[INDEKS] Jaki sprzęt kupić?
Kowal, Epifani!
Odpowiedz
(05-29-2011, 06:19 AM)Kowal napisał(a):
(05-28-2011, 11:59 PM)Gorphal napisał(a): używanie sprzętu z głową Wink

W wolnym tłumaczeniu " granie na headzie "
mrred

Chyba dochodzę do wniosku że chcę wymienić całe nagłośnienie a nie tylko heada Tongue
Jaki sprzęt kupić ? Coraz bardziej myślę nad główką MarkBassa, jakąś z tych droższych, albo wrócić do Edena.

Bierz Glockenklanga. Jeszcze nikt na forum nie ma, będzie lans Big Grin
Odpowiedz
(05-29-2011, 06:19 AM)Kowal napisał(a):
(05-28-2011, 11:59 PM)Gorphal napisał(a): używanie sprzętu z głową Wink

W wolnym tłumaczeniu " granie na headzie "
mrred

Chyba dochodzę do wniosku że chcę wymienić całe nagłośnienie a nie tylko heada Tongue
Jaki sprzęt kupić ? Coraz bardziej myślę nad główką MarkBassa, jakąś z tych droższych, albo wrócić do Edena.

mrgreen mrgreen

Bądź alternatywny i przerzuć się na Behringera! Tongue
Odpowiedz
Panowie, używa ktoś zooma b 2.1u do ćwiczenia w domu? Ile można zapłacić za używkę? I czy daje to jako-tako radę w zespole?

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
Mam B1 (to samo co B2 tylko inna obudowa) i do domu jak znalazł. Nawet parę razy zdarzyło mi się go użyć w zespole w jakimś intro czy sporadycznie w kawałkach.

Czuły i dobry stroik, bardzo fajny metronom. Super jako wzmak słuchawkowy. Zasilanie 4 paluszkami jest dość mobilne (akku 1200mAh starcza na około 2 próby). Brakuje tylko do ćwiczeń jednego ficzera. CD/Line-in...
Odpowiedz
(05-29-2011, 08:40 PM)ANTonio napisał(a): Panowie, używa ktoś zooma b 2.1u do ćwiczenia w domu? Ile można zapłacić za używkę? I czy daje to jako-tako radę w zespole?

Emotka_2755

Miałem, sprzedałem. Jak dla mnie bezużyteczne efekty do gry w zespole. Wolałem kupić porządny interface audio.
Odpowiedz
cześć, rozglądam sie za kartą muzyczną zewnętrzną z dwoma gniazdami na głośniki i mikrofon. ma mi służyć do nagrywania basu, beatboxu i poprawić jakość słuchanej muzyki. z tego co się orientowałem, jest creative x-fi go soundblaster - miał ktoś może z tym doczynienia? dobre toto? może ktoś coś innego by polecił? budżet do 160zł. dzięki z góry!
Vintage V4 -> Klotz+Neutrik(diy) -> Trace Elliot GP7SM 150 -> Trace Elliot 2103x /GK Backline 112
Odpowiedz
Stary z początków produkcji SWR Sm900, opinie ?

Odpowiedz
Chłopaky,
http://allegro.pl/dunlop-straplock-sls10...92604.html - takie straplocki miał ktoś? Nie urywają się? Plus, czy miał je ktoś z music manem? Bo kołki wyglądają kropka w kropkę jak te które mam u siebie w MM.
Stingray4/Tokai Jazz Bass/Greco Precel/Microkorg ->Korg Pitchblack - BF2 - OC2 - OC2 - LPB-1 - CEB - Zoom ms60B - DigiTech bass synth wah - mooer slow engine - TC flashback - SA Manta - Joyo American - Joyo ult drive - Digitech Jamman Stereo -> ASH ABM 300 -> TC RS212
Odpowiedz
Mój lutnik mówił, że przychodzili do niego ludki z wyrobionym zatrzaskiem.
Schaller'a rozwiązanie, jak dla mnie, jest najbardziej udane konstrukcyjnie.
Odpowiedz
Panowie, ile można zawołać za ashdowna mag300 + ashdown mag 414?
Chciałbym pomóc Karolowi w sprzedaży jego kombo, bo czeka mnie dość dużo grania w te wakacje i po prostu sama myśl o noszeniu tego zestawu mnie przeraża Wink

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
Jakieś 1300-1400zł? Może 1500?
Odpowiedz
A teraz jeszcze takie pytanie
OLP MM3 bass 5 strunowy
vs
Cort Active V

Chodzi o basówkę do maks 700 zł, kumpel chce kupić bo gra w zespole weselnym i uzytkuje poki co mojego precla Wink

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
Jako że mój dotychczasowy chiński metronom przestał równo wybijać rytm zapytuję was panowie jaki METRONOM kupić (byle z tych profesjonalnych) Wink ewentualnie jakaś maszyna perkusyjna (oczywiście w rozsądnej cenie).
Odpowiedz
(06-19-2011, 11:54 PM)jb90 napisał(a): Jako że mój dotychczasowy chiński metronom przestał równo wybijać rytm zapytuję was panowie jaki METRONOM kupić (byle z tych profesjonalnych) Wink ewentualnie jakaś maszyna perkusyjna (oczywiście w rozsądnej cenie).

Korg MA 30 - cena przystępna i dobry.




Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości