Ampeg B-HOOD
Proszę o honorowy numerek, jako posiadacz najstarszego Ampega na forum. [1966 B-15NF] mrgreen
Odpowiedz
Teraz niech ktoś wklei do lodówki Stasia ampega Herpa i nareszcie wszyscy pójdą spać Tongue
Odpowiedz
[Obrazek: herpex-krem-2-g.jpg]

specjalnie na ta okazje proponuję aplikować taki krem
Odpowiedz
(08-10-2014, 10:15 PM)paka napisał(a): [Obrazek: herpex-krem-2-g.jpg]

specjalnie na ta okazje proponuję aplikować taki krem

hmm czyżby maść na forumowy "ból dupy" ? mrgreen Emotka_2755

Herp - gratulacje Emotka_2755
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
(08-10-2014, 10:44 PM)ralf-p napisał(a):
(08-10-2014, 10:15 PM)paka napisał(a): [Obrazek: herpex-krem-2-g.jpg]

specjalnie na ta okazje proponuję aplikować taki krem

hmm czyżby maść na forumowy "ból dupy" ? mrgreen Emotka_2755

To było do Dex'a Smile

Cytat:Herp - gratulacje Emotka_2755

Spasibo! Jeszcze trafo [230/110] i można delektować się słodziutkim brzmieniem Smile
Odpowiedz
(08-10-2014, 10:50 PM)herp napisał(a):
(08-10-2014, 10:44 PM)ralf-p napisał(a):
(08-10-2014, 10:15 PM)paka napisał(a): [Obrazek: herpex-krem-2-g.jpg]

specjalnie na ta okazje proponuję aplikować taki krem

hmm czyżby maść na forumowy "ból dupy" ? mrgreen Emotka_2755

To było do Dex'a Smile

Toć kurwa niepełnosprawna mendo cieszę się Twoim szczęściem mrgreen Czasami pięknie się was udaje porobić. Btw. we wrześniu wpadnę do Ciebie mości Jacku na małe macanko mrhomo
Odpowiedz
(08-10-2014, 10:58 PM)Dex napisał(a):
(08-10-2014, 10:50 PM)herp napisał(a):
(08-10-2014, 10:44 PM)ralf-p napisał(a):
(08-10-2014, 10:15 PM)paka napisał(a): [Obrazek: herpex-krem-2-g.jpg]

specjalnie na ta okazje proponuję aplikować taki krem

hmm czyżby maść na forumowy "ból dupy" ? mrgreen Emotka_2755

To było do Dex'a Smile

Toć kurwa niepełnosprawna mendo cieszę się Twoim szczęściem mrgreen Czasami pięknie się was udaje porobić. Btw. we wrześniu wpadnę do Ciebie mości Jacku na małe macanko mrhomo

Już widzę kurwa te pielgrzymki :<

Ampeg jak Ampeg, nie różni się wiele od tego, co był w tym roku w Piasecziusets. [1968, mój jest 2 lata starszy]
Odpowiedz
Niestety w piasecznie nie grałem na tym. A bardzo lubię to brzmienie na flatach, pomimo tego, że gram metal etc. Wink
Odpowiedz
Smarujcie wszyscy!
Odpowiedz
(08-11-2014, 07:25 AM)Mateusz napisał(a): Smarujcie wszyscy!

mrgreenmrgreenmrgreen
Odpowiedz
Pytanie do herpa, czy ten wzmacniacz działa tak samo jak PF, tzn. możesz go wsadzić do góry nogami do paczki, którą masz? Pasuje on tam?

Gratulacje! Emotka_2755
Odpowiedz
(08-11-2014, 08:28 AM)Login napisał(a): Pytanie do herpa, czy ten wzmacniacz działa tak samo jak PF, tzn. możesz go wsadzić do góry nogami do paczki, którą masz? Pasuje on tam?

Właśnie nie wiem czy trafo nie będzie wadziło o gwizdek. W wolnej chwili to sprawdze, ale wydaje mi się ze B-15 jest za wysoki.
Odpowiedz
Czyli to wszystko na razie to takie teoretyczne gadanko, bo jak rozumiem, przez brak trafa nie udalo sie maszynki odpalic Smile
Odpowiedz
Dex: Steve Harris też gra metal.. na flatach mrbeard
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(08-11-2014, 08:39 AM)PHANTOM napisał(a): Czyli to wszystko na razie to takie teoretyczne gadanko, bo jak rozumiem, przez brak trafa nie udalo sie maszynki odpalic Smile

Grałem na nim w niedzielę u Mateusza, więc gra i bucy. Trafo będziie u mnie w środę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości