Absolutnie wszystko o STRUNACH
Mi w obu kieprawo się odświeżały... Sad
Odpowiedz
bo dyktą trzeba popić, coby się wrażenia poprawiły Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Woda+ proszek do prania i szczotka. Nigdy nie zawiodło.
Odpowiedz
sorka, ale jakbym zagryzł wodę z proszkiem szczotką, to by mnie chyba żołądek zawiódł Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(05-11-2012, 03:30 PM)Dex napisał(a): Woda+ proszek do prania i szczotka. Nigdy nie zawiodło.

Emotka_2755
Odpowiedz
DOBRA KURWA -Warwick przegiął pałe! na 12 kompletów + 5 strun E 9 kompletów miało Padniętą strunę E lub A, bywały też G które brzęczały same z siebie na każdym progu. Właśnie wrzucam chyba 7 czy 8 film na jutuba. Brak mi słow co za gówno sprzedaja. Wywaliłem na te struny ponad 300zł.

Pamiętacie te meile co do nich pisałem? Odpisali mi na JEDNEGO proponując za darmo struny warwick EMP, odmówiłem i poprosiłem żeby mi przysłali 10 strun E na zapas bo te najczęściej padają a już kupiłem 10 kompletów.

Odpowiedz
Rotosy i dynks - czyści zajebiście, śmierdzi i długo wietrzeje, nawet tydzień po wypraniu śmierdzisz żulem mrgreen

Rosoty i aceton - czyści dobrze, szybko wietrzeje, generalnie git, wolałem aceton niż zabawę z dynksem (choć coś kiedyś Gruby pisał o szkodliwych właściwościach wdychania oparów acetonu), ale jakoś jeszcze żyję Big Grin

Rotosy i myjka ultradźwiękowa - zajebista sprawa, 10 minut kąpieli w gorącej wodzie z dodatkiem proszku do prania i płynu do mycia naczyń, następnie ok 5 minut kąpieli w czystej wodzie, suszenie i w 20 minut roboty masz świeże, pachnące sznurki Big Grin
Odpowiedz
jak firma robi wszystko,od strun do basow za grube pieniadze(ktore i tak sa chujowe w wiekszosci,gralem na kilku)to nic dobrego z tego nie wyniknie.Ja tez sie skusilem na te i zolte i rewelacji niema.Lepsze byly ebs za 60zl.Ja bym opisal jeszcze na talkbassie,basschant itd.
Odpowiedz
gibson, fender, musicman tez robia wszystko i co
Odpowiedz
Rainbow 
Bitch please... spójrzcie na Yamahę mrpink
Odpowiedz
Akurat to może być wyjątek potwierdzający regułę.
Viki - dobry cynk. Sprawdze przy najbliższej okazji. Mam Rotosy teraz i chyba to jest to brzmienie. Grzecznie brzmiącą szóstka dostała nagle ogromnego pazura Smile
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Właśnie założyłem R. Cocco i jestem pod wrażeniem. Ladnie brzmi, pod kciukiem też fajnie brzęczy Smile Chyba zrezygnuję z DR PROsteels Smile
Odpowiedz
dopiero! tez ci brzmia tak miekko w dole?
Odpowiedz
dopiero, bo męczyłem DRki ale padła mi H i E więc wymieniłem. Szkoda,że nie mam programu do nagrywania bo bym nagrał próbkę.
Czy ja wiem czy miękko. Mam wrażenie,że brzmi podobnie jak Fodera Gwizdali na filmie gdzie ją prezentujeWink
Odpowiedz
a widzieli rotosound vintage fuzz?jaki on jest piekny w swej prostocie.Gdzie kupie taka obudowe?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości