Nasze nagrania
(10-29-2014, 11:11 PM)bartoshek napisał(a): Dopiero obadałem Etiudę i ten, o który wojna była mrgreen

Przypomniałem sobie też o Brudasie, który mi mocno podszedł mrgreen

Koncertujecie z tym materiałem?

Ledwie kilka sztuk z tym materiałem zagraliśmy a obecnie tj. od czerwca i na pewno do końca roku nawet prób nie gramy. Proza życia. Po nowym roku powinno zacząć się kręcić.

Odpowiedz
Witajcie! Smile Pierwszy cover, nagrywany na Stagg MB300 i PF-500, mam nadzieję, że się spodoba. Pozdro!

https://soundcloud.com/bassptaszek/all-g...od/s-51Kcn
Odpowiedz
Dobrze, to teraz ja sie pochwale. Kiedys juz publikowalem ten material, jednak miksujac go, doszlismy do wniosku, ze z gowna bicza nie ukrecimy i slady trzeba nagrac na nowo. Troche to trwalo, ale material w koncu jest gotowy i ukaze sie 5 grudnia.

Mysle, ze ponizsze wyczerpuje moja defincje dobrego brzmienia basu (w skladzie nie ma gitar).

http://youtube.com/watch?v=Qi_jS2i85Bo&feature=share




outreband.com

Odpowiedz
"Lucifer is the light and Sigihl is his prophet."

To deklaracja ideologiczna czy hasło reklamowe? mrgreen Tak czy inaczej, w PL to raczej nie pomaga... Tongue

Odpowiedz
Oczywiście, że pomaga. Niech się tylko babcie z kółka różańcowego dowiedzą, a zobaczysz, jaką im reklamę zrobią. Za darmo.
Pozdrawiam
Ajgor
Ibanez SR300E, 
Ampeg BA-108, 
Ampeg PF 500, 
Samoróbka kolumna na głośniku Eminence Delta 15" 300W
Odpowiedz
(11-05-2014, 09:34 AM)Ajgor napisał(a): Oczywiście, że pomaga. Niech się tylko babcie z kółka różańcowego dowiedzą, a zobaczysz, jaką im reklamę zrobią. Za darmo.

Niby tak, ale takie publicity pomaga Behemothowi i innym potentatom. Mniej znanym i niszowym kapelom po prostu odwołują koncerty i media mają to w dupie...
Odpowiedz
Mniej znani dzięki tym babkom mają szanse szybko stać się potentatami. Najpierw odwołają koncerty, później media roztrąbią nazwę kapeli, a później sami poproszą, żeby kapela chciała u nich zagrać Smile
Pozdrawiam
Ajgor
Ibanez SR300E, 
Ampeg BA-108, 
Ampeg PF 500, 
Samoróbka kolumna na głośniku Eminence Delta 15" 300W
Odpowiedz
(11-05-2014, 02:27 AM)elteha napisał(a): Dobrze, to teraz ja sie pochwale. Kiedys juz publikowalem ten material, jednak miksujac go, doszlismy do wniosku, ze z gowna bicza nie ukrecimy i slady trzeba nagrac na nowo. Troche to trwalo, ale material w koncu jest gotowy i ukaze sie 5 grudnia.

Mysle, ze ponizsze wyczerpuje moja defincje dobrego brzmienia basu (w skladzie nie ma gitar).

http://youtube.com/watch?v=Qi_jS2i85Bo&feature=share

Miazga. Piękne. Czekam na płytę Smile
Odpowiedz
(11-05-2014, 02:27 AM)elteha napisał(a): Dobrze, to teraz ja sie pochwale. Kiedys juz publikowalem ten material, jednak miksujac go, doszlismy do wniosku, ze z gowna bicza nie ukrecimy i slady trzeba nagrac na nowo. Troche to trwalo, ale material w koncu jest gotowy i ukaze sie 5 grudnia.

Mysle, ze ponizsze wyczerpuje moja defincje dobrego brzmienia basu (w skladzie nie ma gitar).

http://youtube.com/watch?v=Qi_jS2i85Bo&feature=share

A mnie sie bardziej podobal bas i wokal (tutaj jakis taki wykastrowany) w tym co kiedys wrzucales Wink. Sax i perka tutaj zdecydowanie lepiej
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
Co do deklaracji ideologicznej - album ten ma bardzo jasny przekaz, którego esencja zostala zawarta w swego rodzaju credo, której treść umieściłem we wkładce. Kto kupi, ten przeczyta Smile.
Oczywiscie, ze jako człowiek w pelni swiadomy i myślący, identyfikuję sie z pogladami stojacymi w skrajnej opozycji z tymi prezentowanymi przez chrześcijaństwo. I to nie z tymi, ktore niosą na sztandarach i w przykazaniach, a tymi, ktore faktycznie reprezentowało i reprezentaje do dzisiaj, może w odrobinę mniej radykalnej formie. Mozna to nazwac satanizmem, wolnomularstwem, oświeceniem. Ja preferuję określenie "zdrowy rozsądek". Oczywiscie operuję pewną symboliką, aby ułatwić przekaz i identyfikację z określonymi poglądami, nie mam prolemu z tym, zeby odwrocić symbol krzyża (de facto rowniez wykorzystywanego w symbolice chrześcijańskiej) lub wsadzić na okładkę inne symbole prezentujące moj sprzeciw ciemnocie, zacofaniu, kłamstwu i uzurpacji jedynej, słusznej prawdy.

Co do koncertow - katoliccy radykałowie odwołują je medialnym gwiazdom, a nie reprezentantom podziemia. Zadnych pikiet się nie obawiam Smile
outreband.com

Odpowiedz
Widać kościół jest ważny w twoim życiu.
Odpowiedz
Odwrócony krzyż to krzyż św. Piotra

Pentagram zresztą na początku też był symbolem chrześcijańskim, dopiero potem uznano go za symbol satanistyczny (z wierzchołkami do góry) wcześniej symbolizował ilość ran Jezusa.
Odpowiedz
Symbole symbolami, ale muza się broni Smile
"Some people like cupcakes better. I for one care less for them!"
Odpowiedz
rzecz gustu

imho broni się tylko potężnie brzmiący bas, reszta nie w moim guście, zwłaszcza wokal Wink
Odpowiedz
(11-06-2014, 11:44 AM)Karol napisał(a): rzecz gustu

imho broni się tylko potężnie brzmiący bas, reszta nie w moim guście, zwłaszcza wokal Wink
Zgadzam się w pełni. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości