Przykłady zajebistego brzmienia basu
http://www.youtube.com/watch?v=5Ky-oUAP0WU

co o brzmieniu tego wiesła sądzicie?
Odpowiedz
ciężko ocenić jakby usiadł, gdyby nie był zmiksowany na wierzchu gitary, a - tradycyjnie - pod nią.
obawiam się, że by ginął nieco, bo dół jest 'pustawy', ale ogólnie mi się nawet podoba.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ6Sk8Aj-...re=related
Odpowiedz
@abc123: miazga, japońce mają łeb na karku
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
(06-04-2011, 09:09 PM)barabas napisał(a):
(06-04-2011, 06:33 PM)miklo napisał(a): Fantastycznie brzmi (duża w tym zasługa operatora instrumentu - Barabas zawsze brzmi super):

Emotka_1864Emotka_1864
mrgreen

Tutaj też fajowo plumka bas (w ogóle wszystko tu cyka, skubane mużiny)

Gram na nerwach.
Odpowiedz
Zawsze wiedziałem, że DiPiazza to leszcz, a teraz się to potwierdziło. Na stacku Hartke zasuwa. I to starym. Lamer nie?

Gram na nerwach.
Odpowiedz
ale lamus, ja piernicze. wiktora łutena sie naoglądał i myśli że jest pro mrgreen
Vintage V4 -> Klotz+Neutrik(diy) -> Trace Elliot GP7SM 150 -> Trace Elliot 2103x /GK Backline 112
Odpowiedz
Lamer jak sto pięćdziesiąt. Zobacz, jak trzyma prawę łapę - powinien przecież kciuk na przystawce i jednym - no góra dwoma - palcami struny zamiatać, a ten se flamenco z bożej łaski urządził. No masakra jakaś mrgreen

(06-11-2011, 09:29 AM)Fabian napisał(a): BOZE, JAKI KARTON.
Po mojemu ten cały DiPiazza, to jakaś kartonowa kukła jest mrgreen
Gram na nerwach.
Odpowiedz
To jest masakra nagranie, do tego DiPiazza ma takie nieco kartonowe brzmienie od zawsze. Najwyraźniej takie chce mieć. Mimo wszystko mi się podoba ze względu na... jego ręce. Gość w mojej ocenie brzmi ciekawie dzięki swojemu brzmieniu w palcach. Gdyby to było dobrej jakości nagranie, to usłyszelibyśmy zapewne więcej basu w basie Smile

Gram na nerwach.
Odpowiedz
Tak mnie natchnęło po tym, jak byłem na dżemie w czwartek. Wpiąłem się w jakiegoś soundmana i brzmiało to wszystko fatalnie. Nie potrafiłem na tym za bardzo swobodnie grać, bo zupełnie nie czułem kontaktu pomiędzy palcami a tym, co wyskakiwało z głośnika. Przede mną grał nasz forumowicz Maciek_Lukas i jemu to nie przeszkadzało - dowalił super solo. Wtedy to do mnie dotarło, że sprzęt faktycznie jest ważny, ale o klasie muzykanta świadczy też to, jak potrafi zagrać na czymkolwiek Wink I DiPiazza jest przykładem takiego gościa, który na Hartke dalej brzmi jak DiPiazza i potrafi załomotać tak, że aż się fryzio mierzwi.
Gram na nerwach.
Odpowiedz
(06-11-2011, 09:51 AM)Fabian napisał(a): stary, jakie palce. bas i wzmacniacz gra.

Palce.
Odpowiedz
Ja zrozumiałem Smile Ostatni post był o tym, jak kiepsko sobie radzę na słabym sprzęcie - i to jest do poprawienia.
Gram na nerwach.
Odpowiedz
Pewnie ma krypto-warwicka z egzotyku i mulący bas niweluje mu katron Hartke...
Spryciarz!
FIESTA RED
[Obrazek: 1yqvso.jpg]
--------------------------------------------------
Kupię przetwornik 'Mudbucker' oraz gryf do Pb/Jb
Odpowiedz



o ja pierdole jak mu ten jazz gada!Huh

-----------------
edit;
... w pierwszym momencie myślałem że zaraz zagra to Tongue

Odpowiedz
(06-13-2011, 06:10 PM)citizenkane napisał(a):


o ja pierdole jak mu ten jazz gada!Huh

...zajebisty Jazzik, brzmienie zwala z nóg ale i mycka się mi podoba od kolesia Wink

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości