Restauracja Gitar
Ja sobie mikla z innym basem niz GL nie wyobrażam, w ogóle nie wyobrażam sobie kogoś innego z GL'em;D

GL=miklo bez kitu
Odpowiedz
No to nie ma farta GL. Byłby ze mnie do dupy endorser Wink
Gram na nerwach.
Odpowiedz
A Goły? :oburzony:
Odpowiedz
Goły mi sie kojarzy z brudną podstrunnicą;D
Odpowiedz
(10-01-2013, 11:39 AM)elteha napisał(a):
(10-01-2013, 11:04 AM)Pecu napisał(a): a ja mam! I to w lepszym kolorze mrred

Czyli rozumiem ze w ciemniejszym czarnym?

Nie! :oburzony: mrred

(10-01-2013, 11:58 AM)zakwas napisał(a):
(10-01-2013, 11:54 AM)miklo napisał(a): Mnie ten boxer w ogóle nie bierze akurat...

Bo Ty grasz dzieciom smurfdżezy. Wink

fixed Emotka_2755

Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
Kuźwa, zajebiście fajny ten boxer. Usiadłby mi w kapeli jak cholera.
Szkoda, że nie mam zbędnych finansów w tej chwili. Sad
[Obrazek: 7w41Jta.jpg]
Odpowiedz



Odpowiedz
Siemano Mateusz co u ciebie ?
Myślałeś może żeby wysłać materiał o firmie i to czym się zajmujesz do Top Guitar albo Gitarzysty, tam i tak wieje nudą to by można by było to rozruszać no i reklama waląca z półek empików gratis.
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
Mówiąc szczerze, nie chciałbym jakiegoś dużego rozgłosu i nie chce z tego robić wielkiego sklepu muzycznego. Pasuje mi to w takiej formie w jakiej jest to teraz. Mały butik z fajnymi wiosłami, a klienci są w zdecydowanej większości z polecenia " od kogoś tam kogoś tam, znajomego co kupił gitarę". Tak jakby "underground". Nie chce "taśmowo" przerabiać tych gitar, tylko dla przyjemności złożyć kilka-kilkanaście wioseł w miesiącu. Skroma strona internetowa, fanpage na facebooku i moze mala reklama na kilku forach mi wystarczyWink.

Ale dzieki za propozycje!

A co u mnie słychać?

Za namową ściągnałem pare gitar (normalne elektryki) , a nie jestem zbyt dobrym gitarzystą i szukam jakiegoś fajnego gitarzysty z Toruniua, który w zamian za np. struny czy setup itp. Dałby mi się nagrać na jutuba jak gra na jakiś fajnych wiosłach.

Odpowiedz
Spoko, ty zostaniesz w andergrandzie pewnie bo nawet nie masz stronki www Big Grin

Ps. Próbowałeś po prostu podbić na fejsie do lokalnych zespołów i zagadać operatorów wioseł. Zawsze masz jak na dłoni warsztat takiego pacjenta bo pewnie utwory też mają na stronie.
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
Historie strony to już chyba zna każdy;d hehehehe


Fajny pomysł może sproboje, na razie wpadło 2 gitarzystow, calkiem fajnie zagrali, ale byli mocno ukierunkowani w jednej stylistyce. Ciezko znaleźć kogoś kto zagra rózne "klimaty" za takie grosze, ktoś kto wymiata, nie ma czasu na takie "pierdoly".

Poszukam jakis zespolow, to jest dobra opcjaSmile Dzieki wielkie!

A z nowosci:

[Obrazek: uu7Hozkh.jpg]

[Obrazek: 7Dvzc5Mh.jpg]

[Obrazek: X6n9QEmh.jpg]

Odpowiedz
To jeszcze jedno ostanie pytanie.
Masz może w zamiarach puścić w obieg jakiekolwiek wiosło leworęczne czy raczej nie będziesz ryzykował ?
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz
Ten fender jest obłędny slina
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Odpowiedz
Ja dla tego zebrzasego mogę zacząć grać metal! Tongue
Odpowiedz
Mateusz: Ten Tobacco MIJ ma bardzo fajny środek. Najbardziej mi pasuje z tego zestawienia.
Najdziwniejsze jednak jest to ze ten Ala Alembic jeszcze nie poszedł. Taki instrument.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości