Klinika GASu
(03-09-2014, 05:21 PM)Mateusz napisał(a):
(03-09-2014, 03:40 PM)groovestore napisał(a):
(03-02-2014, 08:35 PM)zwinny napisał(a): przeokrutny gas... szkoda, że do tego trzeba jeszcze dokupić interfejs midi który kosztuje drugie tyle, w najlepszym przypadku...
[Obrazek: DV016_Jpg_Large_700379.jpg]

Uzywalem midi do basu V-bass + gr-20 oba rolanda.

Powiem krotko. Malo uzyteczne zabawki. lepiej kupic dobry klawisz.

Sprzet tylko i wylacznie dla experymentujacych muzykow. Dla 95% brzmien i ustawien ciezko znalezc zastosowanie na codzien.


I niedopuszczalne opoznienie.....

mam gk3 i rolanda gr 20, kupilem kiedys gk3-b do niego i odeslalem, jeszcze na strunie G bylo w miare, na D juz nie. A i E kupa.... jakbym gral z delayem
hehe, no to ogłaszam wszem i wobec, że gas minął Big Grin
Odpowiedz
(03-09-2014, 05:38 PM)silent-scream napisał(a): X2 juz jest dostępny, cena około 7 stówek.
chcesz sprzedać swojego w dobrej cenie? to biorę od ręki Smile
ja zaczynam zabawę z kostkami, dotychczas grałem tzw czad, bez zbędnych ozdobników, teraz mam plan poznać nieeksplorowane przeze mnie pola basowych eksperymentów więc na początek prostsza wersja urządzenia jest dla mnie lepsza Smile


pozdro

a.

nie wiedziałem że już jest, no i na razie się nie przesiądę bo jednak droższy jest ten nowy niż myślałem, a po sprzedaży małego miałbym z jedną trzecią tej ceny. Inny pedał ma pierwszeństwo w kolejce Wink
Może się uda namówić jakiegoś lokalnego dystrybutora na prezent/cenę hurtową/długoterminowe wypożyczenie, to małego puściłbym za 45 funtów Smile Używam go jako narzędzia do ćwiczeń i w tym jest genialny; z jednej strony możliwość w nowej wersji zapętlenia utworu z kompa kusi, z drugiej podłączanie tego do ch*j-wie-czego kablami w stereo już trochę mniej.
[Obrazek: 17m.gif]
Odpowiedz
(03-09-2014, 07:02 PM)Marcin S napisał(a):
(03-09-2014, 05:38 PM)silent-scream napisał(a): X2 juz jest dostępny, cena około 7 stówek.
chcesz sprzedać swojego w dobrej cenie? to biorę od ręki Smile
ja zaczynam zabawę z kostkami, dotychczas grałem tzw czad, bez zbędnych ozdobników, teraz mam plan poznać nieeksplorowane przeze mnie pola basowych eksperymentów więc na początek prostsza wersja urządzenia jest dla mnie lepsza Smile


pozdro

a.

nie wiedziałem że już jest, no i na razie się nie przesiądę bo jednak droższy jest ten nowy niż myślałem, a po sprzedaży małego miałbym z jedną trzecią tej ceny. Inny pedał ma pierwszeństwo w kolejce Wink
Może się uda namówić jakiegoś lokalnego dystrybutora na prezent/cenę hurtową/długoterminowe wypożyczenie, to małego puściłbym za 45 funtów Smile Używam go jako narzędzia do ćwiczeń i w tym jest genialny; z jednej strony możliwość w nowej wersji zapętlenia utworu z kompa kusi, z drugiej podłączanie tego do ch*j-wie-czego kablami w stereo już trochę mniej.

w razie czego jestem pierwszy w kolejce Smile


a.
[Obrazek: sss6.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 10002996_10151884989382396_1693916102_n.jpg]
slinaslinaslinaslinaslinaslinaslinaslinaslina
Cytat:Prymy, srymy, septymy, kostka, palce, precel, patriot, ampeg, swr - chuj mnie to wszystko obchodzi, i tak zagram to tak, ze będzie słyszalne moje podejście do basu i muzyki i to jakim jestem człowiekiem.
trade comfort for identity
drown me in kerosene
Odpowiedz
Ładne to!
Odpowiedz
przeokrutna wiocha..
Odpowiedz
W transparentnym czarnym by mi urwał jaja i połaskotał po łydce. Big Grin

Odpowiedz
bardzo fajna kanapa
Odpowiedz
Coś mi przypomina... mrgreen
Cytat:Prymy, srymy, septymy, kostka, palce, precel, patriot, ampeg, swr - chuj mnie to wszystko obchodzi, i tak zagram to tak, ze będzie słyszalne moje podejście do basu i muzyki i to jakim jestem człowiekiem.
trade comfort for identity
drown me in kerosene
Odpowiedz
(03-10-2014, 06:15 PM)yacoob napisał(a): przeokrutna wiocha..

jego wybór i gust...
(03-10-2014, 06:06 PM)Tommi napisał(a): [Obrazek: 10002996_10151884989382396_1693916102_n.jpg]
slinaslinaslinaslinaslinaslinaslinaslinaslina

poza ilością gałek jest spoko, przynajmniej nie jest nudny Smileno i nie jest pokryty oklepanym sunburstem , naturalem, bądź przytłaczającą czerniąSad
Odpowiedz
za to ma niespotykany top z flamed maple mrgreen

Bardzo ładny!
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
Tam jest tylko przełącznik cewek i aktywna elektronika Glockenklang. W końcu Elwood bez płytki na poty, wygląda zdecydowanie lepiej tak.
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
Jeden z basow na ktore poluje, Ibanez Sabre.

[Obrazek: 180158972447-3.jpg]

Oczywiscie najlepiej wlasnie czarny.
Odpowiedz
Ten supercienki? Chciałbym to kiedyś pomacać, podobnie jak tego płaskiego nexusa co krążył po allegro (z hebanu chyba był zrobiony).
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
Ta, ten supercienki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości