Absolutnie wszystko o STRUNACH
Big Grin Omson pisał o EBS-ach tak ? No więc odpisałem cytuję: Obym się mylił, bo skoro rzeczywiście[EBS-y, tak ! chodziło o nie właśnie ! a może o czerwone Warwicki - cholera mam rozdwojenie jaźni i nie umiem czytać Big Grin] będą dobre to dobrze. Koniec cytatu. Myślałem, że to oczywiste bo odnosiłem się do postu Omsona Big Grin
Odpowiedz
Pardon, o EBSach.
Odpowiedz
Sorry, że się unosiłem, no ale weźcie nie róbcie ze mnie debila, chyba, że rzeczywiście pieprzę coś od rzeczy Big Grin To poprawić mnie i niech nie żyję w niewiedzy Big Grin
Odpowiedz
po kilku tygodniach żadne roundy nie nadają się imho, żeby wejść do studia

podoba mi się logika twego postu:
"świeże brzmią jak świeże"
"jak będą dobre to dobrze"
el oł el
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(09-01-2012, 01:36 PM)Burning napisał(a): po kilku tygodniach żadne roundy nie nadają się imho, żeby wejść do studia
Jak najbardziej się zgadzam.

(09-01-2012, 01:36 PM)Burning napisał(a): podoba mi się logika twego postu:
"świeże brzmią jak świeże"
"jak będą dobre to dobrze"
el oł el
No rzeczywiście hehe mrgreen Ale tak mi się słowa ułożyły Tongue
Odpowiedz
Rainbow 
Proszę o powrót do dyskusji o strunach, a dalsze obrzucanie się błotem itp. w tym temacie oraz podtrzymywanie OT będzie groziło banem na tydzień! Chcecie po sobie jeździć, to idźcie na PW, bo raczej sporo osób nie chce tego czytać.
Odpowiedz
Wracając do EBS-ów, tak gadają po próbie i koncercie:

http://snd.sc/PBjFPI

(prosto w linie bez obróbki, preamp off, blend ok 20% neck)
Odpowiedz
Szukam stalówek do piątki. Wskazówka - bardzo lubię rotosy. Warunek - żadnych pieprzonych owijek-sweterków na strunach! Tfu! Dlatego chcę spróbować czegoś innego niż roto.
Fendery - chyba są taperowane. Mają owijkę? A dunlopy? Interesują mnie głównie te dwie marki, bo są sympatyczne cenowo i wstępny risercz wykazał, że zdrady nie ma. Trzymałem kiedyś pożyczony bas na fenderach i wrażenia super, ale to była czwórka.
Odpowiedz
(09-04-2012, 08:08 AM)goly napisał(a): Szukam stalówek do piątki. Wskazówka - bardzo lubię rotosy. Warunek - żadnych pieprzonych owijek-sweterków na strunach! Tfu! Dlatego chcę spróbować czegoś innego niż roto.
Fendery - chyba są taperowane. Mają owijkę? A dunlopy? Interesują mnie głównie te dwie marki, bo są sympatyczne cenowo i wstępny risercz wykazał, że zdrady nie ma. Trzymałem kiedyś pożyczony bas na fenderach i wrażenia super, ale to była czwórka.

Dunlopy na 100% bez szmaty Big Grin Fendery, to chyba zależy które? Poza tym, są nie tylko taperowane, te stalówki... A w ogóle, co złego w taperwoundach jest?
Odpowiedz
(09-04-2012, 08:10 AM)OMSON napisał(a): Dunlopy na 100% bez szmaty Big Grin Fendery, to chyba zależy które? Poza tym, są nie tylko taperowane, te stalówki... A w ogóle, co złego w taperwoundach jest?
Nie powiedziałem, że jest w nich coś złego. Stwierdziłem tylko fakt, chociaż budzą pewien mój, nieuzasadniony niczym, niepokój. Wink
Jeden z moich basowych mistrzów używa taperów, a do fretlessa to nawet miał groundcore'y, czy jak to się zwie, i jakiejś zdrady nie zaobserwowałem.

Tak czy owak, następny zakup to pewnie będą dunlopy. Dzięki. Smile
Odpowiedz
(09-04-2012, 08:25 AM)goly napisał(a):
(09-04-2012, 08:10 AM)OMSON napisał(a): Dunlopy na 100% bez szmaty Big Grin Fendery, to chyba zależy które? Poza tym, są nie tylko taperowane, te stalówki... A w ogóle, co złego w taperwoundach jest?
Nie powiedziałem, że jest w nich coś złego. Stwierdziłem tylko fakt, chociaż budzą pewien mój, nieuzasadniony niczym, niepokój. Wink
Jeden z moich basowych mistrzów używa taperów, a do fretlessa to nawet miał groundcore'y, czy jak to się zwie, i jakiejś zdrady nie zaobserwowałem.

Tak czy owak, następny zakup to pewnie będą dunlopy. Dzięki. Smile

Lepiej nikle sobie kupuj (mniej rozlanego dołu i strzelającej górki IMHO) Emotka_2755
Odpowiedz
(09-01-2012, 01:36 PM)Burning napisał(a): po kilku tygodniach żadne roundy nie nadają się imho, żeby wejść do studia

Chyba, że gra się na Preclu Wink

(09-04-2012, 08:08 AM)goly napisał(a): Szukam stalówek do piątki. Wskazówka - bardzo lubię rotosy. Warunek - żadnych pieprzonych owijek-sweterków na strunach! Tfu! Dlatego chcę spróbować czegoś innego niż roto.
Fendery - chyba są taperowane. Mają owijkę? A dunlopy? Interesują mnie głównie te dwie marki, bo są sympatyczne cenowo i wstępny risercz wykazał, że zdrady nie ma. Trzymałem kiedyś pożyczony bas na fenderach i wrażenia super, ale to była czwórka.

Fendery mają sweterki, Dunlopy - nie.
Odpowiedz
Basstard: imho nie, roundy tracą zwartość w dole z czasem

OMSON: stalówki, a nikle to kwestia gustu.. kiedyś wolałem nikle, teraz wolę stalówki.. i jakoś nie narzekam na 'rozlany dół i strzelającą górę; Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
(09-04-2012, 08:43 AM)Burning napisał(a): Basstard: imho nie, roundy tracą zwartość w dole z czasem

OMSON: stalówki, a nikle to kwestia gustu.. kiedyś wolałem nikle, teraz wolę stalówki.. i jakoś nie narzekam na 'rozlany dół i strzelającą górę; Emotka_2755

Emotka_2755
Odpowiedz
Raz miałem stalówki Dunlop i nigdy więcej. Jak już z resztą pisałem. Najbardziej nierówny komplet strun we wszechświecie, B i E były od nowości martwe, G była za żywa, reszta brzmiała tak se, a zakładać struny potrafię.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości