Ampeg B-HOOD
(09-07-2011, 10:03 AM)Rumcayz napisał(a): lampy już wymieniłem, jest dużo lepiej Wink zresztą sam mi pomagałeś Wink
jest bardziej punktowo, szerzej, przy rokręconym tube gainie jest dodatkowo fajne ciepło. ale wtedy drive niknie, z kolei jak skręcę tube gain przesteru jest więcej, ale zaczyna się zlewać, jest mniej wyraźny.
skorygowałem sposób uderzania struny na jak najczystrzy i wyodrębniający wszystkie dźwięki, ale nadal to wiele nie jest...

A jakie masz teraz wsadzone lampy?
Odpowiedz
RCA longplate na V1
sovtek na v2
ehx na v3
z tyłu ehx na 12ax7 i JAN na 12au7.
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
nie pamiętam teraz schematu, ale spróbuj zamienić v2 z v3 - powinno byc brudniej
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Po problemach z moim SVT na ostatnie koncerty pozyczylem 3PRO. I napierdziela zajebiscie. W sensie, slychac ze to nie full lampa, ale brzmi i tak bardzo dobrze, do CL-ki mysle brakuje mu tak 20%
-
Odpowiedz
a wiesz że nie dam głowy czy odwrotnie nie siedzą? pisałem z pamięci, w domu mam zapsane jak jest dokładnie. wiem że po próbach ostatecznie zostało tak jak sugerowałeś.
Zapoluję na RBI, za 900zł powinno się jakąś używkę wyciągnąć Wink
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Rainbow 
(09-07-2011, 11:41 AM)gsb napisał(a): Po problemach z moim SVT na ostatnie koncerty pozyczylem 3PRO. I napierdziela zajebiscie. W sensie, slychac ze to nie full lampa, ale brzmi i tak bardzo dobrze, do CL-ki mysle brakuje mu tak 20%

Kur... GAS mi robicie tymi opiniami o SVT 3 Pro Tongue Chamy! mrpink
OMG
Odpowiedz
bo jedyny lepszy wzmak od 3pro to CL i SVT II :MRGREEN:
W życiu swojego nie oddam, trza mi go tylko trochu dopalić Wink
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
v4 + paczka w dobrej cenie:
http://www.ebay.com/itm/AMPEG-ELECTRIC-G...3cb821b14a
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(09-07-2011, 11:54 AM)Burning napisał(a): v4 + paczka w dobrej cenie:
http://www.ebay.com/itm/AMPEG-ELECTRIC-G...3cb821b14a

Local pickup only Wink
Odpowiedz
no i?
masz głowę i chuj, to kombinuj Big Grin
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(09-07-2011, 11:54 AM)Burning napisał(a): v4 + paczka w dobrej cenie:
http://www.ebay.com/itm/AMPEG-ELECTRIC-G...3cb821b14a

Cena jest troche wywindowana z kosmosu + do tego jest to V4 i paka gitarowa nie basowa... W sensie, cena za glowe V4B z tamtych lat to ok 500-700 dolarów - wiadomo - sprowadzenie tego do polski, oclenie, wymiana lamp da ci i tak kwote grubo powyzej 3k + strasznie dużo srania...
-
Odpowiedz
NAszło mnie tak: lodówka wchodzi do kombiaka?
www.facebook.com/rustedbrain
www.rustedbrain.pl
www.rustedbrain.8merch.com

Fernandes BXB -> Ampeg SVT (już za chwileczkę, już za momencik) II PRO -> Ampeg SVT 810E = Thrashing Madness \m/
Odpowiedz
Rainbow 
(09-07-2011, 07:39 PM)Rumcayz napisał(a): NAszło mnie tak: lodówka wchodzi do kombiaka?

Zależy od kombiaka Tongue
OMG
Odpowiedz
(09-07-2011, 11:49 AM)Rumcayz napisał(a): bo jedyny lepszy wzmak od 3pro to CL i SVT II :MRGREEN:
W życiu swojego nie oddam, trza mi go tylko trochu dopalić Wink

Nie zapomniałeś o VST-VR? Smile
Odpowiedz
(09-07-2011, 07:44 PM)Brylant napisał(a):
(09-07-2011, 07:39 PM)Rumcayz napisał(a): NAszło mnie tak: lodówka wchodzi do kombiaka?

Zależy od kombiaka Tongue

do średniej i dużej wielkości 5 drzwiowego hatchbacka z opcją składania tylnych siedzeń też wchodzi Tongue
gdzieś tutaj na forum ktoś gadał że włożył lodówe do vw golfa...
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości