[sprzedam] Gitara elektryczna skyway z pojedynczym humbuckerem
#1
No elo,
Sprzedam za symboliczne 80 zł gitarę elektryczną skyway. Rocznik około 2007, więc już istny wintydż. Legendarne brzmienie, opisywane na wszystkich forach gitarowych w słowach (zwalające z nóg niczym) "stara skarpeta". Idealna gitara na podryw lasek (nie znają się), może służyć także jako kij golfowy, zakładka do bardzo dużej książki, ozdoba na ścianę, tłuczek do kotletów, tudzież ewentualnie do grania, bo chyba działa. Możliwy i preferowany odbiór osobisty w Krakowie bo te kurwiery to tylko by zniszczyły to znamienite arcydzieło lutnicze made in chujwiegdziealenapewnokosztemwyzyskutaniejsiłyroboczej. Tzn wysłać mogę ale mi się nie chce, chyba że Ty byś chciał, to spoko. Karton mam jakiś. I folię bąbelkową też, dorzucę gratis, będzie zabawa na 3 wieczory.
Kolor czarny, strun w zestawie kiedyś było 6,teraz coś koło 3 jest, ale może skombinuje jakieś, żeby ładnie wyglądała. Korpus z litej sezonowanej sklejki pierwszej jakości (w skali jednostopniowej), gryf z drewna (dużo lepsze niż papier czy plastik), podstrunnica to nawet może być palisander. Progi są, być może nawet da się ją wyregulować. Dodatkowo w zestawie niesamowity mostek tremolo służący do rozstrajania gitary, więc wajha od niego jest chyba wykręcona, żeby nie kusiło. Zdjęcia jakieś wrzucę jutro, kolor jest jak już wspomniałem czarny, więc gitara jest głośniejsza i przez to bardziej do grania metalu się nadaje (poprzez uderzanie nią o metalowe kubły na śmieci). Okazja życia, kup teraz popełnij samobójstwo później.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości