Ampeg B-HOOD
(03-13-2014, 07:54 AM)kiki666 napisał(a):
(03-12-2014, 06:58 PM)Wrzos napisał(a): U dołu "nowy" nabytek, sory za jakość zdjęcia:
[Obrazek: ub560_WP_20140310_006.jpg]

Wrzos, przy aktualnej tendencji do minimalizacji stack'ów, gratuluję pójścia pod prąd i zakupu lodówy. Emotka_2755

mój zestaw nie powiększył się zbytnio:
[Obrazek: mtj2ljo1s4h3_t.jpg]
mamy Młodego w zespole, pomoże dźwigać po schodach.
Odpowiedz
Ampeg LOUD znowu pozamiatał. Całkowicie odmieniona seria combiaków BA:
[Obrazek: ba-115_frontlit.jpg]
[Obrazek: ba-115_rear.jpg]
[Obrazek: ba-115_3qtrleftwedge.jpg]

Nowości: wbudowany Ampeg Scrambler (przester) z blendem, załączany footswitchem, więcej mocy w przypadku BA115 -150W a 210 - 450W, obowiązkowo wyjście słuchawkowe, wejście aux in z regulacją głośności, wyjście DI, ULTRA HI, ULTRA LO i przełącznik odcinający gwizdek. Do tego kształt budy pozwalający na pracę pieca jako monitor odsłuchowy.

DO WANT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Super, czekam na cenę Big Grin
Odpowiedz
Z tego co podaje Talkbass, cena 112, 115 i 210 poszła o ok 20 dolarów w górę w stosunku do poprzednich wersji.
Odpowiedz
(03-13-2014, 05:38 PM)mazdah napisał(a): Z tego co podaje Talkbass, cena 112, 115 i 210 poszła o ok 20 dolarów w górę w stosunku do poprzednich wersji.

Nie pamiętam ile kosztowały Big Grin
Odpowiedz
(03-13-2014, 05:41 PM)motyx napisał(a): Nie pamiętam ile kosztowały Big Grin

Niedużo Big Grin
Odpowiedz
(03-13-2014, 05:45 PM)mazdah napisał(a):
(03-13-2014, 05:41 PM)motyx napisał(a): Nie pamiętam ile kosztowały Big Grin

Niedużo Big Grin

Mniej niż 3k ?
Odpowiedz
Orientuje się ktoś, jak się ma preamp z CL-ki i 2-Pro do oryginalnego SVT? W sensie, który jest bliższy starociowi?
Odpowiedz
żaden Wink
CL bliżej, to uproszczony kanał (chyba 2) z SVT
główne różnice są i tak w końcówce
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
nie wiem jak SVT, ale B25 1969 nie ma nic wspolnego z 2pro i z CL, a CL nie ma nic wspolnego z 2pro (przesterowane - na czysto sa 1:1). A b25 podoba mi się najbardziej.
Odpowiedz
(03-20-2014, 08:29 AM)Mateusz napisał(a): CL nie ma nic wspolnego z 2pro (przesterowane - na czysto sa 1:1).
Nie 1:1 gdyż mają inaczej rozwiązaną korekcję (nie wspominam nawet o graficznym EQ)
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
taką się ciekawostką podzielę, może wszyscy to wiedzą, ale ja, jako że nie jestem fanem paczek z bassreflexem, nie wiedziałem, iż bassreflexy w 410hlf różnią się od tych w 610hlh.
w 410hlf są to w zasadzie zwykłe otwory w przedniej ściance paczki, natomiast w 610hlf otwory połączone są z rurami, które idą w kierunku tylnej ściany do mniej więcej 2/3 głębokości paczki.

o i taka historyjka.


a.
[Obrazek: sss6.jpg]
Odpowiedz
(03-20-2014, 09:46 AM)Burning napisał(a):
(03-20-2014, 08:29 AM)Mateusz napisał(a): CL nie ma nic wspolnego z 2pro (przesterowane - na czysto sa 1:1).
Nie 1:1 gdyż mają inaczej rozwiązaną korekcję (nie wspominam nawet o graficznym EQ)

NA czysto z eq na plasko w linie brzmia dla mnie 1:1, nie rozpoznam ktory jest który. Wrzucałem próbki.

różnice pojawiają się jak zaczyna się kręcić drajwem i pewnie EQ z tego co mowisz.
Odpowiedz
Panowie ampegowcy Smile potrafilibyście podać przepis na najbardziej klasyczny ampegowy sound ampega ? Big Grin mam na myśli wskazanie konkretnych lamp (takich które można kupić) na konkretne pozycje w lampowych maszynach ampega (mnie interesi najbardziej 2pro) Smile

z góry przepraszam i dziękuje Tongue Emotka_2755
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
(03-21-2014, 08:03 PM)ralf-p napisał(a): Panowie ampegowcy Smile potrafilibyście podać przepis na najbardziej klasyczny ampegowy sound ampega ? Big Grin mam na myśli wskazanie konkretnych lamp (takich które można kupić) na konkretne pozycje w lampowych maszynach ampega (mnie interesi najbardziej 2pro) Smile

z góry przepraszam i dziękuje Tongue Emotka_2755

GE 6550 Wink
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości