Nasze nagrania


Cała płyta już na yt, ruskie i tak były szybsze Emotka_2755
Odpowiedz
(04-10-2016, 09:53 PM)3cina napisał(a): Kurde paka myslalem ze coś perspecto wrzuciłeś !
:oburzony:

Mówisz, masz

Odpowiedz
Pozdrawiam
Ajgor
Ibanez SR300E, 
Ampeg BA-108, 
Ampeg PF 500, 
Samoróbka kolumna na głośniku Eminence Delta 15" 300W
Odpowiedz
(07-02-2017, 12:55 PM)Ajgor napisał(a):

Skojarzyło mi się z tym: https://www.youtube.com/watch?v=bfPZn2FUuG0 Wink

PS: Podejrzewam, że kręcenie klipu będziecie długo wspominać z uśmiechem na gębie mrgreen
Odpowiedz
Nooo porównanie do Piersi to dla nas wielka nobilitacja Smile Mnie by to do głowy nie przyszło.
A kręcenie klipu było bardzo zabawne Smile Zajęło cały dzień, byliśmy wymęczeni, ale uhahani od ucha do ucha Smile
Pozdrawiam
Ajgor
Ibanez SR300E, 
Ampeg BA-108, 
Ampeg PF 500, 
Samoróbka kolumna na głośniku Eminence Delta 15" 300W
Odpowiedz
Lepiej to brzmi od waszych poprzednich nagrań, ale wokal to jest ze dwa razy za głośno - zabiera całą energię kapeli z tyłu.
Odpowiedz
Tak jest zmiksowane. Prawdę mówiąc pierwszy raz się spotykam z taką opinią co do wokalu. Ale dzięki za sugestię. Chociaż nagranie już wyszło na Epce (oprócz pięciu innych), więc się tego nie zmieni. Ale na przyszłość warto o takich uwagach pamiętać.
Dzięki za wartościową opinię.
Pozdrawiam
Ajgor
Ibanez SR300E, 
Ampeg BA-108, 
Ampeg PF 500, 
Samoróbka kolumna na głośniku Eminence Delta 15" 300W
Odpowiedz
takie oto nasze nagranie zaczęło życie na YT, zapraszam do słuchania

https://www.youtube.com/watch?v=MKXG5PX0...e=youtu.be
Odpowiedz
Trochę zrzynka z lowszak

a konstruktywniej:
1 bardzo prosty riff grany na zmianę pojedynczymi dźwiękami i powerchordami do znudzenia, do tego cały numer nie dajecie żadnemu dźwiękowi wybrzmieć a jak już na koniec dajecie to nie brzmi to jak nagroda za czekanie. Ja bym popracował jeśli nie nad kompozycją to nad aranżacją

Wokal nawet ujdzie chociaż trochę za głośno

werbel wzbudzający się od basu na początku trochę zbytnią surowizną leci, ale fajnie że na setę
Odpowiedz
Nad aranżacją może bardziej.

Bardzo fajnie mi się tego słuchało, ale oczekiwałem tzw "jebnięcia" w pierwszym refrenie - czyli wspomnianych przez PapaMisia długich dźwięków Tongue

Ale podoba mi się. Poszedłbym na koncert, zapłacił i dobrze się bawił Smile
Propsy za surowiznę i całkiem fajne brzmienia.
Odpowiedz
Zrobiłem se czołówkę do vloga.

Niniejszym oficjalnie stwierdzam, że nie umiem w edycję. Programy do robienia filmów pokonały mnie dokumentnie (walczyłem z nimi przez 4 dni po kilka h dziennie), w końcu skorzystałem z edytora YT, ale żeby podłożyć muzykę, musiałem ściągnąć film na kompa a potem uploadować ponownie już z muzą.

Efekt wizualnie jest straszny, ale po prostu nie daję sobie rady z jakimikolwiek technikaliami informatyczno-edycyjnymi.



I tak, nagrywane na Hohnerze. W A, bo struna E była zdechła, a mi w tym miesiącu zabrakło na świeże. Kek.
Odpowiedz
Wizualnie tragedia Smile Jakim programem nie dawałeś rady? Trochę się tym bawię. Jak chcesz, to Ci pomogę. Napisz do mnie na privie (to nie jest topic do takich rzeczy).
Pozdrawiam
Ajgor
Ibanez SR300E, 
Ampeg BA-108, 
Ampeg PF 500, 
Samoróbka kolumna na głośniku Eminence Delta 15" 300W
Odpowiedz
Latami 90. mi ta czołówka zapachniała :-D
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
ta jakby zajechanego vhsa oglądał
Odpowiedz
Ajgor - privik się robi Smile
Zwinny - a i owszem Wink
Papamiś - po edycji w mówimejkerze taka jakość mi wyszła i chuj zrobię. Nie umiem w edycję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości