Laboratorium Muzyki Eksperymentalnej - 100% analogowe studio nagraniowe w Warszawie.
#1
Music 
Hej Smile

Jeśli ktoś mnie tu jeszcze pamięta, to z góry przepraszam, że wcieło mnie zupełnie na dobre dwa lata Tongue Po tym jak zakończyłem współpracę z moim ostatnim zespołem zupełnie nie miałem ochoty na granie sceniczne, toteż usunąłem się w cień i zająłem się aktywną pomocą przyjacielowi który miał bardzo ambitny plan...

[Obrazek: 1614384_10201408938019945_843044014_o.jpg]

Do rzeczy zatem! Big Grin
Droga jaką przeszliśmy od planów snutych wieczorami przy piwie oraz mażeń o własnym studiu do faktycznego rozpoczęcia działalności była długa, kręta i mozolna. Na szczęście metę widać już na horyzoncie Tongue Zostało co prawda jakieś 80 kabli ktore trzeba zalutować do krosownic oraz ostatnie wykończenia pomieszczenia nagraniowego... ale to już szczegóły Big Grin

[Obrazek: 10172594_10201575657947839_582084944_n.jpg]

Myślę, że do otwarcia drzwi przed pierwszymi klientami zostało już naprawdę nie dłużej niż 2-3 tygodnie. Mimo to pierwsze małe projekty oraz zgrywki taśmowe już wykonujemy Smile Wczoraj ruszyliśmy wreszcie ze stroną na FB, więc tam znajdziecie trochę fotek studia oraz aktualne update'y z tego co u nas słychać Smile

Idea https://www.facebook.com/LabMuzEks slina

Dlatego też, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - dajcie like'a (pretty please with cherry on top Emotka_2497) naszej stronce oraz szepnijcie swoim muzykującym znajomym, że w samym centrum Warszawy otwiera się 100% analogowe studio nagraniowe! Cool

Z góry dzięki za wsparcie!


PS: Żeby nie było iż jest to tylko bezwstydna autoreklama - planuję rozkręcić dyskusję o analogowej obróbce dźwięki i różnych ciekawych niansach technicznych tego przedsięwzięcia Smile No i do gadania o basie wrócę bo mając własne studio pod ręką wrociła mi ochota na granie Big Grin
[Obrazek: 29mvfd2.png]
#LabMuzEks @ Instagram / Twitter
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Laboratorium Muzyki Eksperymentalnej - 100% analogowe studio nagraniowe w Warszawie. - przez Dexter - 04-06-2014, 06:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości