Efekty, Pedalboardy - zdjęcia, testy, opinie
Karol, ja z kolei miałem odwrotnie, na podzie nic mi nie siedziało, na zoomie szybko łatwo i przyjemnie Big Grin
Odpowiedz
Dzięki za odzew. Przemyślę sprawę. citizenkane - będę wdzięczny jak napiszesz coś więcej jak już się zaznajomisz za m9.
Mam zooma tak jak groza, bardzo jest on fajny ale mi brakuje prztyczków i pedału ekspresji. Stąd pomysł, że line6 bo z jednej strony sporo ciekawych modulacji a do tego możliwość podłączenie dwóch exp.
Stingray4/Tokai Jazz Bass/Greco Precel/Microkorg ->Korg Pitchblack - BF2 - OC2 - OC2 - LPB-1 - CEB - Zoom ms60B - DigiTech bass synth wah - mooer slow engine - TC flashback - SA Manta - Joyo American - Joyo ult drive - Digitech Jamman Stereo -> ASH ABM 300 -> TC RS212
Odpowiedz
Widziałem na RozmowieBasowej.com że jakiś typ sobie zamontował nasadkę na środkowy przycisk/pokrętło z tych górnych - więc może nogą przełączać miedzy listą presetów a edycją i wł/wył danego efektu.

Poproszę dziś inżyniera któregoś z zespołu by mi coś takiego wdrożył - jak faktycznie da radę to deptać łatwo to będzie zajebiście przydatne wtedy.
Odpowiedz
Takie coś?
Tradycyjny J-BASS B-HOOD member no. 2
Broda B-hood #11


(03-11-2013, 11:07 PM)Brylant napisał(a): [Bisq_mode=on]
Ale wszystko jest chujowe...
[Bisq_mode=off]
Odpowiedz
Raczej nie, bo o ile rozumiem to ten gloknob z linka umożliwia pokręcanie nogą potencjometra, a w zoomie bardziej przydałoby jego deptanie - to potencjometr typu pokręcanowciskanego.
Kurcze sam z chęcią bym coś takiego na zoomie takie deptajło zainstalował.
szybko, głośno i nierówno
Odpowiedz
To jak wezmę inżyniera na litość to zrobię 2 sztuki.
Odpowiedz
Wink
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego deptaczoobrota. Głównie obawiam się o to, żeby nie wyrwać potencjometra, albo nie złamać końcówki potencjometra nogą.
szybko, głośno i nierówno
Odpowiedz
http://allegro.pl/zasilacz-do-4-efektow-...35476.html

Panowie na MXRm80, tuner i chorus powinno chyba wystarczyć co?
Odpowiedz
Sprawdź pobór chorusa - takie pudełka czasem sporo biorą z zasilacza. Imho powinno zadziałać.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Eee bez przesady. 700mA to kupa prądu. O ile nie masz tam jakiegoś eventida to powinno wystarczyć.
Odpowiedz
(03-25-2015, 08:02 AM)Ukasz napisał(a): Pany, w jakiej kolejności wpiąć Sansampa Program., Multucompa i Flashbacka? Czytałem na talkbassie, że nie do końca warto używać pętli - jak już to do efektów w racku? Wink

A ewentualnego Digitecha Bass Syntha - rzadko będę korzystał, ale.. Smile
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
Wedle mojego rozkładu w podłodze to by było tak:
Kompresor - bas synth wah - tc delay - sansamp
Stingray4/Tokai Jazz Bass/Greco Precel/Microkorg ->Korg Pitchblack - BF2 - OC2 - OC2 - LPB-1 - CEB - Zoom ms60B - DigiTech bass synth wah - mooer slow engine - TC flashback - SA Manta - Joyo American - Joyo ult drive - Digitech Jamman Stereo -> ASH ABM 300 -> TC RS212
Odpowiedz
(03-26-2015, 09:35 PM)questionmaker napisał(a): Wedle mojego rozkładu w podłodze to by było tak:
Kompresor - bas synth wah - tc delay - sansamp

Potwierdzam, dokładnie tak samo bym wszystko ułożył Smile
☓ Buzz ☓ Sire ☓ Wzmacniacze klasy D ☓ EMG ☓ Płytki na Fenderach
Nie używam! STOP AGRESYWNEJ PROPAGANDZIE!
Odpowiedz
A dlaczego nie delay po Sansampie tak jak groza prawi? Smile
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
Delay przed przesterem no trochę ogranicza pole manewru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości