Tech21 B-HOOD
Panowie tak się zastanawiam nad nabyciem PSA 1... szukam jakiegoś fajnego źródla brzmienia do końcówki z Asha LG 1000... gram szeroko rockowe klimaty Smile za wszelkie opinie i porady z góry dzięki Emotka_2755
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
(10-19-2011, 09:48 PM)ralf-p napisał(a): Panowie tak się zastanawiam nad nabyciem PSA 1... szukam jakiegoś fajnego źródla brzmienia do końcówki z Asha LG 1000... gram szeroko rockowe klimaty Smile za wszelkie opinie i porady z góry dzięki Emotka_2755

http://allegro.pl/sansamp-ps-1-zawodowy-...67407.html Co do porad i opinii - wszystko napisałem już tutaj wcześniej (przewiń sobie) Wink
(10-19-2011, 09:20 PM)Viking napisał(a): poza tym piórka to mają kury

W dupie Big Grin Emotka_2755
Odpowiedz
(10-19-2011, 09:48 PM)ralf-p napisał(a): Panowie tak się zastanawiam nad nabyciem PSA 1... szukam jakiegoś fajnego źródla brzmienia do końcówki z Asha LG 1000... gram szeroko rockowe klimaty Smile za wszelkie opinie i porady z góry dzięki Emotka_2755


A nie mogłeś PSA u Leona przetestować zanim mi go sprzedał? Smile Możemy się umówić - przyjedziesz i ograsz, tak najlepiej dojdziesz do wniosku czy Ci leży czy nie.
GMRs - sansamp PSA 1.1 - TC G-Major - Taurus TH-Cross -TN410
Absynth
Odpowiedz
(10-20-2011, 02:07 PM)benkai napisał(a): A nie mogłeś PSA u Leona przetestować zanim mi go sprzedał? Smile Możemy się umówić - przyjedziesz i ograsz, tak najlepiej dojdziesz do wniosku czy Ci leży czy nie.

własnie z tego powodu że go sprzedał mam pewne wątpliwości co do tego urządzenia.... Tongue
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
(10-19-2011, 09:48 PM)ralf-p napisał(a): Panowie tak się zastanawiam nad nabyciem PSA 1... szukam jakiegoś fajnego źródla brzmienia do końcówki z Asha LG 1000... gram szeroko rockowe klimaty Smile za wszelkie opinie i porady z góry dzięki Emotka_2755

Pół płyty nagrałem z przesterami z psa - ampeg cl zebrany 1 lub 2ma mikrofonami i do tego domieszka psa.

Bardzo dobre rozwiązanie, na psie możesz psuć osobno dół środek i górę i potem jeszcze to ustawiać dalej - najwszechstronniejszy przester z jakiego miałem okazję korzystać. Faktycznie przydatna rzecz a nie coś co brzmi sensownie w tylko 1 ustawieniu.

Ale jak działa samopas to nie powiem.
Odpowiedz
(10-20-2011, 03:38 PM)ralf-p napisał(a):
(10-20-2011, 02:07 PM)benkai napisał(a): A nie mogłeś PSA u Leona przetestować zanim mi go sprzedał? Smile Możemy się umówić - przyjedziesz i ograsz, tak najlepiej dojdziesz do wniosku czy Ci leży czy nie.

własnie z tego powodu że go sprzedał mam pewne wątpliwości co do tego urządzenia.... Tongue

Ja też ogrywając u niego na monitorach studyjnych miałem wątpliwości. Zapewniam Cię, że z końcówką i paczką brzmi zasadniczo lepiej Smile
GMRs - sansamp PSA 1.1 - TC G-Major - Taurus TH-Cross -TN410
Absynth
Odpowiedz
(10-20-2011, 04:07 PM)benkai napisał(a): Ja też ogrywając u niego na monitorach studyjnych miałem wątpliwości. Zapewniam Cię, że z końcówką i paczką brzmi zasadniczo lepiej Smile

Mnie PSA-1 jako preamp do zastosowań w DAW brzmiał kwasiasto... Na żywo, z końcówką i porządnymi pakami jest rewelacyjny (śmiało mogę stwierdzić, że to sedno mojego brzmienia z którym się nie rozstanę). Emotka_2497
Odpowiedz
(10-20-2011, 08:39 PM)OMSON napisał(a):
(10-20-2011, 04:07 PM)benkai napisał(a): Ja też ogrywając u niego na monitorach studyjnych miałem wątpliwości. Zapewniam Cię, że z końcówką i paczką brzmi zasadniczo lepiej Smile

Mnie PSA-1 jako preamp do zastosowań w DAW brzmiał kwasiasto... Na żywo, z końcówką i porządnymi pakami jest rewelacyjny (śmiało mogę stwierdzić, że to sedno mojego brzmienia z którym się nie rozstanę). Emotka_2497

Stronniczo smiem się zgodzić z Twoim zdaniem w 100%. Wiadomo każda pliszka swój ogonek chwali, ale PSA naprawde daje rade. Zwłaszcza z kompresją po preampie.

Ralf - chcesz się przekonać to wbijaj. Z Rybola do Zabrza (tam mam kanciapę) autobaną masz 20 minut. Posłuchasz, uwierzysz (lub nie Smile ). Przywieź dżajanta w torbie, to porównasz z moim stackiem.
GMRs - sansamp PSA 1.1 - TC G-Major - Taurus TH-Cross -TN410
Absynth
Odpowiedz
(10-20-2011, 08:43 PM)benkai napisał(a): Ralf - chcesz się przekonać to wbijaj. Z Rybola do Zabrza (tam mam kanciapę) autobaną masz 20 minut. Posłuchasz, uwierzysz (lub nie Smile ). Przywieź dżajanta w torbie, to porównasz z moim stackiem.

dzięki za propozycje ! niewykluczone że skorzystam w najbliższym czasie Smile zgadamy sie jak co Emotka_2755
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
(10-20-2011, 08:43 PM)benkai napisał(a): Stronniczo smiem się zgodzić z Twoim zdaniem w 100%. Wiadomo każda pliszka swój ogonek chwali, ale PSA naprawde daje rade. Zwłaszcza z kompresją po preampie.

Ja mam kompresję po preampie Emotka_2755
Odpowiedz
numelek poptosie mrgreen

[Obrazek: dsc00932jp.jpg]
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
zadowowolonyś?Smile
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
[Obrazek: wtfain.jpg]
Odpowiedz
Jak skorwiesyn mrgreen
wpiąłem go w pętlę efektów, na wciśniętym -20dB bo wchuj syczał.

Generalnie na wzmaku jest gain i tube gain na maksa. włączony Bright

Zarówno na EQ Ampegowym jak i Sansampowym środek jest na maxa (3pozycja w IIIPro)

Bas w Ampegu jest na 4ej, góra na 1ej
W SansAmpie bas i góra jest na 2ej

Full drive w Sansie, blend 2/3, presence ciut poniżej połowy skali, level na 1ej.

Opisałem bo fota nie przedstawia moich ustawień Wink

I to (przynajmniej po całym dniu zabawy na starych, wygotowanych strunkach- przyjdzie lodówka to zweryfikujemy wszystko) jest to czego szukałem Band666



EDIT:

Haha, OMSON, rozjebanym xD
To jest... chyba resorak brata Emotka_2755
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
(10-28-2011, 07:39 PM)Rumcayz napisał(a): Haha, OMSON, rozjebanym xD
To jest... chyba resorak brata Emotka_2755

Chyba? Big Grin Cytuję: "numelek poptosie mrgreen"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości