Jest jeszcze coś takiego:
https://www.thomann.de/pl/mooer_radar.htm
Tylko drogie jak na "tylko dodatek"
https://www.thomann.de/pl/mooer_radar.htm
Tylko drogie jak na "tylko dodatek"

Efekty, Pedalboardy - zdjęcia, testy, opinie
|
Jest jeszcze coś takiego:
https://www.thomann.de/pl/mooer_radar.htm Tylko drogie jak na "tylko dodatek" ![]()
Nie no, jako oddzielny to można sobie i twonote'a strzelić, ale chodzi o to żeby w pedalbordzie był tylko preamp i stroik.
![]() Edit pjaf: E, spoko ten mooer. P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A D O M A N A ![]()
01-27-2018, 09:00 PM
Pany, potrzebuję fajny preamp z overdrivem. Gdyby szedł w pakiecie z di-boxem, to już w ogóle ideał
![]() Pokierujcie mnie, bo miotam się we mgle ![]()
01-27-2018, 09:28 PM
A Hartke Bass Attack 2?
01-27-2018, 10:10 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-27-2018, 10:20 PM przez Gregoryy.)
Całkiem spoko, bardzo dobra cena
![]() W domyśle chodzi o to, że chcę sobie zbudować pedalboard z overdrivu, chorusa, oktawera i kompresora. Priorytetem jest jednak preamp z overdrivem i di-boxem. Znalazłem Sansamp Fly Rig: https://www.thomann.de/pl/tech_21_bass_f..._383041_10 czy takim cudem mógłbym zastąpić moją pierwotną wizję preampu z di-boxem i overdrivem, a następnie dokupowanie sobie poszczególnych kostek? Czy to urządzenie jest aż tak uniwersalne i dobre?
01-28-2018, 03:40 AM
Jeśli Ci pasuje takie brzmienie to sprawdził bym to urządzenie.
01-28-2018, 09:28 AM
Może za dużo pewnych filmów, ale DP kojarzy mi się jednoznacznie
![]() Może jednak na Twoim miejscu skuteczniejszym zakupem byłby FlyRig. Sam się chwilę nad nim zastanawiałem, bo to DOKŁADNIE taki tor, jakiego normalnie używam (plus kaczka)... tyle, że co by tam nie wsadzili - mam lepszy octaver i chorus. Chyba, że schowałbym je do szafki jako inwestycja na przyszłość, ale na razie nie gram na tyle intensywnie, żeby mogło im coś grozić.
01-28-2018, 01:53 PM
Kurwa chcę!!!!!
02-06-2018, 07:11 PM
Czy ktoś miał okazję porównywać Darkglassy? Pod koniec lutego planuję zakupić jeden z ich preampów i głowną sieczkę mam między najnowszym Alpha-Omega Ultra oraz Vintage Ultra... W teorii logicznie myśląc, niby ten drugi powinien bardziej mi pasować poprzez granie głównie rockowej muzy itp. ale jednak jakoś ciągle mnie korci ten Alpha-Omega poprzez większy EQ + bardziej dist, aniżeli OD... No i brzmienie Karnivoola to zawsze był eargasm. Oczywiście B7K Ultra też wchodzi w grę, jeżeli jest sensowny, choć mam wrażenie że to już totalnie pod jakąś metalową muzę jest, której nie grywam i nie zamierzam. Podpowiedzcie coś, bo ograć tego ni cholery nie ma gdzie nawet, a jednak wtopić prawie 2k w nie ten preamp to trochę słabo
![]() ![]()
02-06-2018, 07:13 PM
Ta seria Vintage jest o wiele mniej scoopowa. Darkglassy zajebiste sprzety, ale specyficzne.
Cos jak Sansamp, tyle, ze laikowi ciezej zepsuc. Dzis nawet je ogrywalem, bo mam je na sklepie. Jak masz jakies pytania to wal.
02-06-2018, 09:23 PM
(02-06-2018, 07:11 PM)Brylant napisał(a): Czy ktoś miał okazję porównywać Darkglassy? Pod koniec lutego planuję zakupić jeden z ich preampów i głowną sieczkę mam między najnowszym Alpha-Omega Ultra oraz Vintage Ultra... W teorii logicznie myśląc, niby ten drugi powinien bardziej mi pasować poprzez granie głównie rockowej muzy itp. ale jednak jakoś ciągle mnie korci ten Alpha-Omega poprzez większy EQ + bardziej dist, aniżeli OD... No i brzmienie Karnivoola to zawsze był eargasm. Oczywiście B7K Ultra też wchodzi w grę, jeżeli jest sensowny, choć mam wrażenie że to już totalnie pod jakąś metalową muzę jest, której nie grywam i nie zamierzam. Podpowiedzcie coś, bo ograć tego ni cholery nie ma gdzie nawet, a jednak wtopić prawie 2k w nie ten preamp to trochę słabo Brylantyna, a Ty co robisz za remanent w efektach? ![]() Have no power in your cock?
www.facebook.com/manufunktura
You will find it in funk-rock!
02-12-2018, 02:53 PM
Dobra kocha.
https://www.youtube.com/watch?v=JWU04wRYjeM
02-12-2018, 07:20 PM
Ten !!!
![]() ![]()
02-13-2018, 07:36 PM
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|