Tech21 B-HOOD
bo prawdopodobnie do tego typa pisał paluch i gosc mu zaproponowal "900 juz"
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
Właśnie on mi napisał że od ręki 900 Wink
Odpowiedz
ok.
Odpowiedz
PSA 1 jedzie do mnie! Smile
Marzenie w końcu się spełnia.
Aaaaaaa!
Odpowiedz
Gratluje, na niczym innym nie wykrecilem tylu różnego rodzaju przesterówSmile Ale jednak Lampowy łeb to co innego, chciałbym mieć oba, ale na razie mnie nie stac;p
Odpowiedz
(12-02-2012, 03:02 PM)SeBas napisał(a): PSA 1 jedzie do mnie! Smile
Marzenie w końcu się spełnia.
Aaaaaaa!

No to pograsz sobie teraz na "gumowej lali" mrgreen Gratulejszyn Emotka_2755
Odpowiedz
crop - 11

Tech 21 Bass Boost Fuzz




Odpowiedz
(12-03-2012, 09:50 AM)wahrocker napisał(a):

Dobrze rozwiązane funkcje ma. Tak powinno być IMHO. Ale taki Woolly Mammoth ma ciekawsze ziarno (bardziej oryginalne brzmienie, tutaj jest standardowe jak na fuzz po prostu, nie wyróżnia się wśród innych). Jako urządzenie warte uwagi na pewno.
Odpowiedz
Ja to chyba jestem słabo kumaty.Tongue Staram się pobawić i ustawić jakieś brzmienie swoje w PSA. No i nie wychodzi. Ustawiam jakiś preset powiedzmy 51, ktoś tam kiedyś sobie stawił jakiś przester, zaczynam kręcić gałami i albo mi brzmienie całkowicie znika, albo nie słyszę żadnych różnic. Tongue What the?
Odpowiedz
(12-09-2012, 05:33 PM)SeBas napisał(a): Ja to chyba jestem słabo kumaty.Tongue Staram się pobawić i ustawić jakieś brzmienie swoje w PSA. No i nie wychodzi. Ustawiam jakiś preset powiedzmy 51, ktoś tam kiedyś sobie stawił jakiś przester, zaczynam kręcić gałami i albo mi brzmienie całkowicie znika, albo nie słyszę żadnych różnic. Tongue What the?

Zależy jakie brzmienie chcesz wyciągnąć? Jak czyste, z lekka saturacją, to proponuję zacząć od programu nr 50 (bypass). Potem gałka 'Crunch' dośc mocno odkręcona. Pobaw się galkami 'Drive' i 'Pre-Amp' - wyczuj zależnosci. Pozostałe gałki "do smaku". Najważniejsze, żebyś zapisywał rzeczy które Ci się spodobały (1x na guzik, przesuwasz na inny nr programu, 1x guzik, zapisane). Koryguj sobie każde posunięcie.

Jak chcesz brud, zacznij od 37 lub 38. Na 30 masz typowe SVT itd.

Jak wpinasz swojego PSA?
Odpowiedz
(12-10-2012, 09:26 AM)OMSON napisał(a):
(12-09-2012, 05:33 PM)SeBas napisał(a): Ja to chyba jestem słabo kumaty.Tongue Staram się pobawić i ustawić jakieś brzmienie swoje w PSA. No i nie wychodzi. Ustawiam jakiś preset powiedzmy 51, ktoś tam kiedyś sobie stawił jakiś przester, zaczynam kręcić gałami i albo mi brzmienie całkowicie znika, albo nie słyszę żadnych różnic. Tongue What the?

Zależy jakie brzmienie chcesz wyciągnąć? Jak czyste, z lekka saturacją, to proponuję zacząć od programu nr 50 (bypass). Potem gałka 'Crunch' dośc mocno odkręcona. Pobaw się galkami 'Drive' i 'Pre-Amp' - wyczuj zależnosci. Pozostałe gałki "do smaku". Najważniejsze, żebyś zapisywał rzeczy które Ci się spodobały (1x na guzik, przesuwasz na inny nr programu, 1x guzik, zapisane). Koryguj sobie każde posunięcie.

Jak chcesz brud, zacznij od 37 lub 38. Na 30 masz typowe SVT itd.

Jak wpinasz swojego PSA?

Dzięki omson, popróbuję w tę stronę. Właśnie co do wpięcia. Jak wpiąłem się w pętlę BA500 (inputami i outputami) z psa jakby wydobywał się lekki stłumiony pisk, delikatny ale słyszalny. dlatego wpinam się na razie gitara->psa->bbe->ba500 (wszystko in and out).
Odpowiedz
(12-10-2012, 08:56 PM)SeBas napisał(a): Dzięki omson, popróbuję w tę stronę. Właśnie co do wpięcia. Jak wpiąłem się w pętlę BA500 (inputami i outputami) z psa jakby wydobywał się lekki stłumiony pisk, delikatny ale słyszalny. dlatego wpinam się na razie gitara->psa->bbe->ba500 (wszystko in and out).

Pierwsza zasadnicza sprawa - wykonałeś 'Global reset' PSA-1 jak przyszedł? Tam można nadpisać każdy program poza 00 bodajże (na 50 jest też bypass ale tego się daje nadpisać chyba?). Musisz założyć, że poprzednik mógł pozmieniać fabryczne ustawienia - bo urządzenie to umożliwia.
Zobacz w manualu na ostatniej stronie: http://www.tech21nyc.com/support/manuals...PSA-OM.pdf

Druga sprawa - próbowałeś zmniejszać sygnał za pomocą padów z tyłu (podpinałeś w pętli wzmacniacza input2/output z tyłu sansampa czy wpinałeś od przedniego inputu w PSA-1)? Spróbuj tak:

BA500_Send-->PSA-1_Input2 (z tyłu; wypróbuj pad -10dB)-->PSA-1_Output (tu masz następny pad -10dB i też możesz wypróbować)-->BBE-->BA500_Return

W BBE producent zaleca, żeby był zawsze na końcu łańcucha sygnału (rozumiem, że chodzi o Sonic Maximizer?).

Odpowiedz
Dokładnie zrobiłem tak jak napisałeś: BA500_Send-->PSA-1_Input2 (z tyłu; wypróbuj pad -10dB)-->PSA-1_Output (tu masz następny pad -10dB i też możesz wypróbować)-->BBE-->BA500_Return (pady są wyciśniete -> -10dB). I ten piszczek jest.;P

Oczywiście sonic maximizer jest na końcu ściezki.

Jak zrobić reset całkowity? Czytam tego pdf i nie widzę tego.Tongue
Odpowiedz
(12-12-2012, 12:05 PM)SeBas napisał(a): Jak zrobić reset całkowity? Czytam tego pdf i nie widzę tego.Tongue

Ta, pewnie nawet manuala nie otworzyłeś... Tongue

Na!

GLOBAL RESET
If you want to completely reset your unit back to factory specifications, follow this procedure:
Unplug the unit’s power cord. Turn all pots all the way counter-clockwise to minimum. Push the
Up and Down buttons simultaneously, while re-plugging the power cord back into an AC outlet.
The two dots in the upper left hand corner of the display will light up. Release the Up and Down
buttons. Wait approx. 10 seconds for the dots to go dark. The display will show 00. That’s it.
You’re back to how the unit was originally shipped.
Odpowiedz
(12-12-2012, 12:41 PM)OMSON napisał(a):
(12-12-2012, 12:05 PM)SeBas napisał(a): Jak zrobić reset całkowity? Czytam tego pdf i nie widzę tego.Tongue

Ta, pewnie nawet manuala nie otworzyłeś... Tongue

Na!

GLOBAL RESET
If you want to completely reset your unit back to factory specifications, follow this procedure:
Unplug the unit’s power cord. Turn all pots all the way counter-clockwise to minimum. Push the
Up and Down buttons simultaneously, while re-plugging the power cord back into an AC outlet.
The two dots in the upper left hand corner of the display will light up. Release the Up and Down
buttons. Wait approx. 10 seconds for the dots to go dark. The display will show 00. That’s it.
You’re back to how the unit was originally shipped.

No otworzyłem, nawet wcisnąłem ctrl+F i nie znalazło nic mi. Dziękuwa!Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości