[INDEKS] Jaki sprzęt kupić?
Mogę się pozbyć fender MIK 1993 precla jeśli Cię to interesuje.
Odpowiedz
(04-28-2023, 02:08 PM)slaw napisał(a): Witam, mam zapytanie. Czy Fender American Special Jazz Bass z 2012 r. po serwisie u lutnika jest wart 5000 zł. ?? Gitara prezentuje się przednio , może ktoś posiadał już ten model i podzieli się jakimś info ,opinią ....będę dźwięczny ;-)
Kupiłem ostatnio Sandberga Electra TT4 ale niestety odesłałem do sklepu (był błędny opis , brak przełącznika active/passive). Poszukuję dalej.

obczaj basówki z Restauracji Gitar:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=772...n__=%2CO*F

https://www.facebook.com/photo/?fbid=756...n__=%2CO*F

https://www.facebook.com/photo/?fbid=756...n__=%2CO*F
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Dawno już nie śledzę nowinek basowych.
Czy jest na rynku dostępne combo do grania w domu, które nie brzmi jak gówno? Najlepiej jakby jeszcze miało wyjście liniowe i wbudowane dobre efekty. Cena od 1-3k jest dla mnie akceptowalna, byle były gabaryty domowego pierdzipudła. Gitarzyści mają fajne lampy malutkie, które dają radę, a co dla braci basowej jest do wyrwania? Najlepiej, żeby nie było absolutną nowością, od której po roku-dwóch wszyscy się odwrócą, bo jednak było gównem.

Kiedyś były te całkiem fajne bossy przenośne, nawet chyba rok temu nowe modele wypuściły, ale nic sensownego na ich temat nie ma w necie poza "recenzjami" opartymi na press-release'ach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości