A może by tak każdy pokazał swoją gębę podczas gry!
(11-29-2010, 05:18 PM)Drewniak napisał(a):
(11-29-2010, 05:16 PM)lasheen napisał(a): Nie uważacie, że teraz o wiele lepiej się ten, jakże śliczny precel, prezentuje? mrgreen

[Obrazek: c22eacaf.jpg]

Emotka_2755

zdecydowanie lepiej, oj tak Big Grin

a no zdecydowanie! Emotka_2755
Może jakiś zapis w regulaminie by się przydał, że bas na prezentowanych zdjęciach ma być w DOBRĄ stronę mrgreen
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
W regulaminie to powinien znaleźć się inny zapisek...
By nie cytować na tej samej stronie postów ze zdjęciami,bo jest burdel,później niewiadomo kto foto wstawił,trzeba dużo przewijać i to jest zue!
Brakuje tej opcji jak na WD - wciskasz se na login użytkownika i automatycznie na dole pojawia się jego pogrubiony login, i odpowiadasz chytry
Odpowiedz
To fakt, foty w cytowaniach to zło. Ale z drugiej strony można zrobić cytowanie i wykasować adres obrazka, ew. usunąć znaczniki, by został sam link. Co do opcji, o której mówisz to o ile dobrze pamiętam była kiedyś dyskusja i zdaje się, że aktualna wersja MyBB nie daje takiej możliwości.
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
Mam w nim teraz pickupy merlina bo stary powoli umieral. Dodałem singla pod mostek bo czasami potrzebowałem wiekszej uniwersalności w brzmieniu. Mam go od trzech lat i świetnie się spisuje Smile
Miałem od razu zamiar obrócić zdjęcie, ale wiedziałem że ktoś to za mnie zrobi Big Grin
Tokai HardPuncher 1984 - DBX 166A - GK 700rb II - DMNF 2x10 - Dmnf 1x15

www.brew.com.pl
http://www.myspace.com/3zd
Odpowiedz
Pecu Ty kurwa jakiś teenage mutant ninja jesteś Big Grin
Buzie masz tłustą jak Mietek Szcześniak a reszta ciała szczupła jak u Alexa Kapranosa.
Chyba, ze brzuch maskujesz magiczną koszulą Wink ale nogi i ręce masz chudzinka.
[Obrazek: 2gsir0w.jpg]

Odpowiedz
;*
Jak zwykle jesteś kochany Smile
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
(11-29-2010, 08:21 PM)wtf napisał(a): Buzie masz tłustą jak Mietek Szcześniak


o kurwa! miszcz!
Odpowiedz
(11-29-2010, 06:14 PM)Kowal napisał(a): W regulaminie to powinien znaleźć się inny zapisek...
By nie cytować na tej samej stronie postów ze zdjęciami,bo jest burdel,później niewiadomo kto foto wstawił,trzeba dużo przewijać i to jest zue!
Brakuje tej opcji jak na WD - wciskasz se na login użytkownika i automatycznie na dole pojawia się jego pogrubiony login, i odpowiadasz chytry


możesz se to ręcznie wpisać i po problemie Wink
Odpowiedz
(11-29-2010, 09:07 PM)Pecu napisał(a): ;*
Jak zwykle jesteś kochany Smile

Nie no Pecu ja oczywiście nie miałem najmniejszego zamiaru Tobie ubliżyć w jakiś sposób.
Po prostu zauważyłem, ze masz ciekawą budowę ciała. Ja to Ci nawet zazdroszczę bo sam mam twarz jak Mietek Szcześniak i brzuch też jak Mietek Szcześniak...
Emotka_2755

Ale może uda się schudnąć cokolwiek teraz bez wpierdalania samych ryb bo na wf się zapisałem i mamy fajna siłownie z bieżnią to spróbuję samare zrzucić trochę przez ten czas.
[Obrazek: 2gsir0w.jpg]

Odpowiedz
http://www.facebook.com/album.php?aid=17...240&ref=mf
Foty z piatkowego jamu w "Mam Ochote". Rozne ludzie, m.in. czlowiek z jazzbassem, czyli ja i moje kochane chlopaki oraz perkusista "Mickiewicz na Judahu skale". mrgreen No i Pendowski Big Grin
Odpowiedz
Rainbow 
goly:
Świetne fotki, a ten biały Rick wygląda miodnie Smile
OMG
Odpowiedz
LOL, Pend z rikiem Big Grin
poszedł bym na takiego dżema, ale chyba tylko popatrzeć i posłuchać Smile macie jakieś videło? Wink

Odpowiedz
@Fabian - nie moje foty, wiec wrzucam link do zrodla, zamiast krasc Wink
@Bryland - trv wintydz rick basoofkowicza Szergla. Wioslo zostalo gwiazda wieczoru i kto mogl, ten sie na niego rzucal. A Pendo kcial odkupic. W sumie kazdy chcial. Trzeba bylo uslyszec to szatanstwo mrgreen
Odpowiedz
A czy to ważne? Ważne jest, że szergiel potrafił jako jedyny zapierdalać klangiem na tym wieśle, że wszystkim szczęki poopadały.
[Obrazek: 10cqjrd.jpg]

(04-05-2011, 12:22 PM)Floyd napisał(a): Aj dąt lajk najs songs abałt flałers in jor her
Aj lajk somting lajk...you noł... fak de łorld mrgreen
Odpowiedz
Pendo tez potrafi zapier#$#lac na tym klangiem tak, ze glowe urywa. Kuchwa, Rick jest cholernie specyficzny, a ten wzial go w lapska, i zaczal napierniczac, jakby to byl jego.
Fabian - jakikolwiek by nie byl powod, podjal sluszna decyzje. Sluszna as fucking fuck. Masz chyba konto na basoofce, mozesz pytac o szczegoly samego zainteresowanego. A zakladajac na chwile, ze >>jedynym<< powodem, dla ktorego wymienil ricka byl Blazej, to znaczy, ze nalezy go sluchac, jak wyroczni mrgreen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości