SWR B-HOOD
#1
Na naszym forum brakuje Bractwa tej marki!

Trzeba to zmienić!

Zaczynamy!

#1: Sebastian (Prezes)
#2: maciek_lukas
#3: dr Szelma
#4: Burning / Gajdzin
#5: mrbass
#6: Jigsaw
#7: hennoh
#8: motyx
#9: miklo
#10: rob
#11: Aroniusz
#12: bassq
#13: drebin
#14: WoWR
#15: G.M.O.D.
#16: macius
#17: Elim
#18: Asmo
#19: Cieplak_
#20: tapchan
#21: Gandzialf
Odpowiedz
#2
Pics or didn't happen!


Wiesz, że poniekąd zazdroszczę Ci tej paczki? Tongue
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
#3
[Obrazek: 07ampegswr.jpg]

Ups, zapomniałem o najważniejszym. Tongue
Odpowiedz
#4
Fotka z przed roku, w miedzy czasie sporo doszło i ciut ubyło Wink

[Obrazek: IMG_0743.jpg]

Odpowiedz
#5
1) oczywizda nalezy sie i mnie numerek Wink zdjecie aktualne calego sprzetu zrobie za jakis czas.

[Obrazek: swr350bassredface.jpg]

2) Alfikowi nalezy sie takze wiec rezerwujcie dlań

3) moze jednak lepiej zebys nie Ty a kto inny prowadzil ten b-hood? bo sprzedasz pake za niedlugo Wink
Odpowiedz
#6
prosze o dopisanie mnie/Gajdzina (bo to studyjna paczka) z SWR WorkingPro 15" Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#7
(01-20-2011, 11:18 AM)maciek_lukas napisał(a): Fotka z przed roku, w miedzy czasie sporo doszło i ciut ubyło Wink

[Obrazek: IMG_0743.jpg]

wiesz jak wzbudzić w człowieku zazdrość
lootnick mrbass - red fighter - bs BRB LB 212N - boss gt10b - korg pandora mini - zoom q3 hd - phil jones cable - cordial cables - barczak cases
Odpowiedz
#8
(01-20-2011, 12:54 PM)dr Szelma napisał(a): 3) moze jednak lepiej zebys nie Ty a kto inny prowadzil ten b-hood? bo sprzedasz pake za niedlugo Wink

IMHO żaden problem. Sam spory czas temu wypisałem się z bhoodu TE, a dalej prowadzę Wink
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
#9
To ja sie też dopisze, Mam SWR Workingman`s 2004. Zrobiłem generalnie jeden z lepszych deali w życiu bo dałem za niego niecałe 190 funtów.
Brzmienie mnie zadowala w 100%, niby 200 wat na 4Om ale cholernie głośny i do tego klarowny

[Obrazek: pic00193t.jpg]

Odpowiedz
#10
najlepszy wzmak jaki miałem i mam:

[Obrazek: dsc00585j.jpg]

poproszę o oczywiście numerek Emotka_3118
Odpowiedz
#11
Dawaisz numerek

[Obrazek: 30kd5rd.jpg]
Odpowiedz
#12
Jigsaw - jak bedzie okazja kiedys sie spotkac, to z mila checia bym obadal te nasze swr-y jak wypadna w konfrontacji Wink
Odpowiedz
#13
Lista uzupełniona, nikogo nie pominąłem?

(01-20-2011, 12:54 PM)dr Szelma napisał(a): 2) Alfikowi nalezy sie takze wiec rezerwujcie dlań

Zapisujemy się osobiście do Bractwa.

(01-20-2011, 01:26 PM)asmo napisał(a):
(01-20-2011, 12:54 PM)dr Szelma napisał(a): 3) moze jednak lepiej zebys nie Ty a kto inny prowadzil ten b-hood? bo sprzedasz pake za niedlugo Wink

IMHO żaden problem. Sam spory czas temu wypisałem się z bhoodu TE, a dalej prowadzę Wink

Dokładnie.
Po drugie, nie zamierzam pozbywać się Goliatha. Emotka_2755
Po trzecie, trzeba było zakładać wcześniej B-Hooda. Teraz to ja tu ŻoNdzE! mrred
Odpowiedz
#14
EDIT : ...
Odpowiedz
#15
Ja mogę odpisać tobie identycznie w tym momencie, źle mnie zrozumiałeś z tym rządzeniem. Wink A porównania z wc... dajmy sobie spokój z tym. Ten topic jest o SWR'ach. Emotka_2755
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości