Tech21 B-HOOD
(04-16-2012, 12:54 PM)Świniak napisał(a): Insant Justin Chancellor tone, czy nie bardzo? Big Grin

Nie brakuje gałki MID?

Ktoś porównywał z VT?

Nie brakuje... Te 3 potrójne selektory mają spory wpływ na charakter środka.
Dlatego (IMHO) wypada to o niebo lepiej, niż z basowym BassDriverem. Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie wolałbym ParaDriver lub Gt-2, niż BassDriver.
VT to jeszcze inna para kaloszy. Nie miałem tego, ale wydaje mi się lepszy od BassDrivera.
Odpowiedz
Jeżeli wpinasz w pętlę to masz jeszcze więcej możliwości. Poza tym - GT2 jako dedykowany do gitar potrafi mocarnie dopalić sygnał. Faktycznie - te pstryczki elektryczki sporo dają do brzmienia. Osobiście gram na cleanie z wyłączoną symulacją głośnika. Czy jakoś tak. I efekt jest dobry - słychać sansamp, ale nie nachalnie.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
(04-16-2012, 12:54 PM)Świniak napisał(a): Insant Justin Chancellor tone, czy nie bardzo? Big Grin

Nie brakuje gałki MID?

Ktoś porównywał z VT?

Jak dla mnie to świetna zabawka. Jeżel pytasz o Justina, to H. da się spokojnie odtworzyćWink

Używam w numerach, gdzie chcę, żeby bas raczej kleił niż się przebijał, a charakter brzmienia definiowany był tą sansamp'ową górą, np.:



Na video nie słychać, ale dołu też było sporo.
Swoją drogą, to było jedno z czystszych ustawień (w okolicach SVT), a możliwości tej kostki wciąż odkrywam.

Gałki mid nie brakuje. Żeby usłyszeć, co się dzieje ze środkiem, polecam skręcić bass i treble.

VT nie miałem, ale podejrzewam, że lepiej się sprawdzi w formach, gdzie wymagany jest bas o pełnym paśmie. GT2 mimo wszystko mocno narzuca swój charakter.

Pzdr



E:


I zapomniałem dopisać, że jest niesamowicie wrażliwy na artykulacjęSmile
Odpowiedz
http://translate.google.ru/translate?hl=...asov.ru%2F takie coś jest jeszcze,nawet jest recenzja w necie jak chodzi z basem a i cenowo nie najgorzej.
Odpowiedz
Siema sansampowcy, czy jest duza roznica pomiedzy psa 1, a psa 1.1?
Odpowiedz
(05-14-2012, 04:40 PM)MrGribble napisał(a): Siema sansampowcy, czy jest duza roznica pomiedzy psa 1, a psa 1.1?

Nie sądzę, żeby była tak duża, żeby na psa 1.1 dawać 1000 zł więcej.
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(05-14-2012, 04:40 PM)MrGribble napisał(a): Siema sansampowcy, czy jest duza roznica pomiedzy psa 1, a psa 1.1?

nie, dodali tylko: on/off switch on the front panel, more program locations (there are now 128), a master volume control, an XLR ground lift switch, phantom power MIDI input, and a dedicated headphone output.
Odpowiedz
Dzieki wielkie Wink
Odpowiedz
(05-14-2012, 04:53 PM)Viking napisał(a):
(05-14-2012, 04:40 PM)MrGribble napisał(a): Siema sansampowcy, czy jest duza roznica pomiedzy psa 1, a psa 1.1?

nie, dodali tylko: on/off switch on the front panel, more program locations (there are now 128), a master volume control, an XLR ground lift switch, phantom power MIDI input, and a dedicated headphone output.

PSA-1 jest tradycyjnie lutowane, PSA-1.1 już powierzchniowo. Jak ktoś ogrywał wzmacniacze lutowane na pająka, z tradycyjnym PCB i powierzchniowe - to wie jaka jest różnica. Wink
Odpowiedz
(05-14-2012, 07:27 PM)OMSON napisał(a):
(05-14-2012, 04:53 PM)Viking napisał(a):
(05-14-2012, 04:40 PM)MrGribble napisał(a): Siema sansampowcy, czy jest duza roznica pomiedzy psa 1, a psa 1.1?

nie, dodali tylko: on/off switch on the front panel, more program locations (there are now 128), a master volume control, an XLR ground lift switch, phantom power MIDI input, and a dedicated headphone output.

PSA-1 jest tradycyjnie lutowane, PSA-1.1 już powierzchniowo. Jak ktoś ogrywał wzmacniacze lutowane na pająka, z tradycyjnym PCB i powierzchniowe - to wie jaka jest różnica. Wink

a jak ktoś nie ogrywał? moglbys objaśnic?
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(05-14-2012, 07:29 PM)Bolem napisał(a): a jak ktoś nie ogrywał? moglbys objaśnic?

Jak miałem wzmacniacz audio Continental Edison lutowany na pająka, to brzmiał tłuściej niż Technics lutowany normalnie - a obydwa to tranzystorowce. Butikowe heady lutowane są na pająka. Te powierzchniowo ponoć najbardziej plastikowo brzmią (środkowo). Kwestia niuansów rzecz jasna, ale nie na takie rzeczy tutaj ludzie zwracali już uwagę. Szerzej niech się wypowiedzą spece od elektroniki... Jest tutaj co najmniej kilku na forum. Emotka_2755
Odpowiedz
Panowie! Niechże mnie przebaczą tę parszywą reklamę, ale przycisnęło mnie mocno. Wyjeżdżam za dosłownie kilka dni za granicę i gonię wszystkie graty. Do puszczenia mam VT Bassa w stanie kurna idealnym za małe pieniądze. Linkami nie będę tu sypał, wszystko jest w dziale BAZAR. Brać bo zemrę tam z głodu! Big Grin
Odpowiedz
Chwale się WinkEmotka_2029

[Obrazek: 6svw1x.jpg]
Odpowiedz
switch do PeeSA?
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(08-07-2012, 06:27 PM)Fabian napisał(a): Co to robi?

Sterownik MIDI do SansAmpa PSA-1 - innymi słowy 99 programów do dyspozycji live spod nogi Wink Realnie to wykorzystam góra 3-4 ale zaprogramuje sobie czysty sound jaki chce, lekko przybrudzony jaki chce, overdrive, distortion, fuzz - ogranicza jedynie wyobraźnia i realne potrzeby Wink Najfajniejsze jest zasilanie przez phantom po pinach 1-3 DIN (PSA-1 to obsługuje w pełni, gdyż ten sterownik jest do niego dedykowany).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości