Godni polecenia kontrahenci z sieci
(02-27-2014, 04:45 PM)Dragonaut napisał(a): Nie polecam Mateusza Piotrowskiego, dziś spłaciłem ostatnią ratę za bas (dzięki za cierpliwość!). Ale dla mnie to koszulki większej nie zamówił Sad

Fix'd mrgreen
Odpowiedz
Bo mi sie nie przypomniałeś! Będę zamawiać następna partię to będzie jedna wielka, iXy czy wiecej;p? Polecam!

A paki nie polecam bo strona nie działa w pełni do dziś;d
Odpowiedz
ze 3 albo 4x będzie ok pewnie mrgreen
Odpowiedz
jetofuj - szybki i sprawny deal Wink
Odpowiedz
Nie polecam firmy:
Jarosław Wielądek nick allegro: e-djembe
Carlla Trade Jarosław Wielądek
ul.Alaski 11/12
05-509 Józefosław
REGON: 140941369
NIP: 824-101-04-41

Sprzedają badziew,jak coś jest nie tak to zamiast naprawić sytuację dostajesz coraz bardziej chamskie odpowiedzi.

Polecam Drakena z allegro i jego sklep Bassworld - 100% zadowolenia i profesjonalizmu, zawsze na maila odpowie, czy poświęci 5 minut żeby doradzić przez telefon, a i reklamację sprzętu załatwiliśmy bezproblemowo.
Odpowiedz
Polecam Domeliusa, przesyłeczka z Major Kong mercha właśnie przyszła mrgreen
Odpowiedz
Polecam androsa, konkretna propozycja, szybka wymiana, produkt zgodny z opisem Smile
Odpowiedz
Polecam Markusa, elegancko ogarnął mojego SVT-2 pro!
Odpowiedz
Polecam elteha za szybki i konkretny deal Smile
Odpowiedz
(03-11-2014, 12:01 PM)dr_kciuk napisał(a): Polecam elteha za szybki i konkretny deal Smile

I ja polecam kolege Jacka, nie tylko za sprawny deal (paczke wyslal w dniu kiedyvrobilem przelew, wiec de facto nie mial kasy w rece), ale za postawę po sprzedazy, kiedy nastapila drobna jak sie na szczescie okazalo awaria. Deale mozna robic w ciemno.
outreband.com

Odpowiedz
Polecam Mateusza i jego Restaurację Gitar. Fuuuuuul profeska!
Odpowiedz
Polecam użytkownika groovestore czyli Marcina Plato.

MEGA uczciwy gość, wysyłał mi paczkę aż z Irlandii, genialnie ją zapakował (tak jakby sam sobie tego życzył), dołożył wszelkich starań, żeby przesyłka była transportowana w jak najlepszych rękach.
Dodatkowo zasypywał mnie mailami i telefonami chcąc upewnić się, że wszystko przebiegło prawidłowoSmile

Polecam oburącz i dzięki Marcin za świetną transakcję, oby każda tak wyglądała.
Odpowiedz
Polecam DRAKEN - BassWorld.
Dobry kontakt i solidność. Podziękował.
Odpowiedz
Zapomniałem napisać- wielkie słowa uznania dla Markusa!
Podjął się dość trudnej ingerencji w wzmacniacz, jednak po wielu walkach odniosło to pozytywny skutek Smile
Odpowiedz
silent-scream - polecam w zakresie usług lutniczych na terenie Warszawy! Big Grin Zaniosłem mu bas do setupu i poza tym, że oddał mi całego w spermie, to ustawił go cudownie! Smile Świetnie manualnie i brzmieniowo się coś zmieniło i zmieniło się na lepsze!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości