Restauracja Gitar
(02-14-2014, 10:00 AM)Burning napisał(a): mówisz, że ampeg aż tak bardzo zabija charakter wiosła?
czy raczej, że to wiosło lepiej brzmi z klasycznymi wzmakami, niż SWRem?

sądzę, że np. Pedulla fajniej zagada na SWR, niż Bassmanie Emotka_2755

mowie ze jak kupujesz birda, albo inne typowe badass wioslo, to od razu kup sobie w pakiecie svt, bo to dziala w komplecie, jak to niektorzy mowia: jest komplementarne
Odpowiedz
Tbird jeszcze fajnie gada na SWR, ale rick w linie to coś nie tak...


btw oto "wyniki" nagrań kustoma!

TADAM! 1. Fernandes 2.Fender usa 83 3. Fender usa 79 4. Fender japan 5. aria pro 6. rick

Jeszcze rz przypomniam, chodziło o to, że na słabym sprzęcie nie słychać różnicy między basówkami:

https://soundcloud.com/mateuszpiotrowski/kustom

Wszołek: może tak wyszło na nagraniu, bas jest fortepian przysięgam na pracy kciuk!
Odpowiedz
Mateusz, podejrzewam, ze gdybys przeprowadzil taki sam slepy test, ale przez demetera to tez nikt by nie zgadl, wiec w sumie nie wiem co chciales tym udowodnic Smile Żeby nie bylo, jestem za nagrywaniem na dobrym sprzecie i nic w Twoich video bym nie zmienial.
Odpowiedz
No, rzeczywiście, pięknie ten białas odpala. Nadal nie jestem fanem T-birdów, ale to jest wyjątkowo fajny egzemplarz.
Odpowiedz
Zgadnąć ja bym i tak nie zgadł, ale pewnie byłyby chociaż jakieś różnice słychać Wink
Odpowiedz
jak bede mial chwile to nagram na demetrze, ale nie wiem czy jest sens bo dzis cos ciekawszego nagram, washburn xb cos tam, dla kontrastu i nie bede gral ja tylko moj kolega "przecietny spoko basista".
Odpowiedz
daj też "przeciętnemu spoko basiście" zagrać na dobrym wieśle i lampiaku, żeby pokazać, ile zależy od palca Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(02-14-2014, 10:34 AM)paluch1986 napisał(a): Zgadnąć ja bym i tak nie zgadł, ale pewnie byłyby chociaż jakieś różnice słychać Wink

wszystko i tak sie sprowadza do tego co napisal domelius. Jak ktoś kupi bas od Mateusza i po powrocie do domu stwierdzi, ze brzmi slabo to przynajmniej wie, ze ma reszte sprzętu do d... i powinien go wymienic w najbliższej przyszłości Wink
Odpowiedz
(02-14-2014, 10:46 AM)Burning napisał(a): daj też "przeciętnemu spoko basiście" zagrać na dobrym wieśle i lampiaku, żeby pokazać, ile zależy od palca Emotka_2755

Dokladnie to chce zrobic.
Odpowiedz
(02-14-2014, 10:46 AM)Burning napisał(a): daj też "przeciętnemu spoko basiście" zagrać na dobrym wieśle i lampiaku, żeby pokazać, ile zależy od palca Emotka_2755

To się nie pokazuję u RG mrgreen
Odpowiedz
jak oglądam te prezentacje, to tylko mam nadzieję, że sezon się uda i po wakacjach kupię takiego Boxera slina
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
To z tym białym TB miałeś tyle przygód? Jeśli tak, to faktycznie warto było - brzmi kapitalnie, jedno z fajniejszych wioseł, jakie słyszałem u Ciebie na próbkach. Szkoda, że nadal jest białym TB Big Grin

A z tych bokserów IMHO zdecydowanie wygrywa czarny, i to nie tylko przez kolorWink. Niezły wygar, białas wydaje się przy nim takim młodszym, grzeczniejszym i nudniejszym bratem Wink
Odpowiedz
Też mam wrażenie, że biały grzeczniejszy, ale niekoniecznie gorszySmile
Odpowiedz
Pewno, że nie, w wielu gatunkach zapewne sprawdziłby się lepiej niż ten napierdalator. Ale to jest właśnie zaleta próbek takiej jakości - po prostu rzetelnie pokazują charakter instrumentu (na świniakach też przecież słychać znaczną różnicę między tymi boxerami). Profeska i tyle Smile
Odpowiedz


Robione troche na szybko wiec sory za babole.

Wielkie dzieki dla mojego kumpla, ktory wykazal sie umiejetnosciami "przecietnego basisty" - conajmniej polowa basistow ktorych slyszalem gra mniej-wiecej tak.

Wzmaki i mikrofony ustawione tak samo jak na innych nagraniach - gain na lampach tak ze jak sie mocniej jebnie to przesterowuje (potem skrecilem nieco gaina na marshallu).
Demeter jak zwykle na plasko.

Do porownania zagralem na najtanszym basie w ofercie RG i moim ulubionym precelku usa 1983.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości