Restauracja Gitar
Nagrywałemm kiedyś fendera i warwola w studiu - wrzucałem nawet próbki tego W na forum.

Teraz pod koniec miesiąca będę nagrywał to chyba wezmę min. corvettę z gryfem z wenge. Jak będzie czas to coś nagram, właściciel mówi że fajny egzemplarz.
Odpowiedz
(02-15-2014, 11:22 AM)Mateusz napisał(a): Ale jaki to ma sens, wiadomo, że dużej części ludzi na pewno bardziej spoboda się warwickSmile przeciez wiemy jaka jest różnica w brzmieniu - niektorzy dokladnie tego szukaja i sa zadowoleni.

Wiesz co, ma to sens, bo ciężko tak naprawdę w necie znaleźć dobrą próbkę Warwicka. To co jest nagrywane na oficjalnym kanale to przecież jakieś żarty. Też bym chętnie posłuchał Thumba, albo Streamera na takim sprzęcie.
Odpowiedz
Myślę, że raczej nie będzie lepiej na ich kanale;D

Może te basy po prostu tak brzmią, a to nie wina nagrań i sprzętuTongue
Odpowiedz
Thumb min. w CL, zebrany prawdziwymi mikrofonami, jeszcze z nagrań zespołu "mistrzowie molla w halftime":

http://basscity.eu/thread-3861.html
Odpowiedz
Mateusz prawia dobrze koledzy.Jak Ci sie trafi W to nagraj.Ten koles co nagrywa na kanale W zabija wszystkie te basy artykulacja. Ty grasz tak ze bedzie to brzmialo,a jesli nie to nie z winy artykulacjiSmile
Odpowiedz
nic nie widze złego w tych filmikach (moze te z pierwszej serii miały troche słabszą jakosc). Irvine ma swoje stałe zagrywki, ale robienie z tego tragedii to gruba przesada. Mozna dostrzec roznice w basach bez problemu, drajwow nie ma, ale czysty kanał jest nagrany w porządku. Chciałbym zeby kazda firma wrzucała takie probki każdego swojego modelu. Marketingowe zagrywki i chwalenie wszystkiego każdy przynajmniej srednio rozgarniety moze łatwo odsiać.
Odpowiedz
(02-15-2014, 11:45 AM)yarzenioova napisał(a): Mateusz prawia dobrze koledzy.Jak Ci sie trafi W to nagraj.Ten koles co nagrywa na kanale W zabija wszystkie te basy artykulacja. Ty grasz tak ze bedzie to brzmialo,a jesli nie to nie z winy artykulacjiSmile

Nawet Maciek Szczyciński jakoś szczególnie nie zabrzmiał na Wacku ASMO Rolleyes
(to był jeden jedyny raz, gdy mialem do czynienia z W)
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
5 postów do końca świataWink
Odpowiedz
Ketchup: ja nie mowie o jakosci filmikow,bardzo dobrej swoja droga.Irvine ma chyba jakis defekt prawej reki, boprzydzwieki ktore on generuje ta reka sa dla mnie nie do wytrzymania i kazdy bas w jego rekach brzmi tragicznie IMHO
Odpowiedz
musialbys pokazac filmik i moment, w którym to sie dzieje, bo kompletnie nie wiem o co chodzi. Gosc dla mnie jest w porządku, dużo umie - z kciuka, z podwojnego kciuka, funkowo przy mostku, z obijaniem o progi ala iron maiden.

Zeby nie offtopowac - ciekaw bym był porownania basów tej samej konstrukcji i typu, np. squier precel na tym samym setupie z japanem i usa. Ciekawe czy bylaby taka sama przepasc jak z cortem. Na chwilę obecną wątpie, ale moze byłoby inaczej. Aktywne porownywac z aktywnym, jazzy z jazzami, a precle z preclami, bo inaczej nie wychwycimy subtelnych i najciekawszych roznic
Odpowiedz
"Aktywne porownywac z aktywnym, jazzy z jazzami, a precle z preclami, bo inaczej nie wychwycimy subtelnych i najciekawszych roznic"
dokładnie
porównywanie thumba z preclem jest faux pas
Odpowiedz
hehe, oglądaliście film ktory wrzucalem, jest zagrane to samo na preclu 83 usa i na fernandesie, nie wiem czy bym w slepym tsscie powiedzial ktory jest ktory prawde mowiac.
Na ksutomie squier JB zabrzmi pewnie jak moj jazz 77Smile
Odpowiedz
Mroku nagrał 200 filmów, to może lenie sobie sami klikniecie najpierw w jeden film a potem w drugi - tak dla porównania?
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
Jakby Mateusz chciał, to możemy coś w marcu wymyślić, żeby tę Moją Corvette nagrał. Tylko się jej struny założy normalne...
Warwick Corvette $$ -> SWR SM400
Odpowiedz
na razie jestem zajebany robotą, szyukuje sie gruba zmiana w Restauracji Gitar. Na razie nic nie mówię, ale będzie coś mega fajnego jak się udaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości