Zakupy w thomann.de.pl
Ktoś może chciałby coś z Thomanna zamówić? Chce coś wziąć dla siebie ale mam tylko 400 zł może ktoś chciałby się dorzucić do darmowej wysyłki?
Mayones Jabba V Classic, Flame CS4, Harley Benton JB75, Langowski Fretless -> TC Electornic BG250 115

www.dbcenter.pl -nowy odświeżony dbcenter.pl już otwarty. Chcesz rabat? To pisz, na pewno dostaniesz !!
www.boogieband.com.pl -  zespół na Twoje wesele Wink

Odpowiedz
mam pytanko, ile dni idzie przesyłka do adresata od chwili złożenia zamówienia w thomannie?
Odpowiedz
(05-03-2014, 02:53 PM)papkin napisał(a): mam pytanko, ile dni idzie przesyłka do adresata od chwili złożenia zamówienia w thomannie?
U mnie była po dwòch dniach od chwil zamówienia.
Na pewno nie było czegoś takiego.

www.facebook.com/aterrapl
www.aterra.pl
Odpowiedz
dzięki, ooo.... dość szybko reagują
Odpowiedz
Bierze coś ktoś z thomanna? Mam do wzięcia takiego racka:
http://www.thomann.de/pl/gator_gr3s.htm
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Chłopacy, jak się dogadacie, to ja chcę ze dwa komplety tanich strun łyknąć i się dorzucę.
Odpowiedz
(05-17-2014, 07:25 AM)Sobass napisał(a): Chłopacy, jak się dogadacie, to ja chcę ze dwa komplety tanich strun łyknąć i się dorzucę.

Co za strunki ? Może sam bym łyknął ;>
Odpowiedz
Na początku czerwca będę prawdopodobnie zamawiał pickupy. Jakby ktoś czegoś potrzebował - zapraszam na pw.
Odpowiedz
Szykuje się jakieś zamówienie? Barabas, aktualne?

(mogę poczekać)
Odpowiedz
(06-07-2014, 11:17 AM)Gorewolf napisał(a): Szykuje się jakieś zamówienie? Barabas, aktualne?

(mogę poczekać)

nieaktualne już, ze znajomym gitarzystą zamówiłem.
Odpowiedz
W niedzielę idzie koszyk. Jak ktoś chętny to proszę na PW do piątku do godz. 10 rano. Pozdr.
Odpowiedz
Poszło
Odpowiedz
Ktoś z Torunia/Bydgoszczy i okolic będzie chciał coś z Thomanna? Ewentualnie z innych miejsc jakaś drobnica. Będę niedługo zamówienie robił i mam prawie darmową przesyłkę, brakuje koło 2 setek. Więc jakby ktoś coś- dawać znać.
Odpowiedz
(06-13-2014, 10:36 PM)Bjorn napisał(a): Ktoś z Torunia/Bydgoszczy i okolic będzie chciał coś z Thomanna? Ewentualnie z innych miejsc jakaś drobnica. Będę niedługo zamówienie robił i mam prawie darmową przesyłkę, brakuje koło 2 setek. Więc jakby ktoś coś- dawać znać.

Jeśli aktualne to bym się dorzucił do zamówienia z jednym małym fantem na ~300zł.
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
(07-30-2014, 08:22 AM)tapchan napisał(a):
(06-13-2014, 10:36 PM)Bjorn napisał(a): Ktoś z Torunia/Bydgoszczy i okolic będzie chciał coś z Thomanna? Ewentualnie z innych miejsc jakaś drobnica. Będę niedługo zamówienie robił i mam prawie darmową przesyłkę, brakuje koło 2 setek. Więc jakby ktoś coś- dawać znać.

Jeśli aktualne to bym się dorzucił do zamówienia z jednym małym fantem na ~300zł.

Niestety już nie.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości