Orenże spłonęły, więc postanowiłem do jednego zamontować JBLa, a drugiego z nowym głośnikiem spieniężyć... a zamiast niego Fender na tych samych Emi co Orenże. 12" mnie kręcą, ale 2 Kappy 15 to dla mnie kosmos i jak zobaczyłem ogłoszenie, to brałem od razu.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
ztcp to ta paczka była na Fane'ach, które kochają przester
ino Waty mało dla mnie
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Jeszcze za słabszą lampą się rozglądam do tego JBLa. JCM800 by mnie pasował...

e.
No właśnie Wink
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
ja planuję downsize z 300, na 160W, ale to i tak mocna paka musi być
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(09-17-2012, 11:15 PM)Burning napisał(a): ja planuję downsize z 300, na 160W, ale to i tak mocna paka musi być

Jak bardzo? Ile watów przesterowana lampa może jeszcze wypluć poza mocą znamionową? Myślałem że dwukrotna przebitka w głośniku będzie ok, ale teraz celuję w czterokrotną...
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
mi moje 800W styka
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
ja mam glowe 800w i paczke 750w i jakos zyje;ddddd
Odpowiedz
Mateusz, nie używasz takich ilości harmonicznych z nasyconej lampowej końcówki, prawda?
przy odpowiednim kręceniu do Twojego heada wystarczy i 200W paczka, a na full drivie mozna i 100W headem ujarać 300W paczkę Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(09-17-2012, 10:57 PM)sledz napisał(a): [Obrazek: 406173_10150956944332757_1502451450_n.jpg]

Jakie w niej papiery siedzą? Wink
Rickenbacker B-HOOD

Rickenbacker 4003 2011, Vox Standard Bass 1982 -> Ampeg V4B AV -> Soundman BS-215


Odpowiedz
(09-18-2012, 08:34 AM)Asgar napisał(a): Jakie w niej papiery siedzą? Wink

(09-17-2012, 11:06 PM)sledz napisał(a): (...) a zamiast niego Fender na tych samych Emi co Orenże (...) 2 Kappy 15 to dla mnie kosmos i jak zobaczyłem ogłoszenie, to brałem od razu.

Emotka_2363
A może JBLe wsadzę... się okaże.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości