Nasze nagrania
(09-18-2014, 08:01 AM)mazdah napisał(a): A tak na serio,
Ddałeś mi do myślenia z tym angielskim, doświadczenie pokazuje że po angielsku przechodzi dosłownie wszystko, często urastając do rangi poezji, brzmiąc przy tym ZNAKOMICIE. Myślę że tu byłoby podobnie. Tłumaczyłem kiedyś dla znajomego teksty The Cult. Borze co tam się działo! Po polsku się tego kompletnie nie dało, trzeba było bardzo zmieniać a i tak jakoś tak... bez cudów

To prawda! Tym bardziej doceniam ludzi piszących teksty po polsku. DOBRE teksty, a nie "dobrze wiesz i ja to wiem" czy inne "mamy butelki z benzyną i kamienie" Tongue
Odpowiedz
(09-18-2014, 08:15 AM)Basstard napisał(a): To prawda! Tym bardziej doceniam ludzi piszących teksty po polsku. DOBRE teksty, a nie "dobrze wiesz i ja to wiem" czy inne "mamy butelki z benzyną i kamienie" Tongue

łi hev botyls łif fiuł and ROOOOOOOOOOOKSSSSSSS!!! Big Grin

(09-18-2014, 08:11 AM)warstadt napisał(a): Znalezione na tekstowo.pl:

Nie panikuj, mała, ja nie zadrwię z Ciebie
Sprawię, że się dowiesz, czego jeszcze nie wiesz

No właśnie Big Grin
Graj, nagrywaj, wrzucaj tutaj.
Za każdym razem kiedy poczujesz, że zrobiłeś coś fajnego, nagrałeś coś fajnego, kupiłeś coś fajnego - podziel się z nami. Od tego jesteśmy, żebyś Ci szybko napisać, jakie to chujowe.
Niestrudzenie czuwamy na tej wiecznej warcie.
O każdej porze dnia i nocy.
Dla Ciebie. Dla wielu. Dla wszystkich.

:p
Odpowiedz
Oj tam. Kwestia gustu.
Odpowiedz
Z cyklu "Projekty niedokończone". Ex-perkusista uparł się, żeby cały kawałek grać na jednym rytmie, co jednak nie było najlepszym pomysłem Big Grin

No i możecie teraz wylać na mnie swoje frustracje mrgreen

https://soundcloud.com/mothers-in-furs/k...-rehearsal
Odpowiedz
(09-18-2014, 09:08 AM)jetofuj napisał(a): Z cyklu "Projekty niedokończone". Ex-perkusista uparł się, żeby cały kawałek grać na jednym rytmie, co jednak nie było najlepszym pomysłem Big Grin

No i możecie teraz wylać na mnie swoje frustracje mrgreen

https://soundcloud.com/mothers-in-furs/k...-rehearsal

Wokalista jest zachrypniętym pedałem z zapaleniem ucha wewnętrznego, tekst bez sensu i grafomański (wprawdzie nie umiem po amerykańsku, ale na pewno jest pedalski i dla gimbazowych hipsterów), perkusista ma chyba tylko 1 rękę i połamane nogi, idę słuchać zespołu Perfect. Albo Coma - o tak, Coma to jest to. Rogut jest przeboski Heart

A poważnie mówiąc: do tak PIĘKNEGO southernowego riffu gitary (Down mi się luźno kojarzy) aż prosi się o niższy, bardziej mięsisty bas, żeby potężnie to osadzić. No i nowy bębniarz musi pudełkowo zakotłować a'la Bill albo Brant.
Odpowiedz
Proba zmierzenia sie z 101 Eastbound, i sound DM roundcore :
https://soundcloud.com/yarzenioova/east

oraz https://soundcloud.com/yarzenioova/szkaf-1
I jeszcze nowy zespół grozy: https://soundcloud.com/ikuala/ikuala-mars

Sorki ze w nowym poście ale w starym LG nie chce wkleić.
Odpowiedz
(09-15-2014, 01:12 PM)Basstard napisał(a): A u wokalisty najbardziej wkurwia (nie drażni, tylko WKURWIA) sposób wymawiania "u". Barwę i manierę ma zaś podobną do wokalistopodobnych postaci z takich zespołów jak Cool Kids Of Death czy Kumka Olik (tak, są bardzo różne, ale jest też mnóstwo punktów stycznych), czyli dokładnie taką, jakiej nie znoszę. No przepraszam, naprawdę, nie mogę. Sad

O, to to! Też tej maniery nienawidzę jak cholera!
Dobrze, że jeszcze nie przeciąga "ie", jak w Negatywie ("niije umiijem" i tym podobne) - to jest dla mnie szczyt wszystkiego, nie do przebrnięcia.
[Obrazek: 7w41Jta.jpg]
Odpowiedz
(09-21-2014, 10:34 AM)Poisoned napisał(a): Dobrze, że jeszcze nie przeciąga "ie", jak w Negatywie ("niije umiijem" i tym podobne) - to jest dla mnie szczyt wszystkiego, nie do przebrnięcia.

Borze Tucholski, Ty to gówno jeszcze pamiętasz?

Czasami lłubijeea
Jak ktoś mnie obserwłujieeea
I patrzy na mnijeeea
I młówji że mnie lłubjiii

CO TO KURWA JEST

Emotka_2504
Odpowiedz
Trudno zapomnieć, przez nieuleczalną alergię na takie "śpiewanie".
[Obrazek: 7w41Jta.jpg]
Odpowiedz
I teksty. To dramat jakiś był.

Na odtrutkę - pliz, ludzie, wrzućcie coś dobrego. Tak by zakończyć ten smutny offtopic pozytywnym akcentem Smile
Odpowiedz
(09-21-2014, 10:34 AM)Poisoned napisał(a):
(09-15-2014, 01:12 PM)Basstard napisał(a): A u wokalisty najbardziej wkurwia (nie drażni, tylko WKURWIA) sposób wymawiania "u". Barwę i manierę ma zaś podobną do wokalistopodobnych postaci z takich zespołów jak Cool Kids Of Death czy Kumka Olik (tak, są bardzo różne, ale jest też mnóstwo punktów stycznych), czyli dokładnie taką, jakiej nie znoszę. No przepraszam, naprawdę, nie mogę. Sad

O, to to! Też tej maniery nienawidzę jak cholera!
Dobrze, że jeszcze nie przeciąga "ie", jak w Negatywie ("niije umiijem" i tym podobne) - to jest dla mnie szczyt wszystkiego, nie do przebrnięcia.
chodzi o taką manierę jaką prezentuje Scott Stapp z Creed? też mnie wkurwia niemożebnie, choć w przypadku Creed paradoksalnie jestem w stanie to wytrzymać, lubię ten zespół.

a żeby nie walić offtopa, to zapodam jeden ze swoich starych coverków Tongue


ostatnio robiłem sobie taką małą retrospekcję i w sumie trochę się wstydzę tych starych nagrywek, strasznie drętwo mi to wtedy szło. ale tego precla z powyższego filmiku strasznie mi żal, zajebisty egzemplarz, super mruczał... tylko niestety, p-bass jest dla mnie zbyt mało uniwersalny i nie sprawdzał się u mnie jako jedyny instrument.
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
(09-21-2014, 12:35 PM)Basstard napisał(a): I teksty. To dramat jakiś był.

Na odtrutkę - pliz, ludzie, wrzućcie coś dobrego. Tak by zakończyć ten smutny offtopic pozytywnym akcentem Smile
A kawalek grozy slyszal,ze prosi o dobre nagrania?
Odpowiedz
(09-21-2014, 01:19 PM)yarzenioova napisał(a):
(09-21-2014, 12:35 PM)Basstard napisał(a): I teksty. To dramat jakiś był.

Na odtrutkę - pliz, ludzie, wrzućcie coś dobrego. Tak by zakończyć ten smutny offtopic pozytywnym akcentem Smile
A kawalek grozy slyszal,ze prosi o dobre nagrania?

Właśnie posłuchał. Powiedz mi, proszę (no irony intended!), co w nim "dobrego"???
Odpowiedz
zjebałem w 2 miejscach, ale i tak kur... cieszę się, że udało mi się zmontować filmik z tym zjebanym oprogramowaniem, które mam. kurw...mać no!

Pierwszy raz nagrane i zapisane

https://www.youtube.com/watch?v=_QOKhxLx3xs
OO==++
Odpowiedz
(09-21-2014, 01:55 PM)warstadt napisał(a):
(09-21-2014, 01:19 PM)yarzenioova napisał(a):
(09-21-2014, 12:35 PM)Basstard napisał(a): I teksty. To dramat jakiś był.

Na odtrutkę - pliz, ludzie, wrzućcie coś dobrego. Tak by zakończyć ten smutny offtopic pozytywnym akcentem Smile
A kawalek grozy slyszal,ze prosi o dobre nagrania?

Właśnie posłuchał. Powiedz mi, proszę (no irony intended!), co w nim "dobrego"???
Nie ma w nim wnerwiajacego wokalu?Big Grin Zawsze jakiś plus na poziomie bcSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości