Restauracja Gitar
(07-08-2015, 10:42 AM)przemak napisał(a):
(07-08-2015, 07:22 AM)Mateusz napisał(a): Przemak - takich bzdur nie powinien mówić Realizator dźwięku i wykładowcaSmile

To poproszę przykład bzdury - koniecznie, domagam się, albo nie było tematu.

Nieśmiało się przypominam....

http://nagrywamy.com/
Squier Precision MiJ SQ '84, Lester Precision, Ibanez Soundgear MiJ '91, Harley Benton PB-20, Fender Bassman SP3100, Carvin R600, TC Electronic BG250, Boss CS2
Odpowiedz
Byłby to stek bzdur, gdybyś nie dodał "IMO" Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Przepraszam, nie zauwyazylem. Chodzi mi o to jak przyjdzie do ciebie nagrywac gosc z marshallem i powiesz "imo wzmacniaczu basowym jak się gra głośniej, to powinien grać głośniej a nie pierdzieć" Ja juz bym nie chcial nagrywac u goscia ktory ma takie zdanieTongue

Odpowiedz
Alfik jak widać zrozumiał, a Ty nie Wink
To jest, przypomnę, forum basistów a nie realizatorów. Tak też się wypowiadałem, jako basista. Twoim tokiem myślenia idąc nie powinienem w ogóle nagrywać wokalistów, bo nie umiem śpiewać Wink
http://nagrywamy.com/
Squier Precision MiJ SQ '84, Lester Precision, Ibanez Soundgear MiJ '91, Harley Benton PB-20, Fender Bassman SP3100, Carvin R600, TC Electronic BG250, Boss CS2
Odpowiedz
Spoko, male nieporozumienieWink
Odpowiedz


Mieliśmy chwile wolnego i zrobilismy kolejne video. I to tyle na razie bo kupa roboty z gitaramiSmile
Odpowiedz
Jak już stwierdzę że jednak wolę Jazza od Precla, to się znajdzie ktoś kto lepiej operuje preclem i GAS wraca slina Ładnie zrobione, czy tam stoi pod paczką MD421? Wink
Odpowiedz
Majk stoi dla picu, potem reampowalismy na md421 w preamp amke 9098, sm57 w TLaudio i d112 w joemeeka.
Odpowiedz
Niezły rozrzut preampów Smile
Odpowiedz
znakomite Emotka_2755 modlę się, żeby nikt JCM800 do września nie sprzątnął mrgreen
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
No wlasnie, mi tez sie spodobal...
Odpowiedz
Oooo! Ostatnia zagrywka ze skręconym basem i lekkim przesterem - miód malina!!! Ta zajebista preclowa nosowa sprężynka!!!slina
Na pewno nie było czegoś takiego.

www.facebook.com/aterrapl
www.aterra.pl
Odpowiedz
Miazga!
Odpowiedz
Mateusz, zastanawia mnie to co powiedziałeś o zamulaczach, które nie brzmiałyby zbyt wyraźnie na tym sprzęcie (od 1:00). Marschall + basy typu EB-3 to często spotykany widok wśród bejsmenów minionej epoki i raczej nie generowano na tym totalnej pierdziawy.
Np:
https://www.youtube.com/watch?v=eI1FT0a_bos

...chociaż Jack Bruce to już inna historia... Wink
Odpowiedz
Mówię o przesterach, na czystej barwie można grać wszystkim.
Chodzi o to jak jak mówilem - wzmacniacze zupelnie inaczej przestwrowują się w zależnośći od tego czy przesterowują się górą czy dołem.
Przesterować dołem to mozna kazdy wzmacniacz i bardzo latwo. Tylko nie ma wtedy selektywnosci i wszystko się zlewa - co tez moze byc pożądanym efektem jak próbka, którą zagrałem na skręconym tone.

Nie mowie ze nie mozna grac na EB-3 na marshalluSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości