Przykłady zajebistego brzmienia basu
Fajny performance na Statusie Wink



Odpowiedz
(03-19-2011, 07:06 PM)Basstard napisał(a): Czym usprawiedliwić cenę? Wale - tak jak np. Alembiki - mają unikalny charakter, są robione w dużej mierze ręcznie w małej manufakturce... A to podraża koszta. A sound - po prostu niesamowicie mi się podoba. I ten Toolowy, i ten Redhotowy (BSSM to wg mnie najlepszy album RHCP), i ten mruczący groovik, który grał łysawy kolo do numeru Diany Ross.

Wiem, że Wal MkII czwórka to kolejny mój tak duży sprzętowy cel.

Drogi Jarku, jeżeli mogę się tak do Ciebie zwracać. Absolutnie nie chodziło mi o usprawiedliwianie ceny. Basy, w przeciwieństwie do chleba, cukru, wody, paliwa, są dobrem ponadpodstawowym i w tym wypadku towar jest tyle wart, ile ludzie są w stanie zapłacić.

Nowy Alembic Series II- 20k $. Dużo? Owszem. Mógłbyś za tę kwotę kupić dobrego Jazza, Precla, Music Mana i Spectora? Owszem. Ale masz taki kaprys, że to ma być nowy Al. Proszę bardzo. Wink

A, ja też kiedyś zakupię Wala. Już dawno to sobie obiecałem.Emotka_2755
Odpowiedz
(03-19-2011, 11:04 AM)Brylant napisał(a): Rozwala mnie podniecanie się WAL-em, w coverach Toola, gdzie używane są efekty. Wystarczy mieć wtedy jeszcze Sansa i 50 % wioseł tak zabrzmi... Dajcie jakąś naprawdę fajną próbkę z WAL-em, gdzie nie jest grane coś Toola.

+srylion
FIESTA RED
[Obrazek: 1yqvso.jpg]
--------------------------------------------------
Kupię przetwornik 'Mudbucker' oraz gryf do Pb/Jb
Odpowiedz
(03-19-2011, 04:24 PM)domelius napisał(a): http://www.youtube.com/watch?v=_apX-S7P51M

Czy mi się wydaję tylko, że ten gość gra sporo dzwięków jednym palcem ?
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
Rainbow 
Pewnie każdy zna tą kapelę, ale ja dopiero wczoraj ją odkryłem Wink Jak dla mnie best bass sound eva! Po prostu się zakochałem Heart



EDIT: Znaczy Motyx mi pokazał Wink Dzięki wielkie Emotka_2497
OMG
Odpowiedz
(03-20-2011, 08:48 AM)Brylant napisał(a): Pewnie każdy zna tą kapelę, ale ja dopiero wczoraj ją odkryłem Wink Jak dla mnie best bass sound eva! Po prostu się zakochałem Heart



EDIT: Znaczy Motyx mi pokazał Wink Dzięki wielkie Emotka_2497

Jarek teraz G&La kupił Smile
Odpowiedz
(03-20-2011, 08:48 AM)Brylant napisał(a): Pewnie każdy zna tą kapelę, ale ja dopiero wczoraj ją odkryłem Wink Jak dla mnie best bass sound eva! Po prostu się zakochałem Heart



EDIT: Znaczy Motyx mi pokazał Wink Dzięki wielkie Emotka_2497

mistrzowski sound i rewelacyjny kawałek
flyeR z forum WD
Odpowiedz
Odpowiedz
Tak właśnie rzuciłem uchem na YT by sprawdzić, jak to wiosło brzmi i to chyba jedyny zestaw amplifikacyjny z do tej pory oglądniętych, któremu naprawdę służy suchość Ovationa.

A, jak macie jakieś głębiej ukryte próbki tegoż to chętnie posłucham Wink
Odpowiedz
(03-20-2011, 12:58 PM)flyeR napisał(a):
(03-20-2011, 08:48 AM)Brylant napisał(a): Pewnie każdy zna tą kapelę, ale ja dopiero wczoraj ją odkryłem Wink Jak dla mnie best bass sound eva! Po prostu się zakochałem Heart



EDIT: Znaczy Motyx mi pokazał Wink Dzięki wielkie Emotka_2497

mistrzowski sound i rewelacyjny kawałek

Jedna z najoryginalniejszych i najlepszych kapel w tym kraju. Zajebiście!!!

1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=3sfsn8IL8bE
Najpierw fajny fuzik, potem fajny klandżek.
Odpowiedz
Rainbow 
(03-20-2011, 10:13 PM)Alfik napisał(a):
(03-20-2011, 12:58 PM)flyeR napisał(a):
(03-20-2011, 08:48 AM)Brylant napisał(a): Pewnie każdy zna tą kapelę, ale ja dopiero wczoraj ją odkryłem Wink Jak dla mnie best bass sound eva! Po prostu się zakochałem Heart



EDIT: Znaczy Motyx mi pokazał Wink Dzięki wielkie Emotka_2497

mistrzowski sound i rewelacyjny kawałek

Jedna z najoryginalniejszych i najlepszych kapel w tym kraju. Zajebiście!!!

Ktoś ma może ich na kompie? Ich link na myspace do ściągnięcia płytki nie działa Sad
OMG
Odpowiedz
Ja mam, jutro sproboje Ci wyslać.
a będzie ciezko, bo 70Mb na moje łącze to baaardzo dużo Big Grin
Wysłane z mojego Leopard 2; masa bojowa 55,15t.

[Obrazek: fdan.jpg]
(12-25-2013, 12:49 AM)Sztyrlic napisał(a): A jeszcze taka kwestia: w sumie nie miałem wcześniej tunera [...]Rolleyes
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=cBfgxSsvh...re=related
FIESTA RED
[Obrazek: 1yqvso.jpg]
--------------------------------------------------
Kupię przetwornik 'Mudbucker' oraz gryf do Pb/Jb
Odpowiedz

Jak wykręcić takie brzmienie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości