Ampeg B-HOOD
(02-06-2014, 09:27 PM)aleTomasz napisał(a): Po wymianie lamp ustawiłem wszystko na pół, włączyłem head i usłyszałem to co kiedyś Smile
Krótko mówiąc miałeś starą lampę ECC82 (coś chyba wspominałem o tym). Wymiana pozostałych lamp była prawdopodobnie zbyteczna ale jak całość działa, to fajnie.

Marek

Odpowiedz
head po prostu zaczął grać i powróciła jego moc Smile
MM Stingray 5
Jazz Bass 4 Mexico
Cort GB 95 Custom
Ampeg Svt 3 pro
Mesa Powerhouse 410
Mesa Powerhouse 212
Odpowiedz
[Obrazek: %24(KGrHqR,!noE-zwFmZRgBP4gJ!CQdw~~60_1.JPG]

kto ma? niech pożyczy proszę Smile

a.
[Obrazek: sss6.jpg]
Odpowiedz
Kupilem SVT2 pro - czy da sie go przerobic na 230v? aktualnie jest na 100v
Odpowiedz
Chciałbym zasugerować zbanowanie użytkownika Mateusza P.

To co on robi jest niezgodne z konwencją genewską.
Odpowiedz
Można przepiąć, tylko trzeba schemat znaleźć

Na pierwszym z brzegu jest zasilacz, ale niekompletny. Szukaj rysunku podpięcia złącz do trafa na różne napięcia

Rozwiązane podobnie jak w innych Ampegach
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz
OK, czyli jest to do zrobienia, thx! Pewnie wyśle go do jakiegoś speca, chcialem wiedziec czy musze szykowac pare stow na trafo, czy mozna bez.
Odpowiedz
Kiedyś się tym interesowałem i w niektórych ładowali trafa uniwersalne, a w niektórych nie. Dowiesz się pewnie dopiero jak wyślesz do speca. Choć możesz wprzód zaglądnąć do środka, bo być może są jakieś oznaczenia na transformatorach.
Odpowiedz
Daj fotkę środka, nie bądź takimrgreen
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz
Z tylu przy gniezdzie jest miejsce na bezpiecznik i pisze do jakich napiec jaki bezpiecznik trzeba wlozyc, wiec chyba jest przepinalnySmile?
Odpowiedz
jeśli tak JEST NAPISANE to bardzo prawdopodobne, że można go przepiąć
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Oczywiście obudowa jest uniwersalna i można na niej napisać dowolne rzeczy. Ale wystarczy sprawdzić transformator. Powinno to być na nim napisane a nawet jeśli nie jest napisane, to można to poznać po przewodach w uzwojeniach pierwotnych (po ich ilości).

Marek
Odpowiedz
dostalem na meila tylko takie zdjecie:

[Obrazek: bez-nazwy.png]


2003 rok SLM
Odpowiedz
(02-15-2014, 09:40 PM)Burning napisał(a): JEST NAPISANE
OFF TOP

Obie formy są dopuszczone w języku polskim Wink Oczywiście "jest napisane" jest formą "elegancką", ale "pisze" też jest dopuszczone w obrocie Smile

Nie, nie jestem polonistą. Jestem chłopem z lasu mówiącym tak, by było wygodniej. Dla mnie. mrgreen
(02-15-2014, 10:02 PM)Mateusz napisał(a): dostalem na meila tylko takie zdjecie:

[Obrazek: bez-nazwy.png]


2003 rok SLM

Nienawidzę Cię.
Odpowiedz
Nie widać płytki ze złączem IEC i bezpiecznikiem

Także penis wie Smile
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości