[sprzedam] Gibson EB13, 4 strunowy, z oryginalnym kejsem
#1
Hej. Wstępnie deklaruję chęć sprzedaży czarnego, 4-strunowego basu Gibson EB13 (model z 2013 r., u mnie od nowości, kupiony w RnR). Bas jest stosunkowo lekki i ergonomiczny (zero gibsonowskiego lecenia na główkę). Malowany cienkim nitro, przez który czuć fakturę drewna na korpusie. Ma dwa potężne humbuckery, które można rozłączyć do singli (push-pull) i fajny mostek Babicza. Wyekranowany, wymienione siodełko, progi ok. Teraz ustawiony do C#, struny 50-115.

Specyfikacja producenta:
http://www.gibson.com/Products/Electric-...-Bass.aspx

Nagrałem na nim 2 albumy i EP-kę, zagrałem kilkadziesiąt koncertów. Zarówno w studiu, jak i na scenie sprawuje się znakomicie. I rasowo wygląda, Maciek Cieślak się jarał  Cool

Bas gra jak złoto i jest technicznie pełnosprawny, natomiast wizualnie - przez 4 lata używania korpus zrobił się lekkim roadwornem. Nie jest to relic, jak te, które robi ostatnio Mateusz  Wink , ale ma miejscami pościerany do drewna lakier z tyłu korpusu i jedno lekko zeszlifowane wgniecenie na górnej krawędzi korpusu z przodu (bez wpływu na komfort grania).

Stąd propozycja ceny: 2200, z oryginalnym kejsem (stan db+), mogę dorzucić w tej cenie gruby skórzany pas z gąbką i straploki Ernie Balla. Nowy kosztował 3499.

Lokalizacja: Kraków

Jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem, proszę o kontakt na priv. Wtedy mogę jakieś zdjęcia porobić.
Odpowiedz
#2
Podbijam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości