A może by tak każdy pokazał swoją gębę podczas gry!
I po temu przyszli 210 z pomocą, choć chętnie bym podmienił na drugą 15" Wink

Misio: nie pamiętam, to ze 2 lata temu było.. patrząc po reakcjach ludzi było wystarczająco, a grały z nami jeszcze trzy zespoły i przez kanciapę przewinęło się łącznie z 50 osób Tongue Ogólnie lubię Ucho, mimo kilku wad dobrze każdy występ wspominam. Mam też do tego miejsca sentyment, bo zagrałem w nim pierwszy koncert na basieSmile
Odpowiedz
(08-24-2012, 10:59 AM)billbo napisał(a): Szukałem ostatnio materiałów, które przerabialiśmy z poprzednim zespołem i trafiłem na kilka fotek sprzed latSmile

Pełne "skupienie". Pewnie po noszeniu tego zestawu (>120kg - sick!) Że mi się chciało Big Grin

[Obrazek: 2qlsqvr.jpg]

A tak to się kończy, jak ktoś bardzo chce się dostać na scenę Tongue

[Obrazek: 2dtyg6x.jpg]

liga rocka??
lootnick mrbass - red fighter - bs BRB LB 212N - boss gt10b - korg pandora mini - zoom q3 hd - phil jones cable - cordial cables - barczak cases
Odpowiedz
Tribute To Seattle 2010
Odpowiedz
podobna scena i po tej samej stronie balkon jak na lidze rocka w jeleniej górze
lootnick mrbass - red fighter - bs BRB LB 212N - boss gt10b - korg pandora mini - zoom q3 hd - phil jones cable - cordial cables - barczak cases
Odpowiedz
To jest akurat Gdyńskie Ucho
Odpowiedz
(08-24-2012, 10:59 AM)billbo napisał(a): A tak to się kończy, jak ktoś bardzo chce się dostać na scenę Tongue

[Obrazek: 2dtyg6x.jpg]

A to zdjęcie akurat jest bardzo zabawne... Smile
Zdjęcie po tytułem: "Kto tam jeszcze, qrna, nie tańczy?!"

[Obrazek: yg_010.jpg]

Sopocka Papryka. Jestem z tych, którzy twierdzą, że basista powinien stać na scenie zupełnie z przodu... mrgreen
Odpowiedz
[Obrazek: 2gsir0w.jpg]

Odpowiedz
Baśkę lepij niech łon zagra. Tongue
Rickenbacker B-HOOD

Rickenbacker 4003 2011, Vox Standard Bass 1982 -> Ampeg V4B AV -> Soundman BS-215


Odpowiedz
powiem CI, że zajebiście wygląda ten bas z tą taśmą lila rougue. !!


KUPIĘ/PRZYJMĘ strunociąg do Hollow body

www.after.art.pl
www.quidam.pl .
www.czaqu.pl
Odpowiedz
Sprzymierzeniec! mrhomo Emotka_2755
[Obrazek: 2gsir0w.jpg]

Odpowiedz
Albo po prostu pedał mrgreenEmotka_2755
Odpowiedz
mrgreenmrpinkmrgreen
Odpowiedz
Kugwa jedno z drugiem tożsame!
[Obrazek: 2gsir0w.jpg]

Odpowiedz
(08-24-2012, 02:00 PM)billbo napisał(a): Ogólnie lubię Ucho, mimo kilku wad dobrze każdy występ wspominam. Mam też do tego miejsca sentyment, bo zagrałem w nim pierwszy koncert na basieSmile

Właśnie zmienili tam przody i doszło kilka zabawek w reżyserce - co prawda dane było mi wysłuchać na tym tylko jazzu, ale progres brzmieniowy jest mocno zauważalnySmile
Odpowiedz
(08-24-2012, 11:11 PM)paka napisał(a):
(08-24-2012, 02:00 PM)billbo napisał(a): Ogólnie lubię Ucho, mimo kilku wad dobrze każdy występ wspominam. Mam też do tego miejsca sentyment, bo zagrałem w nim pierwszy koncert na basieSmile

Właśnie zmienili tam przody i doszło kilka zabawek w reżyserce - co prawda dane było mi wysłuchać na tym tylko jazzu, ale progres brzmieniowy jest mocno zauważalnySmile

W końcu!! Dobre infoSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości