Restauracja Gitar
(10-21-2014, 09:53 AM)Mateusz napisał(a): Stara strona na pewno szybciej działała, trzeba to przyznać, niech Pakulski ma satysfakcje

Szybkość to domena Paki Wink
Odpowiedz
Się przypierniczę:
"W naszym lokalu do twojej dyspozycji jest ok vintage’owych 50 wzmacniaczy i kolumn renomowanych marek jak: Marshall, Mesa, Hiwatt, Orange, Matamp, Sound City, Fender."
Trochę w oko kole Emotka_2755
Odpowiedz
"Aktualna lista gitar w restauracji gitar." Wink
Odpowiedz
No właśnie. Nie wiadomo czy te wzmacniacze są OK, czy są około vintage'owe. Wiadomo tylko, że jest ich 50 mrgreen

A tak trochę merytoryczniej:
Mateusz, nie myślałeś żeby dodać archiwum sprzedanych sprzętów? Możesz czegoś nie mieć aktualnie na stanie, ale człowiek mógłby się rozeznać w tym co miałeś w przeszłości, w jakiej mniej więcej cenie i ewentualnie poprosić żebyś spróbował mu coś takiego ściągnąć.
Odpowiedz
Pewnych błędów się nie uniknie. Ja mam na sklepie internetowym ok 2800 produktów i też co jakiś czas wyłapuję jakieś drobnostki.
Odpowiedz
ztcw Mateusz nie ściąga na zamówienie.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Nie bedzie takiej opcji bo są niestety ludzie, ktorzy przywłaszczają sobie moje zdjęcia a czasami nawet całe opisy itp.
Odpowiedz
Dawaj znak wodny na zdjęcie. W rogu każdej foty - półprzezroczyste logo Restauracji.

Ja natomiast ślinię się do tego:
http://restauracja-gitar.pl/portfolio-po...9842000zl/ (tam zresztą też jest mały błądzik, konkretnie napis Fernandes Jazz Bass nad opisem).

KTO MI POŻYCZY DWA KOŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
Odpowiedz
Mateusz kto chce sobie przywlaszczyc zdjecie i opis to i tak to zrobi np przed zakupem basu.
Odpowiedz
Odpowiedz
Odpowiedz
(11-08-2014, 10:16 PM)Mateusz napisał(a):

SlicznieSmile

Gwoli ścisłości Waters grał to na Hiwacie

1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
i chyba na gibsonie, no ale nawet sie nie bralem za udawanie tak zajebsitego brzmienia tylko zrobilem po swojemuSmile
Odpowiedz
(11-08-2014, 10:30 PM)Mateusz napisał(a): i chyba na gibsonie, no ale nawet sie nie bralem za udawanie tak zajebsitego brzmienia tylko zrobilem po swojemuSmile

nie nie na preclu...
co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze Ci te próbki brzmiąSmile

1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
Nie wiem, gdzieś czytałem, że to było EB czy cośTongue
Nie jestem aż tak wielkim fanem pink floyd by zagłębiać się w takie detale.

Próbki brzmią już na poziomie, teraz wzięliśmy się trochę za estetykę i kombinujemy, eksperymentujemy z ujęciami i światłem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości