Powerbrake, czyli lampa na słuchawkach...
#16
(04-27-2020, 09:37 PM)ANTonio napisał(a): Uderz do Igorro, nie wiem czy jakiś czas temu nie kombinował czegoś w podobnym temacie.

Emotka_2755

O, Panie, to super trop jest!
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz
#17
(04-27-2020, 09:50 PM)herp napisał(a):
(04-27-2020, 09:37 PM)ANTonio napisał(a): Uderz do Igorro, nie wiem czy jakiś czas temu nie kombinował czegoś w podobnym temacie.

Emotka_2755

O, Panie, to super trop jest!
https://www.facebook.com/607328313041334/

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
#18
(04-27-2020, 07:56 PM)herp napisał(a): Poza tym Mateusz - dla Ciebie nie ma sensu, bo pewnie uznajesz, że lampa = przester. OK. Spoko.

Ja gram tylko czysto. Nie rozkrecam B-15 powyżej 1/3 skali.

Ale czy ty mnie traktujesz jak debilaWink?

Miałem coś pisac ale nie bede, pewnie są bardziej  doświadczeni niech pomogą.
Odpowiedz
#19
(04-28-2020, 10:07 AM)Mateusz napisał(a):
(04-27-2020, 07:56 PM)herp napisał(a): Poza tym Mateusz - dla Ciebie nie ma sensu, bo pewnie uznajesz, że lampa = przester. OK. Spoko.

Ja gram tylko czysto. Nie rozkrecam B-15 powyżej 1/3 skali.

Ale czy ty mnie traktujesz jak debilaWink?

Miałem coś pisac ale nie bede, pewnie są bardziej  doświadczeni niech pomogą.

Miałem zadać Tobie to samo pytanie.
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz
#20
Herp, po co tutaj przychodzisz skoro jestes tak wrogo nastawiony do wszystkich? Serio, nie masz co robic z wolnym czasem?
Odpowiedz
#21
Chciał się pochwalić że ma swoje mieszkanie, nie obchodzą go koszta pałerbrejka i pije kawę 100pln/łyżeczka. Zaraz pójdzie i znów będzie nudno, tak to przynajmniej śmiesznie jest więc idź stąd fabian nie psuj innym zabawy

Herp, załóż z góry że wszyscy traktują cię jak debila, nie będziesz musiał się zastanawiać za kazdym razem
Odpowiedz
#22
(04-27-2020, 04:49 PM)herp napisał(a):
(04-27-2020, 04:29 PM)Fab napisał(a): Usunac.

Ty pytasz, czy ja pytam?

(04-27-2020, 03:18 PM)Mateusz napisał(a): wg mnie to nie ma najmniejszego sensu jesli chcesz sound B15

Nie pytam, czy to ma sens, tylko jak to zrobić.

Pomylilem watki Herp, tylko tyle.
Odpowiedz
#23
(04-28-2020, 11:09 AM)Fab napisał(a): Herp, po co tutaj przychodzisz skoro jestes tak wrogo nastawiony do wszystkich? Serio, nie masz co robic z wolnym czasem?

Ja jestem wrogo nastawiony, serio?

Zadałem pytanie, czy ktoś wie, jak grać na lampie ze słuchawkami.

Nie 'czy to ma sens'. Odpowiedź dostałem tylko na to drugie pytanie, ponadto Mateusz napisał, że traktuję go jak debila, co jest nieprawdą.

Ale w sumie misiu ma rację. Skoro nie mogę się po tym forum spodziewać poważnego traktowania, to chyba po prostu odpuszczę.

Już mi Paluch doradził co i jak via messenger. Dziękuję.
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz
#24
To fajnie, ze doradzil. Podzielisz sie? moze komus sie to przyda kiedys.
Odpowiedz
#25
Nic nadzwyczajnego. Line out z takiej zabawki wpiąć do miksera żeby mieć gdzie podłączyć słuchawki, albo do interfejsu audio. Przy interfejsie zawsze można dodać impuls paczki z DAW. (Ew. na drugi ślad linię PRE lub POST). Z tego co oglądałem te Loadery/Powerbreaki, to tylko ten od śledzia ma wyjście słuchawkowe.
Odpowiedz
#26
https://www.thomann.de/pl/koch_amps_lb120ii8.htm

Istnieje takie urządzenie, które rozwiązuje moje rozterki.

Do tego mikser + słuchawki.
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz
#27
A nie latwiej HX Stomp - B15 i symulacje paczki? rozne mikrofony?
Odpowiedz
#28
(04-28-2020, 11:44 AM)paluch1986 napisał(a): Nic nadzwyczajnego. Line out z takiej zabawki wpiąć do miksera żeby mieć gdzie podłączyć słuchawki, albo do interfejsu audio. Przy interfejsie zawsze można dodać impuls paczki z DAW. (Ew. na drugi ślad linię PRE lub POST). Z tego co oglądałem te Loadery/Powerbreaki, to tylko ten od śledzia ma wyjście słuchawkowe.

Ten koch też - problem jaki powstaje to dodanie do miksu jakiegoś sygnału z metronomu/backing tracku - bo  ja tylko tak juz gram sobie na basie. W kontekście powyższego łańcuch wymyśliłem sobie tak:

Bas -> Lampa -> Powerbrake -> Mikser -> Słuchawki (plus w mikser sygnał AUX)

(04-28-2020, 11:47 AM)Fab napisał(a): A nie latwiej HX Stomp - B15 i symulacje paczki? rozne mikrofony?

To po co mi wtedy B-15?
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz
#29
(04-28-2020, 11:48 AM)herp napisał(a): To po co mi wtedy B-15?

To jest dobre pytanie: po co Ci b-15 do grania na słuchawkach? W słuchawkach raczej jego charakteru nie uświadczysz Smile imo sztuka dla sztuki
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
#30
(04-28-2020, 11:59 AM)Stasiu napisał(a):
(04-28-2020, 11:48 AM)herp napisał(a): To po co mi wtedy B-15?

To jest dobre pytanie: po co Ci b-15 do grania na słuchawkach? W słuchawkach raczej jego charakteru nie uświadczysz Smile imo sztuka dla sztuki

To próbował przekazać Mateusz, ale nie jest to odpowiedź oczekiwana przez autora tematu.

Jeśli ktoś zapyta jak wjechać czołgiem do garażu podziemnego, to forum ma przecież za zadanie opisać jak to wykonać, broń boże nie mówić że chyba bez sensu jest parkować czołg w garażu podziemnym.
Warwick->Warwick->Warwick.

[Obrazek: sFxH1j7l.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości