Zdjęcia Sprzętu!
No ja grałem na blulajnach i magach i przez to chyba do abma podchodziłem jak do szuflady w zerówce jak na koniec roku sobie przypomniałem, że na początku roku zostawiłem tam kanapkę. Teraz może bardziej by mi się spodobałyWink
Odpowiedz
A ja z głowy ABM-a jestem bardzo zadowolony, nigdy mi nie muliła i moim zdaniem brzmi bardzo dobrze, choć fakt faktem - raczej nie jest plug&play.

A co do mitu - chodziło mi raczej o to, że gdybym opierał się na opiniach z polskich forów, to z całą pewnością bym tej głowy nie kupił. Na swoje szczęście kompletnie to olałem.
[Obrazek: 7w41Jta.jpg]
Odpowiedz
(03-02-2013, 10:53 AM)Poisoned napisał(a): Zresztą niskie serie rzadko której firmy brzmią jakoś wybitnie, więc to raczej kiepski wyznacznik.


Otóż totuż Emotka_2755

imbo
Kolumny MAG są stosunkowo słabe nawet mając poprawkę na ich cenę.
Głowy za to nie są najgorsze Wink!
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
Popieram, mag nie brzmiał dużo gorzej od mojego edena!
Odpowiedz
Panowie,
różnice zdań wynikają cały czas z tego, że rozmawiacie o bardzo subiektywnych odczuciach.

Jak ktoś lubi bardzo jasne, klarowne brzmienie, to będzie mu ten Asdown mulił. Jak ktoś ma nieco odmienną wizję brzmienia to będzie zadowolony. I tyle.

Weźcie pod uwagę, że jak Basstard mówi, że jemu muliła ta paczka to muliła jemu a nie całemu światu. Chyba nie trzeba za każdym razem dodawać "w moim subiektywnym odczuciu ashodwn muli/nie muli".

Zatem wymieniajmy się swoimi uwagami i odczuciami na temat różnych gratów, ale błagam, skoro jednemu muli a drugiemu nie to nie znaczy, że ten drugi jest głuchy i głupi tylko ma inną wizję soundu.
Fender Jazz Bass MIJ 75RS | Fender PB-555 Boxer MIJ -> Line 6 Relay G50 -> PolyTune -> Aphex Punch Factory -> Aguilar Agro -> Dunlop 105Q -> EBS HD350 -> EBS ProLine 410

Odpowiedz
Zaraz będę grał na paczkach Ashdowna. 210 i 115 Tongue
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Gram czasem na magu, grałem na abm i dla mnie (jak za taką kasę) sprzęt jest ok. Jakby w abm było połowę mniej pierdół to bym go obie kupił.
Odpowiedz
(03-02-2013, 05:42 PM)Pecu napisał(a): Panowie,
różnice zdań wynikają cały czas z tego, że rozmawiacie o bardzo subiektywnych odczuciach.

Wydaje mi się, że od tego właśnie jest forum. Wink
Poza tym, nikt nikomu nie próbuje udowadniać, że ten drugi nie ma racji. Raczej chodzi o dyskusję nad pewnymi mitami, które narosły przez lata działalności polskich forów, a w opinii części użytkowników są nie do końca uzasadnione.

Emotka_2755
[Obrazek: 7w41Jta.jpg]
Odpowiedz
Dla tych co lubią białe basy

[Obrazek: IMG_85353.JPG]
[Obrazek: IMG_85223.JPG]
[Obrazek: IMG_85113.JPG]
[Obrazek: IMG_85293.JPG]

http://www.ebay.com/itm/2011-Rickenbacke...21?afsrc=1

Szkoda, że nie ma trójkątnych Rickowych markerów,

Odpowiedz
o maaaaaj slinaslinaslina i tylko kostką bym go traktował.
obrazki się zesrały.

Odpowiedz
Genialny basik.. Chcialbym kiedys ograc jakiegos ricka.. Ciekawe czy to se nadaje do czegos innego niz napierdalaniem kostka..
Odpowiedz
Niezłe cuda sprzedają

http://oliviasvintageguitars.com/index.php

[Obrazek: 1251414363%20Wildwood%20III%20001.JPG]

Odpowiedz
Ale pudło slina
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
do tego ryszarda jeszcze biały hardware
Odpowiedz
(03-02-2013, 11:49 PM)Kempes napisał(a): Niezłe cuda sprzedają

http://oliviasvintageguitars.com/index.php

[Obrazek: 1251414363%20Wildwood%20III%20001.JPG]

Czemu jeszcze nikt nie skomentował mostka? :oburzony:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości