Ampeg B-HOOD
no ewidentnie coś zawalił chłopak
BIAS możesz sam ustawić - trzeba było go sprawdźić na próbie najsampierw
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(06-06-2011, 09:41 AM)Burning napisał(a): no ewidentnie coś zawalił chłopak
BIAS możesz sam ustawić - trzeba było go sprawdźić na próbie najsampierw
sie obada, tak czy siak sie ostro wkurwiłem ;/ ale obleciałem dwa koncerty na ashu little giant 1000 + czysty kanał z mxr m80 + lodówa i po graniu akustyk podszedł z zapytaniem co to za malutki wzmacniacz jest i dlaczego to tak fajnie brzmi Tongue
jak sie wkurwie to sprzedam te ciezkie klamory w pizdu....Tongue
ale jak znam życie i troche ochłone to mi przejdą głupie pomysły Tongue
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
Wnioskuję że tekst odnośnie chęci posiadania dwóch lodówek wobec braku odpowiednich umiejętności do posiadania tychże był skierowany do mnie... Tyle że ja zdjęcie tamtego zestawu wrzuciłem raczej w kategoriach ciekawostki...

Poza tym to jest jak z samochodem- czy trzeba być zajebistym kierowcą rajdowym żeby kupić sobie mercedesa S klasę z automatem, nawigacją, podajnikiem do kawy, telewizją satelitarną i bóg wie czym jeszcze? Nie, masz kasę i ochotę to masz, proste Wink
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
(06-06-2011, 07:50 PM)Rumcayz napisał(a): Wnioskuję że tekst odnośnie chęci posiadania dwóch lodówek wobec braku odpowiednich umiejętności do posiadania tychże był skierowany do mnie... Tyle że ja zdjęcie tamtego zestawu wrzuciłem raczej w kategoriach ciekawostki...

Poza tym to jest jak z samochodem- czy trzeba być zajebistym kierowcą rajdowym żeby kupić sobie mercedesa S klasę z automatem, nawigacją, podajnikiem do kawy, telewizją satelitarną i bóg wie czym jeszcze? Nie, masz kasę i ochotę to masz, proste Wink

+666

Ja możliwości swojego sprzętu nie wykorzystuję nawet w 10%, bo basista ze mnie żaden, ale uwielbiam to uczucie kiedy przychodzę na próbę, włączam wzmaka i to wszystko po prostu nakurwia! Chomik666
Odpowiedz
(06-06-2011, 09:32 PM)barabas napisał(a):
(06-06-2011, 07:50 PM)Rumcayz napisał(a): Wnioskuję że tekst odnośnie chęci posiadania dwóch lodówek wobec braku odpowiednich umiejętności do posiadania tychże był skierowany do mnie... Tyle że ja zdjęcie tamtego zestawu wrzuciłem raczej w kategoriach ciekawostki...

Poza tym to jest jak z samochodem- czy trzeba być zajebistym kierowcą rajdowym żeby kupić sobie mercedesa S klasę z automatem, nawigacją, podajnikiem do kawy, telewizją satelitarną i bóg wie czym jeszcze? Nie, masz kasę i ochotę to masz, proste Wink

+666

Ja możliwości swojego sprzętu nie wykorzystuję nawet w 10%, bo basista ze mnie żaden, ale uwielbiam to uczucie kiedy przychodzę na próbę, włączam wzmaka i to wszystko po prostu nakurwia! Chomik666

Tak jest!!
Dla tego zmieniłem GK na ampega i dokupiłem jeszcze big muffa Big Grin

Tanie przesyłki kurierskie https://www.kurjerzy.pl/pp/dejaa29
Odpowiedz
(06-05-2011, 09:26 PM)low napisał(a): Zenada z ta kuchenka, az zal komentowac. Kupisz sobie 3 piekarniki, jak w hotelu, zeby na raz kilkanascie dan robic

Jak będę miał ochotę to kupię sobie całą hotelową kuchnię Smile I nawet na złość takim mędrcom jak Ty nawet tam naleśnika nie usmażę Wink
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
Jeszcze jedna uwaga...
Piszecie że nie wykorzystujecie możliwości sprzętu choćby w 10%
barabas czy brzmienie które uzyskujesz to jest to brzmienie które chcesz mieć? jak tak, to wykorzystujesz je (możliwości) w 100%. Umiejętności gry to raczej kwestia zdolności do znalezienia się w różnych sytuacjach, klimatach i aranżacjach Wink

[Obrazek: 1251829397_by_slawke_500.jpg]

A jak Ci starczy granie po zlotach motocyklowych to grasz na zlotach motocyklowych i grać jak Slayer nie musisz : P
Myślę że w miarę jasno napisałem Wink
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
(06-06-2011, 09:50 PM)Rumcayz napisał(a): Jeszcze jedna uwaga...
Piszecie że nie wykorzystujecie możliwości sprzętu choćby w 10%
barabas czy brzmienie które uzyskujesz to jest to brzmienie które chcesz mieć? jak tak, to wykorzystujesz je (możliwości) w 100%. Umiejętności gry to raczej kwestia zdolności do znalezienia się w różnych sytuacjach, klimatach i aranżacjach Wink

masz kurwa jebaną rację!

+1000

mysle, mysle i rzeczywiscie, zgadzam się z tym
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
To było "Life is too short for cheap gear" Wink
Odpowiedz
(06-06-2011, 07:50 PM)Rumcayz napisał(a): Wnioskuję że tekst odnośnie chęci posiadania dwóch lodówek wobec braku odpowiednich umiejętności do posiadania tychże był skierowany do mnie...

Nie.
Nie był do nikogo, a Ty nawet nie byłeś inspiracją Wink

Raczej chodziło mi jeśli już o zaplecze watowe, a nie skil, bo kompletnie nie miałem na myśli przytoczonego Alembica, czy jakiejkolwiek basówki, czy też jakości soundu. A jedynie waty i ilość kolumn, których sceny nie pomieszczą Wink

Tak samo jak mnie śmieszy - oczywiście dużo bardziej - ściana marszali będąca tekturą trzymaną na kiju z tyłu sceny.

pec - przecież nikt Ci nie zabroni, ale niejeden się uśmiechnie w takiej sytuacji Wink

I finito w końcu tego Wink
Odpowiedz
pamietam ze gitarzysta flogging molly na dwoch koncertach na jakich bylem miał 5-watowe głowy lampowe takie malutkie + 2 pakie 4x12. Pieknie brzmiało i i tak mu pewnie dmuchało z tyłu. Da sie? paka jest tu potrzeba tylko zeby fajnie robiło z tyłu, ale waty są przreklamowane Wink moi gitarzysci maja voxy ac30 i jeden przełącza go w tryb 15W a drugi... wyjmuje 2 lampy mocy zeby bylo podobnie. I tak grają za głośno.
-
Odpowiedz
Dzińdybry

Apropos pierdziawek i ampegów. Grał ktoś na combie ba 115 rockowizne ?

Jestem ciekaw, czy piecyk ten da rade w dobrze wytłumionym pomieszczeniu.
Odpowiedz
Pery ja swego czasu z BTH grałem melodeath na takim i bardzo dawał radę, nie wiem czy3/4 głośności wykorzystywałem w niewytłumionym za bardzo pomieszczeniu Wink
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Jak sobie radzą z nismiki strojeniami comba ampega 115 w porównaniu do 210? Z mojego doświadczenia ZAZWYCZAJ 210 gadały lepiej, ale jakis czas temu usłyszałem jakieś combo ashdowna na 115 i dawało radę, więc teraz to juz nie wiem Smile. W przypadku ampega też 210 zagra lepiej od 115?

C#
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
Co do dwóch headów i pak ampega to Titus zabrał taki zestaw do Wrocławia Wink

http://www.youtube.com/watch?v=C9tLIF2LUrM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości