Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne)
Znajoma ekipa metalcore, mająca własny materiał i koncertująca na bieżąco poszukuje basisty.
Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.Próby we Wrocławiu.
Odpowiedz
Poszukiwany ktoś, kto w najbliższym czasie (do połowy czerwca) będzie jechał z Krakowa do Radomia (lub Wawy przez Radom), ew. z Jaworzna do Radomia i może przewieść Racka 6U.
Odpowiedz
Warszawa. Zespół White Crosses (punk, rock, alternative) poszukuje basisty. Istniejemy od ponad roku, na koncie EP i koncerty. Inspirują nas przede wszystkim takie zespoły jak Hot Water Music, Thrice, Alkaline Trio, Against Me, Foo Fighters. Czasem pobrzmiewa też Idlewild, stare Placebo, albo Pixies. Próby gramy w poniedziałki i środy o 20.00 na Modlińskiej we własnej, profesjonalnie przygotowanej i cywilizowanej sali. Nasze oczekiwania:

- wyczucie klimatu i stylu w jakim się poruszamy
- bardzo dobra gra na basie
- obowiązkowo śpiewanie chórków
- własny sprzęt wysokiej jakości
- dyspozycyjność do prób, koncertów i wyjazdów w okolicach weekendów
- finanse pozwalające na rozwój zespołu: próby, klipy, sprzęt, dojazdy, mercz
- nieprzesadne ego, ale również oczekujemy człowieka z charakterem
- pracowitość, zaangażowanie, punktualność
- bezkonfliktowe, kulturalne usposobienie

Naszą muzykę znajdziecie na profilu facebook White Crosses lub koncie YT https://www.youtube.com/channel/UCFFOtWQ...Nig/videos

kontakt: prokopstudio@gmail.com

Odpowiedz
Poszukuję fachowca od pak i wzmacniaczy w Opolu. Głośnik/głośniki w TE 1048h bzyczą na dużych głośnościach, prawdopodobnie trzeba podkleić membranę lub ustawić cewkę w pozycji wyjściowej, oraz zdiagnozować niedomagającego horna. Wie ktoś coś? Może być i ktoś naprawiający telewizory na co dzień, byleby zrobił to solidnie i za kasę mniejszą niż 15% wartości paki.
Odpowiedz
Nie ma ktoś czasem w Krakowie lub okolicach lodówki? Potrzebuję pożyczyć na tydzień na nagranie pod koniec miesiąca.

Ewentualnie jakąś fajną pakę Mesy, Aguilara lub Edena.

Oczywiście za forsę lub jakiś ekskluzywny trunek.
Odpowiedz
Niebasowe.

Szukam mety w Trójmieście w terminie 20 - 25 lipca

Wybieramy się z drugą połową i niespełna 4-letnim juniorem na rowerową objazdówkę do 3miasta. Nie oczekujemy gwiazdek ani widoku na zatokę, ale trzeba bezpiecznie przenocować rowery (sztuk dwa). Nam wystarczy łóżko i łazienka z toaletą. Czajnik do zagotowania wody na herbatę będzie luksusem.

Mam obczajone jakieś kempingi, ale może ktoś z forum ma możliwości i będzie chciał budżet podreperować.

Jeśli ktoś coś to proszę na PW

@
Odpowiedz
(07-13-2015, 08:10 PM)Jontek napisał(a): Niebasowe.

Szukam mety w Trójmieście w terminie 20 - 25 lipca

Wybieramy się z drugą połową i niespełna 4-letnim juniorem na rowerową objazdówkę do 3miasta. Nie oczekujemy gwiazdek ani widoku na zatokę, ale trzeba bezpiecznie przenocować rowery (sztuk dwa). Nam wystarczy łóżko i łazienka z toaletą. Czajnik do zagotowania wody na herbatę będzie luksusem.

Mam obczajone jakieś kempingi, ale może ktoś z forum ma możliwości i będzie chciał budżet podreperować.

Jeśli ktoś coś to proszę na PW

Pokój na plaży w Rewie - Hanka właśnie tydzień tam z babcią siedziała. 75 zeta /doba.

Hostel Marina w Gdyni.

Mnie tam nie stać na wczasy nad polskim morzem, więc w tym roku lecimy na Maltę. Ale bez rowerów.

Odpowiedz
Krakowiacy! Zgubilismy walizkę z kablami. Potrzebujemy na dzisiejszy koncert mikrofonu wokalowego i paru kabli xlr. Proszę o kontakt na pw lub fb.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Komuś korektę tekstu polskiego? Proofreading?
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
ktos szuka kolejnej kapelki do sali prob? naszej zostalismy podstepnie pozbawieni. albo jakies fajne stołeczne salki prób na godziny polecacie ??
Tommi napisał(a): Melanż, laski, kąpiel w kasie
to nie dla mnie, gram na basie
Brylant napisał(a): Jak człowiek dojrzeje, to wie ze poza vol mu nic więcej nie potrzeba Tongue
aktualnie: https://moontoy.bandcamp.com
dawniej: http://muhuisland.bandcamp.com
Odpowiedz
Poszukiwany Basista z Poznania lub okolic do zespołu AlphaDog

klimaty:

https://www.youtube.com/watch?v=0vOWOzeW93I

Kontakt na FB Sergiusz Paszkiewicz lub serpas@wp.pl lub 513055997
Sadowsky MV5 /Sandberg California J6 HCAM /Stradi upright/ GMR5 F-less//Ampeg SVT-2 Pro + PTC Lil'B410 /SWR Goliath4/ TC RH750+3xRS112//

AnEmJa
Maja Lumasepio


Odpowiedz
Hejka, szukam pomieszczenia w Warszawie nadającego się na salę prób. Wszelkie info mile widziane Emotka_2755
Odpowiedz
KRAKÓW i okolice: Poszukiwany basista do zespołu Pan Trup (pantrup.bandcamp.com). Więcej informacji za pośrednictwem wiadomości na facebook.
Odpowiedz
(08-26-2015, 01:52 PM)Zbychoo napisał(a): ktos szuka kolejnej kapelki do sali prob? naszej zostalismy podstepnie pozbawieni. albo jakies fajne stołeczne salki prób na godziny polecacie ??

Fajne studio - nie wiem jak z terminami, ale idzie się dogadać. Tylko duża sala, mniejsza to nieco bieda, ale def metyl da radę.
Duża sala w Redrum - nieco przaśnie, ale funkcjonalnie. Tanio.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Cały czas szukam grania do kotleta.

Jeśli znacie jakąś ekpię potrzebującą podśpiewującego basmana na chały, to ja chętnie.

Kraków i okolice tudzież Starachowice i okolice.

Tylko poważne oferty Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości