Przykłady zajebistego brzmienia basu
Jednemu się podoba, drugiemu nie podoba.
ale aaaa... teraz widzę kto wkleił film i komu się nie podoba ten sound ;>
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
Ibanez Blazer-Maruszczyk Elwood--AMP BH420--112 NoisyBox(Fatailpro)--Aphex Punch factory-Chaos Hotcake drive.
Odpowiedz


Sterylne, ale siedzi ładnie. Przewija się kilka naprawdę fajnych soundów w ciągu tego albumu.
W ogóle ładnie zagrana płyta. Aczkolwiek wokalistę wolałem poprzedniego.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
(05-09-2013, 11:13 PM)herp napisał(a):
(05-09-2013, 01:49 PM)Dex napisał(a): Wczoraj działał. IMHO badziewny ten Ash

Przeczytaj nazwę tematu. Potem przeczytaj to co napisałeś. Siedzę na koniu. Twoja siostra lubi takich mężczyzn jak ja.

Takich wygiętych pedałów?

(05-10-2013, 09:42 AM)OMSON napisał(a): Sound, który się nie podoba, w temacie o przykładach zajebistego brzmienia? Rolleyes

No i? Nie będę zakładał osobnego tematu a może się to brzmienie komuś spodoba.

Odpowiedz
(05-12-2013, 10:36 PM)Dex napisał(a):
(05-10-2013, 09:42 AM)OMSON napisał(a): Sound, który się nie podoba, w temacie o przykładach zajebistego brzmienia? Rolleyes

No i? Nie będę zakładał osobnego tematu a może się to brzmienie komuś spodoba.

Nie mam więcej pytań. mrgreen
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=NGXK_Hj0Pzk
Wykonanie srednie, ale brzmienie, klasa.
Odpowiedz
(05-13-2013, 05:52 PM)Fabian napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=NGXK_Hj0Pzk
Wykonanie srednie, ale brzmienie, klasa.

A co Ci się w wykonaniu nie podoba ? Bo jak na mój gust gość dobrze to gra... BTW - wrzucałem to już tutaj Wink

[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
(05-14-2013, 02:24 PM)JAACA napisał(a):
(05-13-2013, 05:52 PM)Fabian napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=NGXK_Hj0Pzk
Wykonanie srednie, ale brzmienie, klasa.

A co Ci się w wykonaniu nie podoba ? Bo jak na mój gust gość dobrze to gra... BTW - wrzucałem to już tutaj Wink

brakuje "pewności" w prawej łapie. Jakby sie bal uderzac, jakby glaskal. A tu trzeba zajebac
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(05-14-2013, 02:32 PM)Bolem napisał(a):
(05-14-2013, 02:24 PM)JAACA napisał(a):
(05-13-2013, 05:52 PM)Fabian napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=NGXK_Hj0Pzk
Wykonanie srednie, ale brzmienie, klasa.

A co Ci się w wykonaniu nie podoba ? Bo jak na mój gust gość dobrze to gra... BTW - wrzucałem to już tutaj Wink

brakuje "pewności" w prawej łapie. Jakby sie bal uderzac, jakby glaskal. A tu trzeba zajebac

Panowie - brzmi ? Moim zdaniem brzmi - swoją drogą Justin z Toola nie jest gigantem pod względem techniki grania... Nie wiem jakie prezentujecie umiejętności - może lepiej gracie od tego człowieka z filmiku - ja uważam, ze gra dobrze - a jak dla Was gra średnio - to szacun dla Was za umiejętności Emotka_2755
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
(05-14-2013, 08:27 PM)JAACA napisał(a): Panowie - brzmi ? Moim zdaniem brzmi - swoją drogą Justin z Toola nie jest gigantem pod względem techniki grania... Nie wiem jakie prezentujecie umiejętności - może lepiej gracie od tego człowieka z filmiku - ja uważam, ze gra dobrze - a jak dla Was gra średnio - to szacun dla Was za umiejętności Emotka_2755

aha, czyli powtarzamy dyskusję pt. "nie krytykuj jak nie grasz lepiej"?



około 3:00
patrz jak ten typ uderza (brzmi jednak gorzej), szczegolnie nizsze struny. Z taką "pewnością siebie".

Przy jego technice gosc z walem gra jak dziewczynka
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
Huh

Mocniej nie znaczy lepiej!
Odpowiedz
Bolem, cytując klasyka: chłopie, zastanów się co Ty PIERDOLISZ. brzmi lepiej, ale gra jak dziewczynka, gdzie ja jestem...

skoro brzmienie jest zajebiste przy normalnym graniu, po co napierdalać? żeby lepiej wyglądało? w dodatku mam wrażenie, że gość z Walem gra równiej i precyzyjniej niż ten od MM. ; x
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
(05-13-2013, 05:52 PM)Fabian napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=NGXK_Hj0Pzk
Wykonanie srednie, ale brzmienie, klasa.

Wykonanie całkiem nienajgorsze... słychać problemy rytmiczne podczas fraz najbardziej przesterowanych. Poza tym nieźle.

Brzmienie najniższej struny mocno odbiega od pozostałych dla mnie wręcz dyskwalifikująco odbiega.

Gość na MM za to napierdala i chuj z tego wychodzi, brzmienie fatalne i nierówno ale za to brak groove...

1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
Nie mówię, że mocniej znaczy lepiej. Mówię, że "pewniej siebie" znaczy lepiej.

(05-14-2013, 09:41 PM)Stanislav. napisał(a): Bolem, cytując klasyka: chłopie, zastanów się co Ty PIERDOLISZ. brzmi lepiej, ale gra jak dziewczynka, gdzie ja jestem...

Bo ma inny bas/bylo inaczej nagrywane?

Moim zdaniem gosc z MM lepiej "taktuje" bas- lepiej gra. Brzmi to gorzej, bo nie gra na walu. Jakby grał na walu to zabrzmiałby o wiele lepiej od typa z walem. Typ z MM panuje nad instrumentem, typ z walem sprawia wrazenie jakby sie bał.
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(05-14-2013, 09:46 PM)Bolem napisał(a): Nie mówię, że mocniej znaczy lepiej. Mówię, że "pewniej siebie" znaczy lepiej.

(05-14-2013, 09:41 PM)Stanislav. napisał(a): Bolem, cytując klasyka: chłopie, zastanów się co Ty PIERDOLISZ. brzmi lepiej, ale gra jak dziewczynka, gdzie ja jestem...

Bo ma inny bas/bylo inaczej nagrywane?

Moim zdaniem gosc z MM lepiej "taktuje" bas- lepiej gra. Brzmi to gorzej, bo nie gra na walu. Jakby grał na walu to zabrzmiałby o wiele lepiej od typa z walem. Typ z MM panuje nad instrumentem, typ z walem sprawia wrazenie jakby sie bał.

Postaraj się oddzielić jego minę i powiedzmy "postawę w ujęciu behawiorystycznym" od tego co słychać... słychać że gra nieźle (z wyjątkiem kilku miejsc) w przeciwieństwie do pewnego siebie z wyglądu aczkolwiek niezbyt dobrze grającego kolesia od MM.

1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości