Restauracja Gitar
DOKŁADNIE O TYM PISZĘ Smile

Stroję się teraz w C i nie słyszałem jeszcze zeby najgrubsza struna miała w sobie tyle "energii". Zawsze jakos odstawała, a tutaj jest wyraźna, pełna.
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
Ja tam lubię, jak struny brzmią "równo" - szczególnie w aspekcie kapeli.
Odpowiedz
Na e-bay też jesteś ?

Tak sobie przeglądam twoją stronę na facebooku i pomyślałem czy nie było sensownie dać jakiś aktualny spis basówek z cenami.
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
Byłoby sensownie... taki spis mial byc na mojej stronie, ktora jest w budowie od Czerwca;d

Pytanie o oferte dostaje srednio 3 razy w tyg i musze odsylac do durnego imgura, w ktorym sa tylko ceny i zdjecia bez info;/

ale mam nadzjeie ze bartek postawi jakis szkielet w tym tyg.

Na ebayu mnie na razie nie ma, ale pare basowek poszlo poza PolskeSmile

Odpowiedz
Tak czy owak na facebook zagląda mnogo ludzi i jak miałbyś miał takie okienko obok "zdjęcia" "mapa" coś ala "aktualna oferta" to byłoby funkcjonalnie, nie chcę ci dawać jakichś rad bo to nie moja sprawa ale ludzie z natury leniwi będą mieli wszystko jak na dłoni wszystko.
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
powiem wiecej, FB jest teraz wazniejsze niz strona domowaBig Grin

hehehe
Odpowiedz
(10-14-2013, 10:07 PM)paka napisał(a): powiem wiecej, FB jest teraz wazniejsze niz strona domowaBig Grin

hehehe

w przypadku "sklepu internetowego" chyba nie do konca Tongue
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(10-14-2013, 10:07 PM)paka napisał(a): powiem wiecej, FB jest teraz wazniejsze niz strona domowaBig Grin

hehehe

Dobrze, że profil na FB można założyć samemu... ;D
Odpowiedz
ja jestem otwarty na rady! I fajnie jak macie jakieś pomysły. Zastanawiam się w jakiej formie zrobic tą "oferte" na FB. Sam tekst to chyba lipa, musza byc fotki opis i cena. popoludniu pomysle.
Odpowiedz
(10-15-2013, 07:05 AM)Mateusz napisał(a): ja jestem otwarty na rady! I fajnie jak macie jakieś pomysły. Zastanawiam się w jakiej formie zrobic tą "oferte" na FB. Sam tekst to chyba lipa, musza byc fotki opis i cena. popoludniu pomysle.
Link do próbek obok koniecznie, szukać się nikomu osobno nie będzie chciało Wink
Odpowiedz
sklep można zrobić w obrębie fejsa, nie znam się na tym, ale tak na szybko takie coś znalazłem:
http://www.easysocialshop.com/
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Krótka piłka. Na stronie głównej masz "zdjęcia" "osoby które to lubią" "mapa"
Jeżeli można to dokładasz tam jeszcze jedną ikonę "sklep" lub coś w tym stylu i po otwarciu wyskakują linki z miniaturkami. Nie masz stu pozycji więc jakieś drzewka cen czy rodzai gitar nie mają znaczenia. Wygodnie i przejrzyście, używając scrolla mogę podstawowe informacje.
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
^ Bardzo dobry pomysł.
Odpowiedz
Chyba nie ma czegos takiego wmenadżerze stron;/
Odpowiedz
facebook sam z siebie chyba nie oferuje czegoś takiego.
a obczaj to:
http://www.youtube.com/watch?v=oV0DqD80KdE
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości