A może by tak każdy pokazał swoją gębę podczas gry!
Pizdylion zdjęć na www.myspace.com/nightriderband - obczajta Big Grin

Domelius - cóż za powaga Big Grin
Odpowiedz
[Obrazek: 2yp0vnl.jpg] [Obrazek: 219t6oz.jpg][Obrazek: 20kyl4o.jpg][Obrazek: 246lxj6.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 1002130247.jpg]
smee again mrgreen Emotka_2755
Odpowiedz
Domo normalnie wywołałem Cię myślami mrgreen
Odpowiedz
Floyd zajebiście podobni jesteście do siebie z bratem Emotka_2755

Siemasz Domo Emotka_2755
Odpowiedz
No właśnie na każdym kroku każdy nam to powtarza
ani ja ani on tego jakoś nie widzimy

ostatnio nawet na stacji benzynowej babka się spytała czy jesteśmy bliźniakami Rolleyes
Odpowiedz
Floyd,

Wy tego nie widzicie, no np jak Ty widzisz brata, to nie musisz się zastanawiać czy to Ty czy on Smile

i wice wersja.
Odpowiedz
[Obrazek: gallery-99031994-500x500.jpg]
[Obrazek: gallery-99032046-500x500.jpg]
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
mrgreen
Nie, w Specu poszła mi E i musiałem się szybko ratować... Co ciekawe, pól godziny wcześniej w łapie miałem jeszcze Speca, (obie moje kapele grały) tuż przed wyjściej BTH poszła strunka i sruu. ;[

BTW: jak na moje to ten Cort całkiem daje rade ;]
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Jak na moje to mój gust jest zjebany, moja opinia zawsze inna od wszystkich, ale mietojebie. Mój bas gruzi, a dobry kapeć nie jest zły mrgreen
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Co to za Czort?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Odpowiedz
Łojej, co za pytania Big Grin Action Bass z tego co pamiętam... Ale pewien nie jestem bo na Aghatis drwo w korpusie mi nie wyglądało... W sensie nie brzmiało mrgreen

EDIT: a jednak, Cort Action Bass V active
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
[Obrazek: 44444aa.jpg]



klasyczna napinka
Odpowiedz
Masz tunele w uszach?
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
tak, 7mm od jakichś 7-8 lat
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości