Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne)
Poszukuję dobrego elektronika z Wrocławia który podejmie się reperacji comba TE 715.
--
Fender Jazz Bass MIJ '94
Trace elliot 715x
Aguilar Agro
Odpowiedz
Na sprzedaż ilustracja na okładkę Front + Tył.
Jeśli możecie, roześlijcie znajomym, którzy mogą być zainteresowani.

http://marekkepinski.blogspot.com/2012/1...-sale.html

Odpowiedz
Mobilne studio nagrań - 24 ślady.

Śląsk i okolice

Nagrywam koncerty i dema
www.emcustom.eu [Profesjonalna elektronika dla muzyków]
www.hasiok.art.pl
Odpowiedz
Radom:

Poszukiwane zespoły do sali prób, możliwość nagrania demo, teren pod ochroną (łącznie z psami), darmowy parking, można siedzieć 24h na dobę i nikomu nie przeszkadza Smile

https://www.facebook.com/jaskiniadzwiekow

Kontakt przez stronę lub na priv Smile
Odpowiedz
Jo!

Zespół, grający wybuchową mieszankę stonera, sludge, metalu, rocka i troche bluesa, szuka perkusisty/tki. Materiał na płytę już prawie jest, koncerty są, bezpieczna sala prób w Szczecinie jest. Nie szukamy Dave'a Lombardo, tylko kogoś z zapałem i komu przypadnie do gustu muzyka, którą gramy. Interesuje nas współpraca na długi okres czasu.

Pozdr.
Nexus P+J + TE AH250 + TE 2x10H + TE 2x15 = Pomeranian Power Stoner

Stoneache - Power Stoner z pomorza zachodniegoWink
Odpowiedz
Szukamy ogarniętego basisty z własnym sprzętem, wyznającego klimaty lat 60 - 70 i zespoły takie jak Led Zeppelin, Deep Purple, The Who, Black Sabbath, The Doors, Rolling Stones itp. klasyki, który nie boi się improwizacji i chciałby trochę pograć. Gramy od 3 lat i nie chcemy spędzić życia za biurkiem tylko napierdalać Rokiendrola. Jeśli masz podobne podejście to pisz. Salka jest w Gdyni centrum. Materiał jest. Wymagamy: własny sprzęt, umiejętności średnio zaawansowane, zaangażowanie.
Odpowiedz
Szukam basisty na jednorazowe zastępstwo.
Termin 17.08, Skwierzyna.
Wyjazd busem prawdopodobnie ze Świebodzina.
Repertuar głównie covery rockowe, polskie i zagraniczne.
Gaża ok. 300zł.
Strona zespołu: http://www.aso.e7.pl/
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
Fender Jazz Bass Special SKRADZIONY!

Niestety jakis przyjemniaczek postawil "pozyczyc" sobie jeden z moich instrumentow - Fender Jazz Bass Special. Gitara zginela z mojej sali prob w Katowicach, najprawdopodobniej w zeszly poniedzialek, 04.03.2013, chociaz data kradziezy jest niemozliwa do dokladnego ustalenia.

Gitara koloru czarnego, zarowno korpus jak i głowka, gryf klonowy w naturalu, podstrunnica palisandrowa. Numer seryjny E75989, made in Japan. Z cech szczegolnych - zamontowany czarny mostek Babicz, kolki do straplockow Schaller, dwa potencjometry z trzech nie maja nakladek z logiem Fendera. Korpus posiada pare obic, ktore bez problemu rozpoznam.

Instrument jest dosc charakterystyczny, watpie zeby inteligent, ktory postanowil go podwedzic byl w stanie spieniezyc go powszechnymi kanalami sprzedazy bez zauwazenia. Dlatego bede wdzieczny za udostepnienie tego postu na swojej tablicy.

[Obrazek: DSCF2996_zps2d7ea794.jpg]

[Obrazek: DSCF3002_zps60b8e891.jpg]
outreband.com

Odpowiedz
Z chęcią udzielę lekcji/konsultacji gry na gitarze basowej lub kontrabasie na terenie WARSZAWY.

Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie, które sprawi że zajęcia odbędą się w 100% merytorycznie i profesjonalnie. Ukończyłem I i II stopień szkoły muzycznej oraz jestem wyróżnionym absolwentem kierunku kontrabasu Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie jestem czynnym muzykiem sesyjnym oraz endorserem marki HandBox i Taurus. Do tematyki zajęć należą:

- teoria muzyki, harmonia oraz praktyczne jej zastosowanie na instrumencie
- wszelkie techniczne, muzyczne i stylistyczne zagadnienia gry i groove'u na gitarze basowej w obrębie stylistyki pop, r'n'b, rock i jazz
- gra na kontrabasie techniką arco i wszelkie kwestie związane z klasycznym wykonawstwem muzyki kontrabasowej
- technika gry jazzowej na kontrabasie

Tematy te są skierowane do osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Jeżeli chciałbyś się nauczyć grać lub poszerzyć wiedzę, albo po prostu potrzebujesz nowych inspiracji - skontaktuj się ze mną poprzez e-mail piotr.lewanczyk@gmail.com , albo przez profil facebook

Pozdrawiam!
Piotr Lewańczyk
Odpowiedz
Wie ktoś w jakim sklepie w Stolicy mozna ograć spectora?
Model obojętny, chcę tylko ocenić charakter wiosła
Fender Jazz Bass Special PJ '86 / Yamaha AES-620 - Zoom B3 - Fulltone BassDrive by Pinio - linia/wzmak na salce

Chroń lasy - kupuj używane gitary mrgreen


[Obrazek: 39977_2f374124b3b1.gif]

Odpowiedz
(03-20-2013, 12:52 PM)Frytas napisał(a): Wie ktoś w jakim sklepie w Stolicy mozna ograć spectora?
Model obojętny, chcę tylko ocenić charakter wiosła

Ministerstwo RNR

Odpowiedz
Teraz MRNR się przeniosło w pasaż muranowski do ciasnawej klitki i jak tam niedawno byłem, to chyba specy nie uświadczyłem. Sad
Odpowiedz
Jest ktoś na Forumie z Lidzbarka WARMIŃSKIEGO (lub bliskich okolic)?
Pilna pomoc potrzebna - kontakt przez PW lub SMS - 502 65 44 99.

Info do MOD-ów: Temat do skasowania jutro po południu.

W ramach równouprawnienia żądam wprowadzenia do handlu serków heterogenizowanych...
Odpowiedz
(03-24-2013, 09:03 PM)JAZZ-BASS napisał(a): Jest ktoś na Forumie z Lidzbarka WARMIŃSKIEGO (lub bliskich okolic)?
Pilna pomoc potrzebna - kontakt przez PW lub SMS - 502 65 44 99.

Info do MOD-ów: Temat do skasowania jutro po południu.

ZCTP, to wtf
Fender Jazz Bass MIA, HB JB40FL -> Korg Pitchblack -> Boss OC-2 -> MXR Octave Bass Deluxe -> EHX Deluxe Bass Big Muff Π -> Marshall VBA 400 -> Marshall VBC 412

Alfik napisał(a):a może do rocka jak sama nazwa wskazuje zastosować jednak jazz basa
Odpowiedz
krakusy ratunku!

potrzebna paczka [najlepiej 4x10] w krakowie na test wzmacniacza w godzinach 17-21 w najblizszy czwartek!

odwdziecze sie!! Emotka_2403
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości