Lubelskie Forumisiów Spotkanie
#1
Big Grin 
No to tak, dzwoniłem właśnie do Szelmy ze starego forum. Jak kto chętny, to niech wbija na 17 do Lublina Wink Wszystko odbędzie się w salce na ulicy Dragonów.

Szelma mówi, że będziemy siedzieć do oporu, więc będzie się działo Wink I low, nie zapomnij sziszy, bo wpierdolBig Grin To jest najważniejszy element całego spotkania.


Ja będę na pewno !! mrgreen
[Obrazek: 10cqjrd.jpg]

(04-05-2011, 12:22 PM)Floyd napisał(a): Aj dąt lajk najs songs abałt flałers in jor her
Aj lajk somting lajk...you noł... fak de łorld mrgreen
Odpowiedz
#2
na 17 czy 17stego Wink jak o 17 siedemnastego to późno trochę :/ ale na godzinkę wpadnę
Emotka_1864
Odpowiedz
#3
Ja też zarezerwowałem sobie już dawno tą sobotę na spotkanie Wink.

Jakaś konkretna godzina, adres? Wink
Odpowiedz
#4
lol, ja o niczym nie mówiłem ;]

Godzinę proponuję 15-16 max.
Odpowiedz
#5
No tak Szelma ma próbę, że ją o 17 kończy, tak więc 17stego o 17 będzie, ale siedzieć będzie można ile nam się tylko podoba.
[Obrazek: 10cqjrd.jpg]

(04-05-2011, 12:22 PM)Floyd napisał(a): Aj dąt lajk najs songs abałt flałers in jor her
Aj lajk somting lajk...you noł... fak de łorld mrgreen
Odpowiedz
#6
Ja też wpadnę, nie wiem jeszcze o której i czym, ale postaram się przyjechać. Biorę ze sobą Basa i Bossamrgreen Aparat niech ktoś weźmie jakiśWink
Odpowiedz
#7
uwaga! spotkanie będzie trwało tylko od 17 do 21. także jak chcecie posiedzieć to lepiej o 17 przyjść.
Wykonuje kolumny na zamowienie. Kontaktowac sie na PW.

Gear: MM Cutlass, rig is under production.

Sprzedam:
Aguilar OBP-2
Ashdown Perfect Ten
Harman Kardon PM635i
Odpowiedz
#8
Wyruszam wq drogę, mam nadzieję, że trafięWink Trzymajta kciuki
[Obrazek: 10cqjrd.jpg]

(04-05-2011, 12:22 PM)Floyd napisał(a): Aj dąt lajk najs songs abałt flałers in jor her
Aj lajk somting lajk...you noł... fak de łorld mrgreen
Odpowiedz
#9
Trafiliśmy jakoś wszyscy, no może poza Low'em który miał przynieść szisze, a go nie było i nie paliliśmy, a naszykowany był pięknie pachnący wiśniowy tytońslina Ale pomijając to, było bardzo sympatycznie, miło było poznać na żywo ludzi których od kilku lat się tylko czyta na forum i widzi na zdjęciach. Dodatkowo było tam parę zajebistych basów, jeden zajebisty wzmacniacz i 3 niezłe pizze. Generalnie bardzo spoko i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze takie spotkanko powtórzymyEmotka_2497 @Mozart miał ze sobą aparat, więc mam nadzieję, że wrzuci tu parę fotekWink

EDYTA:

No i zdjąłem płytkę w swoim jazzie. Faktycznie brzmi lepiej, zwłaszcza struna E, ale sorry, jestem estetą i płytka grzecznie wraca na swoje miejsce. Jak w przyszłości zdarzy mi się coś nagrywać, to w studiu płytka będzie zdjęta, ale na co dzień zostaje. I chuj mrgreen
Odpowiedz
#10
No tak chujowo wychodzi czasem, ale co ja poradzę :///
Odpowiedz
#11
No to Barabas będziesz miał przesrane u Szelmy :p.
Nie no żartuję sobie. (też bym ją zatrzymał, ale nie mam na szczęście żadnej płytki)

Bardzo miło było poznać kilku z Was Smile. Spotkanie udane, będzie trzeba to powtórzyć.

A zdjęć kilka wstawię w najbliższym czasie, ale zaledwie jest ich kilka.
Odpowiedz
#12
Spotkanie możemy powtórzyć w przyszłości (Dr Szelma sam proponuje żeby je powtórzyć). Dzięki za to spotkanie jeszcze raz miło było was poznać Big Grin

Barabas: lame Tongue Tongue Tongue
Wykonuje kolumny na zamowienie. Kontaktowac sie na PW.

Gear: MM Cutlass, rig is under production.

Sprzedam:
Aguilar OBP-2
Ashdown Perfect Ten
Harman Kardon PM635i
Odpowiedz
#13
Zdjęcia Zdjęcia!!

Dzięki wam, fajne to spotkanie było, czegoś nowego się dowiedziałem, poznałem parę nowych osób, z którymi tylko do tej pory pisałemWink

I dowiedziałem się, że mam zbyt dobry bass na Fat Fingera mrgreen mrgreen

Na kolejne spotkanie (mam nadzieję, że w większym gronie[ i z jakąś bassbabką, albo chociażby babką]) jestem również chętnyWink
[Obrazek: 10cqjrd.jpg]

(04-05-2011, 12:22 PM)Floyd napisał(a): Aj dąt lajk najs songs abałt flałers in jor her
Aj lajk somting lajk...you noł... fak de łorld mrgreen
Odpowiedz
#14
(04-17-2010, 09:37 PM)MozarT1338 napisał(a): No to Barabas będziesz miał przesrane u Szelmy :p.

(04-17-2010, 09:58 PM)demanufacture napisał(a): Barabas: lame Tongue Tongue Tongue

Oj tam oj tam mrgreen może kiedyś się nawrócę, albo kupię precla po prostu, tam płytka musi byćmrgreen

A spotkanie mam nadzieję, że powtórzymy w większym składzie i z sziszą;p
Odpowiedz
#15
wrzucać zdjęcia, nie mogłem przyjść Sad
Emotka_1864
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości